MFK

20.1.2018 - Mladší přípravka odehrála turnaj ve Vamberku

21. 01. 2018 15:11 | autor: endymion

Náš tým ml. přípravky r. 2009 se dne 20.1.2018 zúčastnil halového turnaje ve Vamberku. Zde jsme se utkali s celkem pěti nám ne tak častými soupeři. V první zápase jsme se utkali s týmem TJ Litomyšl, kdy ačkoliv jsme byli lepším týmem, tak jsme doplatili na neproměnění našich šancí a po dvou chybách v rozehrávce jsme prohráli 2:3. Dalším soupeřem byl domácí tým Vamberka, se kterým jsme si snadno poradili a vyhráli 6:0. Naopak to dopadlo v dalším zápase, kde jsme 1:7 podlehli týmu TJ Sokol Libchavy. Ve čtvrtém a jak se nakonec ukázalo, rozhodujícím zápase jsme po tuhém boji porazili 1:0 tým FK Letohrad. V posledním zápase jsme po vyrovnaném průběhu utkání remizovali 0:0 s týmem TJ Lokomotiva Borohrádek. Celkově jsme obsadili třetí místo, což pro náš tým vzhledem k jeho složení ( dva hráči ročník 2010) bereme jako úspěch, a to nejen trenéři, ale i přítomní tatínkové a maminky, kterým tímto děkujeme za podporu našeho týmu.
 
Celkové pořadí:
TJ Sokol Libchavy, TJ Litomyšl, MFK Nové Město n. Met., FK Letohrad, TJ Borohrádek, Baník Vamberk,
 
Sestava a branky:
Hubálek Matyáš (4), Poláček Václav (2), Hanzl Jakub (2), Dušek Daniel (2), Žďára Daniel, Tichý Filip, Škoda Matěj, Krč Jan,
 
Trenéři:
Hubálek Martin, Bělobrádek Jan

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 9 + 6: