MFK

20.1.2018 - Starší přípravka hrála turnaj v Červeném Kostelci

21. 01. 2018 06:16 | autor: endymion

Turnaje s konečnou trpkou příchutí se zúčastnila starší přípravka dne 20.1.2018 v Červeném Kostelci. Po několika změnách v nominaci z důvodu nemocí jsme se sešli v celkem dobré sestavě.

     Turnaj jsme zahájili třemi remízovými zápasy, ve kterých jsme žádnou branku nevstřelili, ale také neobdrželi. Po té jsme se dočkali dvou výher. V té době byl projev týmu dobrý a mohli jsme v celkově vyrovnaném turnaji pomýšlet na dobré umístění. Slabší chvilku jsme si vybrali v následném zápase s FC Hradec Králové, který si kluci prohráli ve svých hlavách už před nástupem na palubovku. Je až s podivem, že pouze zmínka o FC Hradec stačí k tomu, aby kluci zápas již dopředu odepsali. V posledním bloku nás čekaly dva zápasy s domácími týmy z Červeného Kostelce. S pozdějším vítězem turnaje roč. 07 jsme odehráli vyrovnané utkání, které rozhodla jedna individuální chyba a jeden gól. I tak bychom si výhrou v posledním zápase mohli zajistit bronzovou příčku. Bohužel tým roč. 08 nám dal po naší nedůslednosti dva góly, ke konci jsme se dostali do tlaku, ze kterého jsme pouze snížili a tento výsledek nás odsunul až na konečné 7.místo. 
     Dnes kluci turnaj až na jeden zápas odmakali a musím je za předvedený výkon pochválit. Škoda jen, že jsme v rozhodujících chvílích tahali za kratší konec. O výsledku často rozhodoval jeden gól. Vždyť vítěz turnaje vyhrál 5 zápasů rozdílem jedné branky a 2 x remizoval. 
 
Hronovský Vladimír
trenér MP
 
Sestava - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Matěj Lácha, Tomáš Zelený, Oliver Kozák, František Škoda, Eliáš Kozák, Martin Vecko, Jan Havelský
 
Výsledky : MFK - FK Jaroměř 0:0, MFK Trutnov 0:0, Zábrodí 0:0, Police nad Metují 1:0 (Zelený), Baník Rtyně 2:0 (Lácha 2x), FC HK 0:4, Červený Kostelec 2007 0:1, Červený Kostelec 2008 1:2 (Vecko)
 
Pořadí : 1. Č. Kostelec 2007, 2. FC Hradec Králové, 3. Č. Kostelec 2008, 4.Jaroměř, 5.Trutnov, 6. Zábrodí, 7.MFK, 8. Rtyně v Podkr.,9. Police n.Met.

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 9 + 6: