MFK

9.10.2017 - Starší přípravka odehrála druhé kolo KP

10. 09. 2017 17:30 | autor: endymion

Ve druhém kole KP nás čekal na hřišti v Dobrušce, opět po týdnu, společný tým Dobruška/Opočno a Náchod. Oproti minulému týdnu jsme kádr doplnili o hráče, kteří začali s tréninkem teprve nedávno nebo si ještě užívali dovolenou. Jako v 1.kole, tak i nyní, vezeme jednu výhru.  
 
1. tým - Po kratším rozcvičení nastupujeme proti neoblíbenému soupeři Dobrušce/Opočnu ročníku 2007. Hráči hrají na hranici svých možností, bojují, vykopávají střely i za překonaným gólmanem a nedovolují soupeři až do půle utkání skórovat, ba co více i po obdrženém gólu se snažíme až do konečného hvizdu sudího. I když prohráváme 0:3, podali jsme nejlepší výkon letošního ročníku. Druhý poločas, proti ročníku 2008, je odlišný, dostáváme se do šancí, leč často nezakončených gólem.
     V zápase proti Náchodu měníme brankáře a Michal Dusílek nezachytal vůbec špatně. Nádherný gól do šibenice ze standardky z půle hřiště dává Tomáš Kirschlager. V závěrečném poločase je vidět kvalitativní rozdíl ve hře soupeře a tak děláme několik změn, abychom se soupeři vyrovnaly. Sice prohráváme 0:2 ,ale opět hrajeme od začátku až do konce, což je příjemná změna oproti minulému týdnu.
     Dnes jsem byl s hráči velice spokojen. Ve všech utkáních hráli s chutí a nasazením, jenž bych rád viděl v každém zápase. Díky.
 
2.tým - Stejně jako v minulém týdnu nám soupeř z Dobrušky/Opočna (08) utíká, tentokrát na rozdíl dvou gólů. A stejně tak se nám daří vyrovnat. Zápasy s tímto soupeřem jsou vyrovnané a klukům dávají nejvíc. Proti staršímu ročníku (07), jsme naopak oproti minulému týdnu podali katastrofální výkon. Soupeř tentokrát nehrál zdaleka tak dobře, přesto jsme obdrželi ještě o jeden gól více. V tomto utkání mne nejvíce mrzí to, že kluci úplně rezignovali na hru a několik branek jsme si dali skoro sami. 
    Do utkání s Náchodem jsme vstoupili poznamenaní prohrou z předchozího utkání a hráli odevzdaně, se svěšenými hlavami. Nebýt příjezdu Matěje Láchy, který dorazil po odehrání zápasu za mladší žáky, utkání bychom do remízového stavu nedotáhli. Jeho příchod kluky pozvedl a na hru se zase dalo koukat. Ve stejném duchu jsme následně odehráli poslední poločas, kde si Matěj s radostí zastřílel. Dnes se mi líbil výkon obranné dvojice Štěpán Zámečník a Oliver Kozák. 
 
trenéři SP:
Vladimír Hronovský
Milan Vrba
 
sestava :
 
1. tým : Lukáš Vrba, Michal Dusílek, Petr Koza, Jáchym Komár, Martin Vecko, Tomáš Zelený, Jan Havelský, Tomáš Kirschlager, Karel Dašek
 
2. tým : Štěpán Čáp, Štěpán Zámečník, Oliver Kozák, Lukáš Lochman, Fanda Škoda, Vojtěch Bělobrádek, Matyáš Čapek, Filip Hnik, Matěj Lácha, Adam Hronovský
 
 
Výsledky : 
MFK - Dobruška/Opočno       5:17
 
1. tým  - 3:5 (0:3, 3:2)
 
branky :  Zelený 2x, Havelský
 
2. tým  - 2:12 (2:2, 0:10)
 
branky : Lochman, Hronovský
 
 
MFK - FK Náchod 11:7
 
1. tým - 3:2 (3:0, 0:2)
 
branky :  Zelený, Komár, Kirschlager
 
2. tým  - 8:5 (3:3, 5:2)
 
branky : Lácha 4x, Hronovský 3x, Škoda

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 9 + 7: