MFK

3.2.2018 - Ročník 2010 se zúčastnil turnaje v České Skalici

04. 02. 2018 20:22 | autor: endymion

V sobotu 3.2.2018 jsme se s ročníkem 2010 zúčastnili turnaje v České Skalici. Pořadatelé po odhlášení několika družstev rozumně zvolili dvoukolový hrací systém, v němž si všichni hráči dostatečně zahráli. Také z našeho týmu zbylo díky vysoké nemocnosti torzo. Obávali jsme se, jak kluci bez tradičních opor herně obstojí, dočkali jsme se příjemného překvapení. V první polovině turnaje scházela i trocha štěstí, prohrávali jsme těsně, přestože jsme v utkáních byli aktivnější. Do odvet jsme nastupovali již bez možnosti střídat, což kluky nečekaně vybičovalo k ještě lepšímu výkonu. Za vydatné podpory rodičů již neprohráli, Vojta Čáp získal cenu pro nejlepšího brankáře turnaje a Kryštof Znamenáček se nestal nejlepším obráncem jen proto, že se tato cena nevyhlašovala.

Zimní část sezóny provázejí určité pochybnosti, zda je správné absolvovat s mladší přípravkou tolik halových turnajů. Zejména ročník 2010 svými výkony dokazuje, že to smysl má, i přes finanční a organizační náročnost. Herně rostou všichni hráči a jak jsme viděli nyní, týmový duch potencuje individuální výkony. Pochvalu tentokrát zaslouží bez výjimky nejen kluci, ale i rodiče za bouřlivé povzbuzování.

Sestava: Čáp, Znamenáček, Jakl, Tichý, Hoffinger, Dušek, trenér M. Macek

Výsledky: MFK - Náchod 0:1 a 0:0, MFK – V. Jesenice 0:1 a 1:1 (Hoffinger), MFK – Č. Skalice B 0:2 a 2:0 (Dušek, Znamenáček), MFK – Č. Skalice A 0:0 a 0:0

Pořadí: 1. Č. Skalice A, 2. V. Jesenice, 3. Náchod, 4. MFK, 5. Č. Skalice B

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 2 + 1: