MFK

4.3.2018 - Starší přípravka hrála turnaj ve Rtyni v Podkrkonoší

04. 03. 2018 19:03 | autor: endymion

Dne 4.3.2018 zakončila starší přípravka halovou sezonu turnajem ve Rtyni v Podkrkonoší. Co se týče předvedené hry, tak jsme určitě nepředvedli to nejlepší co umíme, na druhou stranu jsme si turnaj užili, kluci makali a i za nepříznivého stavu nepřestali bojovat a to je věc, kterou jsme u našich hráčů často postrádali. Nebýt drobného zaváhání v zápase s pozdějším vítězem, mohlo být umístění ještě lepší.  
     V celém turnaji jsme se opět potýkali se slabou produktivitou, čímž jsme soupeřům dávali šanci na případné vyrovnání nebo výhru a o výsledek jsme se tak museli až do konce strachovat. Přičemž jsme rozhodně nebyli horší a míč měli převážně na svých kopačkách. I když dva výsledky vypadají jednoznačně, tak jsme góly dávali až ke konci zápasů. Když nám to tam však spadlo, bylo na hráčích vidět, jak si více věří a dovolí si zakombinovat. Nejvíce mrzí prohraný zápas s Českou Skalicí, kdy si soupeř nevytvořil téměř žádnou šanci, ale skóroval po našich chybách. My jsme zabrali pozdě a přes několik slibných příležitostí jsme dokázali pouze snížit. Škoda nezvládnutého závěru rozhodčím, kdy špatně vyhodnotil soupeřovo hraní o jednoho hráče více. V době kdy jsme potřebovali hrát, situaci řešil bez zastavení času, který rychle vypršel a závěrečný tlak se tak již nekonal. O stříbro jsme si to v posledním zápase rozdali s MFK Trutnov. Tento zápas se musel líbit, bojovalo se na obou stranách. Zde kluky chválím, že po té co jsme inkasovali, zápas nevzdali a dokázali znovu srovnat. Konečná remíza nás při shodném počtu bodů posunula na třetí místo zásluhou horšího skóre.
    Dnes děkujeme hráčům za přístup a rodičům za podporu a pomoc s dopravou. A teď se již budeme těšit na lepší počasí a až vyběhneme ven z tělocvičen. 
 
trenéři SP:
Hronovský Vladimír
Milan Vrba    
 
 
Sestava - Lukáš Vrba, Matěj Lácha, Lukáš Lochman, Adam Lorenc, Tom Zelený, Jan Havelský, Jáchym Komár, Adam Hronovský
 
Výsledky :   MFK - FC Mladé Buky               2:0    (Lácha, Lochman)
                            - Rozkoš Česká Skalice   1:2    (Lochman)
                            - Tatran Hostinné              2:1    (Lácha, Zelený)
                            - Baník Žacléř                   4:1    (Zelený, Komár, Havelský, Hronovský)
                            - Baník Rtyně                    5:1    (Zelený 2x, Lácha, Komár, Havelský)
                            - MFK Trutnov                   2:2    (Hronovský, Lácha)
 
Konečné pořadí : 1. Česká Skalice, 2. MFK Trutnov, 3. MFK Nové Město n.Met., 4. Hostinné, 5.Rtyně, 6. Mladé Buky, 7. Žacléř

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 10 + 3: