3.9.2017 - Starší dorost zvítězil v Kostelci nad Orlicí

04. 09. 2017 04:55 | autor: endymion

FK Kostelec nad Orlicí/Častolovice - MFK Nové Město nad Metují   0 : 2  (poločas 0 : 2)

Branky: 36´ Petráš Šimon, 43´ Flígr Dominik

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub, Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Ťokan Vojtěch - Petráš Šimon, Zamastil Dominik, Zítko Daniel, Tesař Filip - Hůlek Dušan, Flígr Dominik

Náhradník: Sivý Marian

V neděli 3.9.2017 jsme nastoupili k dalšímu utkání Krajského přeboru staršího dorostu, tentokrát na hřišti v Kostelci nad Orlicí. Jak je naším zvykem, do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve třetí minutě mohl Dušan Hůlek potrestat vyběhnutí brankáře domácích, avšak střela ze střední vzdálenosti minula branku. Ve dvacáté minutě byl stejný hráč tak překvapen z propadu domácí obrany, že ve vyložené brankové příležitosti nedokázal skórovat. Hned z dalšího našeho útoku orazítkoval Šimon Petráš tyč domácí branky. Tyto brankové příležitosti byly výsledkem aktivní hry všech našich hráčů a naši snahu korunoval brankovým zakončením ve 36´ Šimon Petráš. Jelikož naše aktivita pokračovala, tak se po samostatném průniku ve 43´prosadil Dominik Flígr a tím pečetil výsledek prvního poločasu.

Druhý poločas již nebyl z naší strany tak útočně laděný. Aktivní hrou se nám však dařilo eliminovat útočnou snahu domácího týmu. Hra se přelévala od šestnáctky po šestnáctku bez výrazných  brankových příležitostí na obou stranách. Díky našim brankám z prvního poločasu jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Stínem utkání je opětovné zranění Mariana Sivého, který v 75´střídal Šimona Petráše a také zranění domácího hráče. Oběma hráčům přejeme brzké uzdravení.

Všem hráčům děkujeme za předvedený výkon, který hodnotíme jako nejlepší za uplynulá čtyři kola.

Trenéři: Janeček Ivo, Soukup Václav