MFK

11.2.2018 - Ročník 2008 se zúčastnil turnaje Fottur v Jaroměři

11. 02. 2018 20:41 | autor: endymion

V sobotu 10.2.2018 se ročník 2008 zúčastnil dalšího turnaje Fottur v Jaroměři. Naše sestava byla tentokrát posílena o dva hráče z Ohnišova, kteří nám hodně pomohli. 

     Do turnaje jsme tentokrát vstoupili velmi dobře, zaskočili jsme soupeře ze Sokola Třebeš a jen vlastní chyby nás připravili o lepší výsledek. Ten nás bohužel nenakopl k lepšímu výkonu v dalším zápase. Zřejmě nám neprospěla skoro 1,5 hodiny dlouhá pauza a v dalším utkání po velmi nevýrazném a odevzdaném výkonu jsme prohráli s Letohradem. Následovala další, tentokrát 2 hodiny dlouhá přestávka a nešťastný vstup do zápasu s Lánovem, kdy jsme prohrávali již 2:0. Naštěstí kluci zápas nevzdali a zlepšeným výkonem vybojovali konečnou remizu. Stejně skončil další zápas a tím jsme obsadili 3.místo ve skupině a dále pokračovali v bojích o konečné umístění na 5.- 8. místě. S Rasoškami jsme si připravili několik gólových šancí, bohužel jsme je nedotáhli do konce a vyhráli pouze 3:0. V posledním utkání nás čekal opět Lánov. Zápas byl vyrovnaný, dvakrát jsme prohrávali, naštěstí jsme chvíli před koncem vyrovnali. Následoval penaltový rozstřel ve kterém Štěpa Čáp jednu penaltu chytil, na druhé straně se naši střelci nemýlili ani jednou a po poslední penaltě, kterou Eliáš Kozák s přehledem proměnil, vypukla mezi kluky radost, jako kdybychom turnaj vyhráli.
     Dnes nehodnotím umístění, líbila se především bojovnost a tempo v jakém jsme zápasy odehráli. Nevyšel nám pouze jeden zápas. Chválím celé mužstvo, děkujeme za výpomoc klukům a jejich rodičům do Ohnišova a všem přítomným za bouřlivou atmosféru.
 
Hronovský Vladimír

 
Sestava- Štěpán Čáp, Oliver Kozák, Štěpán Zámečník, Štěpán Škoda, Eliáš Kozák, Fanda Škoda, Tomáš Ludvík, Lukáš Lochman, Adam Hronovský
 
Výsledky : MFK - Třebeš 3:2 (2x Ludvík, Lochman), Letohrad 0:4, Lánov 2:2 (E.Kozák, Ludvík), Hořice 1:1 (Lochman), Rasošky 3:0 (E.Kozák, Zámečník, Ludvík), Lánov 3:2 po pen. (Hronovský 2x, penaltu proměnili Hronovský, Lochman, E. Kozák)
 
Konečné pořadí : 1. Vysoké Mýto, 2. Ml. Buky, 3. Letohrad, 4. Třebeš, 5. MFK Nové Město, 6. Lánov, 7. Náchod, 8. Rasošky, 9. Hořice 

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 3 + 6: