MFK

2.9.2017 - Mladší přípravka vyhrála turnaj v České Skalici

04. 09. 2017 04:57 | autor: endymion

V sobotu 2.9. jsme odehráli první kolo okresní soutěže. Zamýšlíme ji hrát s hráči začínajícími v této kategorii, tj. zejména s ročníkem 2010, vzhledem k nízké tréninkové účasti o prázdninách ale tentokrát musel hrát každý, kdo mohl.

Cíle jsme měli 2: Obhlédnout kvalitu soupeřů v soutěži, kterou jsme minulý rok nehráli a ve hře zkusit kombinovat, protože přihrávkám jsme se intenzivně věnovali již během soustředění.

V prvním utkání byla kvalita na naší straně a domácí tým jsme jasně porazili. To poznamenalo úvod utkání s V. Poříčím, který hráči podcenili a v prvním poločase museli otáčet výsledek. I proti vyspělejšímu týmu jsme se snažili kombinovat, udělali přitom pár chyb, které soupeř dokázal trestat gólově. V posledním utkání s Broumovem se již naši borci uvolnili a předvedli několik pohledných akcí, zavánějících opravdovým fotbalem.

Naše sestava se opírala o hráče, kteří absolvovali soustřední a již měsíc pravidelně trénují Rozdíl proti soupeřům, kteří nastoupili se začátečníky, byl tedy výrazný. Přesto je nutno kluky pochválit za snahu kombinovat. Chvílemi se zdálo, že začínají chápat, co po nich chceme a proč, a tak se nelze než těšit na další zápasy.  

Výsledky:
MFK – Č. Skalice 12:2 (6:0, 6:2)

MFK – V. Poříčí 6:5 (5:1, 1:4)

MFK – Broumov 14:0 (7:0, 7:0)

Sestava MFK:

Leugner (7 branek), Paar (1), M. Hubálek (9), Jakl, Kučera (4), Bělobrádek (1), Poláček (8), Znamenáček (2)

Jan Bělobrádek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 3 + 1: