MFK

9.6.2018 - Mladší přípravka odehrála poslední kolo Okresního přeboru

09. 06. 2018 18:37 | autor: endymion

K poslednímu kolu OP soutěže mladších přípravek jsme v sobotu 9.6.2018 zajeli do Velkého Poříčí. Za krásného počasí na krásném hřišti byly našimi soupeři týmy Červeného Kostelce a domácí tým z Velkého Poříčí. K zápasu byly nominováni hráči ročníku 2009, kteří byli k dispozici, ročník 2010 se kompletně účastnil kvalitně obsazeného turnaje Agro Cup v České Skalici. V prvním zápase proti Červenému Kostelci po vyrovnaném prvním poločase naši hráči zpřesnili kombinaci a koncovku a nakonec z toho bylo vítězství v poměru 5:1. Druhý zápas proti domácímu celku se pro naše barvy vyvíjel od začátku příznivě, rychle jsem vedli 3:1, ale před koncem poločasu jsme ještě jednou inkasovali. Po změně stran se obraz hry změnil, naši hráči výrazně polevili v nasazení a koncentraci a rázem jsme prohrávali 3:5. Závěr se našim hráčům ale povedl a výsledkem bylo otočení skóre a vítězství v zápase v poměru 6:5.  Celý tým lez bez vyjímky pochválit, hráči ukázali, že když se jim chce, tak hrát umí a věříme, že to ještě ukáží ve dvou zbývajících turnajích v Opočně a Provodově!
 
Výsledky:      MFK Nové Město n. Met. - Červený Kostelec  5:1
                     MFK Nové Město n. Met. - Velké Poříčí   6:5
 
Sestava a branky: Ždára D. (1), Krč J. (1), Vít F., Kučera V. (1), Světlík J, Smola P., Říha O. (3), Hubálek M. (2), Ježek J. (3)
 
trenér Hubálek M.

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 10 + 2: