MFK

3.6.2018 - Starší přípravka porazila Náchod

03. 06. 2018 18:14 | autor: endymion

Soupeřem v posledním kole KP nám byl po týdnu opět společný tým Dobruška/Opočno a FK Náchod, tedy dva nejlepší týmy naší skupiny. Konečný výsledek je pro nás vcelku přijatelný. S domácím týmem jsme prohráli nejnižším rozdílem v sezoně, Náchod se nám podařilo porazit.   
 
1. tým - V
šem hráčům děkujeme za nasazení a častokrát za výkon na hranici a možná i za hranicí svých možností a schopností. 
Za dnešní příkladný výkon je třeba vyzdvihnout Toma Zeleného. Dále děkujeme Matěji Láchovi, že když mohl, tak nám vždy přijel pomoc a byl důležitým hráčem. 
   
2. tým - Již minulý týden jsme se přesvědčili, že pokud budeme plnit co máme, tak i s lepším týmem, jako je Dobruška/Opočno, můžeme odehrát vyrovnané zápasy. V prvním poločase nás připravil o lepší výsledek krátký výpadek, kdy jsme přestali hrát a soupeř krátce před koncem rozhodl. Druhý již nebyl z naší strany tolik povedený, na druhou stranu, prohrát pouze o 4 branky bychom ještě na podzim brali všemi deseti. 
    V zápase s Náchodem jsme v prvním poločase zbytečně prohrávali o dvě branky, kluci začínali zápas vzdávat, přitom nebylo proč. Kontaktní gól nás probudil a se závěrečným hvizdem jsme vybojovali alespoň remizu. Poločas druhý rozhodla standardní situace, po které soupeř z blízka dorazil. Měli jsme i několikrát štěstí, kdy soupeř vstřelil brankovou konstrukci. My jsme si moc šancí nevypracovali. 
     Rodičům jsme dnes předvedli, že se naše hra postupně zlepšuje, i když je stále na čem pracovat. Dnes do týmu s přehledem nastoupil Ondra Říha (09), který se rozhodně neztratil. 
 
     Závěrem je třeba poděkovat hráčům za prezentaci MFK, i když někteří sami vědí, že by šlo pracovat rozhodně poctivěji a s větším zaujetím. Děkujeme rodičům a rodinným příslušníkům za podporu, fandění, pomoc s dopravou, či finanční dary. Ročníku 2007 přejeme úspěchy v příštím roce v kategorii mladších žáků a doufáme, že budeme pokračovat nejméně v takovém počtu, v jakém tuto sezonu končíme. 
     Příští týden v neděli 10.6. nás čeká zakončení sezony, kde se snad v co největším počtu setkáme. 
   
 
trenéři SP:
Hronovský Vladimír
Vrba Milan
 
Sestava :
 
1. tým - Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Jan Havelský, Adam Lorenc, Matyáš Čapek, Tom Zelený, Petr Koza, Matěj Lácha, Jáchym Komár
 
2. tým - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Adam Hronovský, Filip Hnik, Vojta Bělobrádek, Fanda Škoda, Martin Vecko, Ondra Říha
 
 
Výsledky :
 
 
MFK - Dobruška/Opočno  10:17
 
1. tým  8:10 (2:3, 6:7)
 
branky:  Lácha 4x, Komár 2x, Havelský, Zelený
 
2. tým 2:7 (2:3, 0:4)
 
branky : Hronovský, Hnik
 
 
MFK - Náchod 11:7
 
1. tým  8:3 (4:1, 8:3)
 
branky : Zelený 3x, Havelský 2x, Lácha 2x, Komár
 
2. tým 3:4 (3:3, 0:1)
 
branky : Bělobrádek 2x, Hronovský

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 5 + 2: