MFK

10.3.2018 - Ročník 2009 odehrál turnaj v Jaroměři

12. 03. 2018 04:42 | autor: endymion

V sobotu 10.3. se naše mladší přípravka zúčastnila tradičních půldenních turnajů v Jaroměři. V dopolední části se představil ročník 2009, který herně i výsledkově zkopíroval předchozí halové turnaje – slabší začátek, neporazitelnost v prostřední části, kterou pocítil i pozdější vítěz a nezvládnutý rozhodující zápas, který nás odsunul na konečné 3. místo.

Úvodní 2 zápasy jsme i přes výraznou herní převahu remizovali kvůli nedůrazu před soupeřovou brankou. V kabině pak trenéři museli zvýšit hlas, aby se obraz hry v následujících zápasech zlepšil – hráči pozorněji bránili a v proměňování šancí výrazně zvýšili efektivitu. V posledním zápase, zřejmě i vinou přemotivovanosti, nám soupeř odskočil o 3 góly. Hráči ale zápas nezabalili a v posledních 5 minutách předvedli nevídanou ofenzívu, kdy si gólovou šanci vytvářeli snad každých 20 sekund. Zvonily tyče, míč se kutálel po brankové čáře, soupeřova brankáře jsme byli schopni trefit, i když ležel mimo bránu.

Přestože dosáhli na medailové umístění, opouštěli někteří hráči halu se slzami v očích. V zimním období jsme odehráli dobré turnaje, vítězství jsme se ovšem nedočkali. Trenéři hodnotí turnaj pozitivně, výkony většiny jednotlivců nás v pozitivním slova smyslu překvapily a jsou velkým příslibem do jarní části sezóny.

Sestava: Žďára, Hanzl (4), Říha (2), Poláček (1), Hubálek M., Řehák, Kučera, Krč

Výsledky: MFK-Vysoká n/L 0:0, MFK-Hoříněves 1:1, MFK-Libchavy 2:1, MFK-Jaroměř 2:1, MFK-Trutnov 2:3

Pořadí: 1. Libchavy, 2. Trutnov, 3. MFK, 4. Jaroměř, 5. Vysoká n/L, 6. Hoříněves

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 5 + 6: