MFK

9.9.2017 - Mladší přípravka měla náročnou sobotu

10. 09. 2017 14:53 | autor: endymion

V sobotu 9.9. nastal pro náš tým první kritický den, kdy kolidoval termín turnajů okresního a krajského přeboru. Vzhledem k omluvenkám a nemocem jsme nominovali 3x5 hráčů, což znamenalo odehrát všechna utkání bez střídání. Zatímco v Broumově vše klaplo, v Náchodě byla ranní realita -2 hráči, tým se podařilo doplnit až v průběhu dopoledne.

V Náchodě proběhlo 1.kolo krajského přeboru, které jsme po dohodě s ostatními trenéry odehráli po ročnících. V prvním utkání byla družstva Náchoda nad síly obou našich týmů, první poločasy jsme prohráli výrazně, ve druhých už se naši hráči rozkoukali a dokázali se herně i výsledkově zlepšit. V utkání s Rasoškami byla kvalita na naší straně, kluci si zahráli a nastříleli i řadu branek.

V Broumově jsme odehráli 2. kolo okresního přeboru. Ani zde nedošlo na katastrofický scénář, začali jsme 2 vyrovnanými zápasy s Hronovem a Policí n/M a nakonec vysoko porazili Broumov, který naši hráči demoralizovali slepenými góly na začátku druhého poločasu (první poločas přitom skončil nerozhodně 2:2).

Přestože jsme z průběhu soboty měli velké obavy, realita ukázala, že přihlásit B tým byl krok správným směrem. Hrají všichni hráči, dostávají velký prostor na hřišti, kvalitou nezaostáváme, cítíme podporu rodičů. Organizačně došlo k několika logistickým chybám, které si již pro příště pohlídáme. Klíčová je v tomto ohledu spolupráce rodičů, kterou je ovšem třeba v globále vysoce ocenit.

Nakonec musíme poděkovat trenérům ostatních týmů, kteří měli pochopení pro naši těžkou situaci a umožnili nám důstojně odehrát všechna utkání. Tímto způsobem by měla spolupráce u nejmenších dětí fungovat.

Turnaj Náchod:

Tým 2009: Sestava: Leugner, Poláček, Ježek, Hubálek M.,Žďára, Výsledky:  MFK-Náchod 3:9, MFK- Rasošky 14:2, Trenér: Leugner

Tým 2010: Sestava: Čáp, Hubálek T., Jakl, Znamenáček, Hoffinger, Výsledky: MFK-Náchod 0:15, MFK – Rasošky 11:4, Trenér: Hubálek

Turnaj Broumov:

Sestava: Kučera, Paar, Škoda, Bělobrádek, Tichý, Výsledky: MFK-Hronov 2:3, MFK-Police n/M 3:4, MFK-Broumov 12:2, Trenér: Bělobrádek

Jan Bělobrádek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 2 + 4: