9.10.2017 - Starší přípravka odehrála druhé kolo KP

10. 09. 2017 16:30 | autor: endymion

Ve druhém kole KP nás čekal na hřišti v Dobrušce, opět po týdnu, společný tým Dobruška/Opočno a Náchod. Oproti minulému týdnu jsme kádr doplnili o hráče, kteří začali s tréninkem teprve nedávno nebo si ještě užívali dovolenou. Jako v 1.kole, tak i nyní, vezeme jednu výhru.

1. tým - Po kratším rozcvičení nastupujeme proti neoblíbenému soupeři Dobrušce/Opočnu ročníku 2007. Hráči hrají na hranici svých možností, bojují, vykopávají střely i za překonaným gólmanem a nedovolují soupeři až do půle utkání skórovat, ba co více i po obdrženém gólu se snažíme až do konečného hvizdu sudího. I když prohráváme 0:3, podali jsme nejlepší výkon letošního ročníku. Druhý poločas, proti ročníku 2008, je odlišný, dostáváme se do šancí, leč často nezakončených gólem.
     V zápase proti Náchodu měníme brankáře a Michal Dusílek nezachytal vůbec špatně. Nádherný gól do šibenice ze standardky z půle hřiště dává Tomáš Kirschlager. V závěrečném poločase je vidět kvalitativní rozdíl ve hře soupeře a tak děláme několik změn, abychom se soupeři vyrovnaly. Sice prohráváme 0:2 ,ale opět hrajeme od začátku až do konce, což je příjemná změna oproti minulému týdnu.
     Dnes jsem byl s hráči velice spokojen. Ve všech utkáních hráli s chutí a nasazením, jenž bych rád viděl v každém zápase. Díky.

2.tým - Stejně jako v minulém týdnu nám soupeř z Dobrušky/Opočna (08) utíká, tentokrát na rozdíl dvou gólů. A stejně tak se nám daří vyrovnat. Zápasy s tímto soupeřem jsou vyrovnané a klukům dávají nejvíc. Proti staršímu ročníku (07), jsme naopak oproti minulému týdnu podali katastrofální výkon. Soupeř tentokrát nehrál zdaleka tak dobře, přesto jsme obdrželi ještě o jeden gól více. V tomto utkání mne nejvíce mrzí to, že kluci úplně rezignovali na hru a několik branek jsme si dali skoro sami.
    Do utkání s Náchodem jsme vstoupili poznamenaní prohrou z předchozího utkání a hráli odevzdaně, se svěšenými hlavami. Nebýt příjezdu Matěje Láchy, který dorazil po odehrání zápasu za mladší žáky, utkání bychom do remízového stavu nedotáhli. Jeho příchod kluky pozvedl a na hru se zase dalo koukat. Ve stejném duchu jsme následně odehráli poslední poločas, kde si Matěj s radostí zastřílel. Dnes se mi líbil výkon obranné dvojice Štěpán Zámečník a Oliver Kozák.