MFK

10.3.2018 - Také ročník 2010 odehrál turnaj v Jaroměři

12. 03. 2018 04:44 | autor: endymion

V sobotu 10.3. se naše mladší přípravka zúčastnila tradičních půldenních turnajů v Jaroměři. V odpolední části se představil ročník 2010, který na dopolední úspěch svých starších spoluhráčů nenavázal, přestože se sešel téměř v kompletním složení. Hráči se nedokázali vyrovnat s výrazně větší hrací plochou, než na jaké trénují. Špatně jsme obsazovali protihráče, i zkušenější jednotlivci marně hledali svoji místo na hřišti. Velké rozdíly se také ukázaly mezi jednotlivými hráči, některým chybí herní praxe i tréninky.

V úvodním zápase jsme domácímu týmu rychle odskočili do dvoubrankového vedení, to jsme ale v dalším průběhu neudrželi. S Českou Skalicí jsme vyrovnávali v závěru, když byl soupeř lepším týmem. K vítězství v následujícím zápase proti nejslabšímu týmu turnaje jsme se doslova protrápili Naopak proti suverénnímu týmu Chocně, který naděloval i dvouciferné výsledky, hráči dobře bránili a dokonce si vytvářeli gólové šance. Do posledního zápasu jsme tak vstupovali s určitým optimismem, protože vítězství mohlo znamenat medailové umístění. Zápas jsme ovšem nezvládli a vcelku zaslouženě obsadili předposlední místo.

Turnaj nám jednoznačně ukázal, že s tréninky na venkovním hřišti musíme začít co nejdříve. Hráči ročníku 2010 si zvykli na malou tělocvičnu a adaptace na velkou plochu bude náročná, bude třeba nějaký čas, aby se znovu dostali do konkurenceschopné formy. Pozitivem je, že kluky fotbal bavil a ve všech zápasech se snažili, i když se jim v některých momentech vůbec nedařilo.

Sestava: Čáp, Paar (5), Škoda (2), Jakl, Dušek, Plašil, Tichý, Hvězda, Znamenáček

Výsledky: MFK-Jaroměř 2:5, MFK-Č. Skalice 1:1, MFK-Dobruška/Opočno 3:0, MFK-Choceň 1:5, MFK-Libchavy 0:3

Pořadí: 1. Choceň, 2. Jaroměř, 3. Česká Skalice, 4. Libchavy, 5. MFK, 6. Dobruška/Opočno

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 3 + 6: