MFK

28.1.2018 - Tým ml. přípravky se zúčastnil turnaje v Náchodě

30. 01. 2018 04:48 | autor: endymion

Dne 28.1.2018 se tým ml. přípravky ročník 2009 zúčastnil velmi kvalitně obsazeného halového turnaje i s mezinárodní účastí v Náchodě v tzv. "plechovce". Turnaje se účastnilo celkem 8 týmů. Prvním našim soupeřem byl tým Trutnova a jak už se stalo takovým "nemilým pravidlem", tak nám první zápas nevyšel a tento jsme prohráli. Poté však následovalo dokonalé probuzení našeho týmu a přišlo celkem 5 vítězných zápasu v řadě, kdy jsme mimo jiné jako jediní porazili následného vítěze turnaje tým RMSK Cidlina N. Bydžov. To mělo za následek jediné, a to, že v posledním zápase, kdy soupeřem byl jako již tradičně tým Náchoda, jsme hráli o celkové vítězství v turnaji. V zápase jsme se ujali vedení 1:0, ale nakonec jsme po boji a i vinou četných šrámů podlehli 2:5 a nakonec obsadili konečné třetí místo. To však jednoznačně považujeme za velký úspěch v takto obsazeném turnaji a naši hráči zaslouží jen slova chvály, takže "borci děkujeme!!!" a těšíme se na další takové výkony!
 
Výsledky: 
MFK  -   MFK Trutnov                               1  :  4

MFK  -   RMSK Cidlina  N. Bydžov         2  :  0

MFK  -   FK Pardubice                              2  :  0

MFK  -  TJ Zábrodí                                    3  :  0

MFK  -  SK Sparta Úpice                          5  :  0

MFK  -  MKS Pogoń Pieszyce                 2  :  1

MFK  -  FK Náchod                                     2  :  5

Celkové pořadí:

1. RMSK Cidlina N. Bydžov, 2. FK Trutnov, 3. MFK Nové Město nad Metují, 4. FK Náchod, 5. FK Pardubice, 6. MKS Pogoń Pieszyce,

7. SK Sparta Úpice, 8. TJ Zábrodí

Sestava a branky:

 Hanzl Jakub, Bělobrádek  Jakub, Žďára Daniel (2), Říha Ondřej (1), Leugner Václav (6), Poláček Václav (7), Kučera Vojtěch, Hubálek Matyáš (1).

Trenéři: Hubálek Martin, Bělobrádek Jan

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 6 + 6: