Ročník 2005 se zúčastnil posledního letošního turnaje

MFK

V sobotu 19.12.2015 se ročník 2005 zúčastnil posledního halového turnaje v tomto roce, který pořádal TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." Mužstvo bylo oslabeno o tři hráče tohoto ročníku, kteří se zúčastnili turnaje výběrů OFS v Lázních Bělohrad, a tak dostali příležitost všichni fotbalisté. Celková úroveň turnaje byla souběžným turnajem OFS ovlivněna . Turnaj nám posloužil k tomu, abychom si vyzkoušeli zastupitelnost hráčů na jednotlivých postech. V turnaji jsme měli výborný nástup a díky kombinační hře jsme v prvních dvou zápasech zvítězili. Postupně se však kombinace z naší hry začala vytrácet, a jelikož se naši hráči nedokázali prosadit ani individuálně, začal náš herní projev vadnout. Hráči se to sice snažili nahradit bojovností, ale v některých zápasech to prostě nestačí. Výsledkem je celkové čtvrté místo.

Závěrem můžeme tedy  kladně vyhodnotit skutečnost, že se podařilo realizačnímu týmu ročníku 2005 skloubit požadavky OFS Náchod na účast hráčů ve výběrech a zároveň zajistit účast tohoto ročníku na halovém turnaji v barvách mateřského klubu.

Sestava MFK: Čížek Vojtěch, Dubský Pavel, Ducháč Daniel, Knap Lukáš, Macek Viktor, Petera Maxmilián, Týfa Tobiáš, Valtera Petr

Výsledky: 

MFK Nové Město nad Metují - TJ Dvůr Králové nad Labem  3 : 0

Branky: Macek, Týfa, Knap

MFK Nové Město nad Metují - TJ Sokol Zábrodí  5 : 1

Branky: Macek 3x, Čížek 2x

MFK Nové Město nad Metují - TJ Baník Rtyně/SK Sparta Upice  1 : 1

Branka: Valtera

MFK Nové Město nad Metují - TJ Červený Kostelec  1 : 1

Branka: Týfa

MFK Nové Město nad Metují - MFK Trutnov  2 : 0

Branky: Knap, Petera

MFK Nové Město nad Metují - FK Černilov  0 : 4

MFK Nové Město nad Metují  - TJ Jiskra Hořice  0 : 1

 

Martin Macek a Ivo Janeček

Mladší přípravka odehrála poslední letošní turnaj

MFK

Dne 19.12.2015 odehrála mladší přípravka poslední letošní turnaj ve Voděradech, kde se souběžně odehrál turnaj ročníků 08 a 09. Možnost si zahrát dostali tentokrát všichni hráči roč. 08, přesto se mnoho hráčů ze zdravotních či jiných důvodů nakonec nezúčastnilo.
     Za soupeře jsme měli společný tým Dobruška/Opočno, dále  Třebechovice a Solnici. Z výsledků našich zápasů je zřejmé, že se stále potýkáme s problémem při zakončení, když jsme během turnaje nevstřelili ani jeden gól. Pozitivní je fakt, že obdržených gólů je méně než při našich prvních turnajích. Hlavním důvodem je malá účast, popřípadě nesoustředěnost hráčů na trénincích, což se projevuje při hře, kdy nám míč spíše překáží. Přesto za snahu děkuji všem zúčastněným chlapcům i děvčatům a rodičům za podporu. Výbornými zákroky se prezentoval náš brankář Štěpán Čáp.

Sestava : Čáp Štěpán - Hronovský Adam, Lochman Lukáš, Říhová Kateřina, Zámečník Štěpán, Šnips Marek, Adamec Nicolas, Zítková Kateřina

Výsledky :
MFK - Dobruška/Opočno 0:3
MFK - Třebechovice 0:1
MFK - Solnice 0:3

Hronovský Vladimír - asistent

Vánoční turnaj ve Voděradech pro roč. 2009 a mladší

MFK

Nejmladším reprezentantům našeho klubu se podařilo s přehledem vyhrát vánoční turnaj ve Voděradech.Celý turnaj odehráli bez porážky a neobdrželi žádnou branku.


Výsledky utkání MFK Nové Město n.M.:
MFK N.Město : Opočno       2 : 0
Říha,Leugner
MFK N.Město : Třebechovice   1 : 0
Ždára
MFK N.Město : Solnice       4 : 0
Poláček 2,Leugner,Paar

Kluky chválím za bojovnost a disciplínu ve hře, ve které se objevily i některé technické prvky,které kluci přenesli z tréninku do samotné hry,takže z mé strany spokojenost.Chci všem rodičům poděkovat za pomoc při zajištění dopravy k jednotlivým turnajům / celkem 8 turnajů / a též za pomoc kolem  družstva při samotných turnajích a popřát pěkné svátky a klukům bohatého Jéžiška.V příštím roce se sejdeme buď 12.ledna nebo 15.ledna.Dám včas vědět.

Macháček Jaroslav

12.12.2015 - Mladší přípravka hrála turnaj ve Vamberku

MFK

Tradičně jsme sehráli turnaj pro mladší přípravku ve Vamberku 12.12.2015 a jelikož pořadatelé jsou velice vstřícní s výši startovného, přihlásili jsme do turnaje týmy dva. Tím jsme nominovali všechny hráče nejen z r. 07, ale i z r. 08. I když si měli jet zahrát všichni hráči, omluvených bylo natolik, že jsme dali příležitost i hráčům z r. 09.

Opět se potvrdilo, že nejdůležitější je, aby děti byly zdravé a ti, kteří nedosahují takové výkonnosti, aby si mohli zahrát na halových turnajích s vyšší úrovní ( v Jaroměři ), turnaj ve Vamberku je pro ně ten nejlepší. 

To jen na vysvětlenou rodičům, kteří nerozumí a nechtějí pochopit naší filosofii výuky fotbalu.

Tým ,,A,, složený z hráčů : Kučera Martin - Lácha Matěj, Koza Petr, Komár Jáchym, Lochman Lukáš, Škoda Franta a Adamec Nicolas,

Chyběli čtyři hráči z r. 07, ale přesto dokázali uhrát 3. místo. Velký podíl na tom měl Lácha Matěj, který hrál s námi poprvé a do této doby s námi absolvoval pouze jen jeden trénink, přesto byl pro nás velkým překvapením. Pokud se s námi zúčastní dalších turnajů, bude to příznivý vývoj nejen pro něho, ale i pro tým mladší přípravky.

Tým ,,B,, složený z hráčů : Čáp Štěpán - Hronovský Adam, Zámečník Štěpán, Hnik Filip, Sigid Olano Max, Zítková Kačka, Poláček Václav a Leugner Václav,

Omluvených bylo dalších pět hráčů z r. 08 a tak uhráli poslední 8. místo. Umístění není důležité, jakožto mladší ročník hráli turnaj pro r. 07 a mladší. V některých utkáních dostali sice hodně branek, ale poprali se s tím statečně a dostalo se jim chvály. Jsou to vzpomínky a zkušenosti z prvních halových turnajů v životě.

Děkujeme všem rodičům, kteří s námi jeli a pomohli vyřešit dopravu. Jejich podpora a povzbuzení hráčům pomůže v psychické odolnosti.

Pořadí :  1. Rychnov n/K, 2. Lanškroun, 3. MFK NMnM A, 4. Letohrad, 5. Ústí n/O, 6. Vamberk, 7. Častolovice, 8. MFK NMnM B.

Trenéři Čerenkov Petr a Krátký Václav

13.12.2015 - Mladší žáci odehráli poslední turnaj roku

MFK

V neděli 13.12. se mladší žáci, ročník narození 2003 a mladší, zúčastnili turnaje v Pardubicích. První  utkání se Žďárem nad Sázavou odehráli oba soupeři v tréninkovém tempu. Ovšem soupeř asi trénuje s větším nasazením. Ve stejné "pohodě" jsme odehráli i druhý zápas s Náchodem a to můžeme děkovat Davidu Rückerovi v naší brance, že jsme nedostali víc. Po hromobití v šatně a změnách v sestavě se naše hra zlepšila a i když jsme následujícím utkání s domácími Pardubicemi prohráli, kluci bojovali. A Pepa Novák obzvlášť. A pak nás čekalo Vysoké Mýto. Zásluhou Pepy Nováka a Honzy Žahourka jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Vedení jsme sice udrželi až do konce zápasu, ale když soupeř vstřelil minutu před koncem kontaktní  branku, byly to ještě nervy. V posledním utkání s Třebší se dostáváme do vedení hned z první  akce po rozehrání zápasu. Soupeř ale vzápětí vyrovnává a my začínáme tahat za kratší  konec. Nedá se nic dělat - 6. místo ze 6. účastníků.

Náš herní projev dnes, minimálně v prvních dvou zápasech, připomínal spíš silvestrovský fotbálek. Těchto turnajů se účastníme i proto, aby se kluci setkali s jinými soupeři, rychlejšími, techničtějšími, dravějšími.  Jenže dnes to z naší strany bylo ale hlavně o odpovědnosti. Odpovědnosti za svůj výkon v týmu. Protože co já vypustím, musí jiný hasit. No nebyl to nejvydařenější turnaj.

Výsledky: 

MFK : FC Žďas Žďár nad Sázavou  1:4

Branka MFK: Rücker

MFK : FK Náchod 0:6

MFK : FK Pardubice 2:9

Branky MFK: Rűcker, Žahourek

MFK : SK Vysoké  Mýto 5:4

Branky MFK: Žahourek 2, Novák, Buriánek, Vacek

MFK : TJ Sokol Třebeš 2:7

Branky MFK: Žahourek, Buriánek

Sestava MFK: Rücker, Novák, Vacek, Žahourek Jan, Čerenkov, Čančara, Buriánek

Konečné pořadí turnaje:

1. Náchod, 2. Pardubice, 3. Třebeš, 4. Vysoké Mýto, 5. Žďár nad Sázavou, 6. Nové Město nad Metují

Soutěžní sezona pro rok 2015 je tak pro mladší žáky definitivně u konce. Děkujeme všem za pomoc a podporu, doufáme v zachování přízně i pro rok následující. Věříme, že i v tom příštím roce budeme mít společnou radost z výsledků našich hráčů.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

Mladší žáci se o víkendu zúčastnili dvou turnajů

MFK

O víkendu 5.-6.12. se naši mladší žáci zúčastnili halových turnajů v Jaroměři. A byl to víkend neproměněných šancí.  

 

Ročník 2004 hrál v sobotu 5.12. odpoledne. V prvním utkání jim byla soupeřem domácí Jaroměř. Od začátku jsme měli převahu, a i když se soupeř časem dostal do hry skórovat se mu nepodařilo. Ve druhém utkání proto polské Swidnici bylo hotovo po necelých dvou minutách, soupeř se pak přepnul na úsporný režim a v poklidu zápas dohrál. Proti Černilovu jsme se hned z první naší šance ujali vedení a to jsme si udrželi až do závěrečného klaksonu. Pak nás čekal pozdější vítěz turnaje MFK Trutnov. Kluci ze sebe dali všechno, bojovali, ale opět neproměňovali své šance. Soupeř třikrát  vystřelil na naší branku a z toho dvakrát skóroval. Ani v závěrečném utkání s Cidlinou jsme neproměnili zdaleka všechny naše šance, ale na vítězství to stačilo.

Sestava MFK 2004: Kumprecht – Čančara, Novotný, Bartošík, Smola Tomáš, Čerenkov, Vávrů, Žahourek Tomáš

Výsledky: 

MFK : FK Jaroměř  2:0

Branky MFK: Čerenkov 2

MFK : Polonia Stal Swidnica  1:5

Branka MFK: Čančara

MFK : FK Černilov  4:1

Branky MFK: Žahourek Tomáš 2, Čančara, Čerenkov

MFK : MFK Trutnov  1:2

Branka MFK: Smola Tomáš

MFK : RMSK Cidlina  5:1

Branky MFK: Čančara 2, Žahourek, Novotný, Bartošík

Konečné pořadí turnaje: 1. Trutnov, 2. Swidnica, 3. MFK Nové Město n.M., 4. Jaroměř, 5. Cidlina, 6. Černilov

 

Ročník 2003 hrál v neděli 6.12. celodenní turnaj. V prvním utkání  proti Roudnici jsme neproměňovali ani ty nejtutovější tutovky a tak jsme se báli o vítězství až do konečné sirény. Pak nás čekala domácí Jaroměř. Opět neproměňujeme šance a navíc nešťastně inkasujeme. Naštěstí vzápětí srovnáme, ale navíc už nemáme čas, ani síly. Polská Swidnica byla prostě lepší. Rychlejší, tvrdší ale i fotbalovější. Skóre pouze korigujeme z dodatečného pokutového kopu. Následoval Červený Kostelec. Hned z první akce soupeře jsme inkasovali, ale pak si vzal slovo Filip Ťokan. Vyrovnal, dostal nás do vedení a nahrál Honzovi Žahourkovi na pojišťující gól. Z druhého místa v základní skupině jsme postoupili přímo do semifinále. V něm jsme se střetli s Kohoutovicemi. Do zápasu jsme vystoupili aktivně, vedli jsme o dvě branky, ale přišlo uspokojení, začali nás opouštět síly a štěstíčko. Soupeř se začal prosazovat a zápas otočil ve svůj prospěch. Utkání o třetí místo s Novým Hradcem bylo jako přes kopírák. Opět jsme vedli a opět nás soupeř přehrál. Skončili jsme tak pod bednou, nicméně pohár jsme si přesto odvezli a to za nejužitečnějšího hráče, který získal Honza Žahourek.

Sestava MFK 2003: Kumprecht – Rücker, Buriánek, Čtvrtečka, Novák, Žahourek Jan, Ťokan

Výsledky: 

MFK : SK Roudnice 2:1

Branky MFK: Buriánek, Žahourek

MFK : FK Jaroměř  1:1

Branka MFK: Ťokan

MFK : Polonia Stal Swidnica  1:2

Branka MFK: Žahourek (p)

MFK : TJ Červený Kostelec  3:1

Branky MFK: Ťokan 2, Žahourek

semifinále:

MFK : Tatran Brno-Kohoutovice  2:4

Branky MFK: Ťokan, Novák

o 3. místo:

MFK : FC Nový Hradec Králové  1:5

Branka MFK: Žahourek

Konečné pořadí turnaje: 1. Swidnica, 2. Kohoutovice, 3. Nový Hradec Králové, 4. MFK Nové Město n.M., 5. Jaroměř, 6. Roudnice, 7. Velké Poříčí, 8. Dvůr Králové n.L., 9. Rychnov nad Kněžnou, 10. Červený Kostelec

Jak již bylo zmíněno v úvodu tento víkend by se dal nazvat festivalem našich neproměněných šancí. Nezbývá tedy než dál poctivě trénovat a ono to tam začne padat.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ 

Starší přípravka odehrála 2 turnaje

MFK

22.11. 2015 - Třebeš - halový turnaj r. 06 a ml.
První HT sezóny 2015/16 jsme odehráli v neděli 22.11. v Třebši. Turnaj byl velmi vyrovnaný a dokázali jsme si, že se můžeme měřit i s takovými týmy, jako jsou Pardubice či Jičín. První zápasy rozhodly góly vstřelené v posledních sekundách zápasů. Bohužel hned na úvod s Pardubicemi jsme dokonce obdrželi branku, která rozhodla o naší prohře, až v posledních setinách utkání. Naproti tomu s Jičínem jsme dokázali v posledních sekundách vyrovnat my. Výborný turnaj odehrál Matěj Vacek, který byl po zásluze odměněn cenou pro nejlepšího střelce turnaje. Pochválit ho však musíme i za jeho předvedenou hru, která zdvihala výkon týmu jako celku. Nesmíme opomenout ani velký dík našim "hokejistům", kteří neváhali a po odehraném hokejovém utkání nám přijeli pomoct v druhé části turnaje. Konečné 4. místo z deseti zúčastněných družstev potěší, ale zároveň velmi zamrzí nejtěsnější prohry o gól s týmy na prvních dvou místech (zejména ta s pozdějším vítězem z Rozkoše). Třeba se k nám to pomyslné fotbalové štěstíčko zase brzy přikloní.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři SP

sestava:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Zámečník Marek, Bašek Dominik, Kubišta Kryštof, Zítko Tomáš, Kamenský Martin

Utkání:
MFK Nové Město n/M - FK Pardubice  2 : 3
Branky: 2x Vacek
MFK Nové Město n/M - SK Jičín  3 : 3
Branky: 3x Vacek
MFK Nové Město n/M - Třebeš A  4 : 2
Branky: 4x Vacek
MFK Nové Město n/M - Třebeš dívky  7 : 0
Branky: 3x Matouš, 2x Vacek, 2x Lácha
MFK Nové Město n/M - Třebeš B  2 : 1
Branky: 2x Vacek
MFK Nové Město n/M - RSCM Rozkoš  0 : 1
MFK Nové Město n/M - FK Jaroměř  3 : 1
Branky: Zámečník, Matouš, Lácha
                
Celkové pořadí:      1.  RSCM Rozkoš
                                2.  FK Pardubice
                                3.  SK Jičín
                                4.  MFK Nové Město n/M
                                5.  FK Jaroměř
                                6. Třebeš B

 

29.11. 2015 - Jaroměř - halový turnaj r. 06 a ml.

Druhý HT této sezóny jsme odehráli v neděli 29.11. v Jaroměři. V naší velmi vyrovnané tabulce jsme nedokázali soupeře výrazněji přehrávat. Po velmi dobrém výkonu v prním utkání proti Trutnovu, které se zejména povedlo Pavlovi Matoušovi, a naší jediné výhře v základní části jsme poté začali "uvadat" a oproti minulému turnaji jsme se nedokázali před brankou soupeřů výrazněji prosadit. S domácí Jaroměří jsme po mdlém představení  o gól prohráli. Pozdějšího celkového vítěze z Polska jsme sice dokázali ze začátku zaskočit, kdy jsme vedli 1:0 i 2:1, ale soupeř se poté rozehrál a zřetelnou fotbalovostí nás nakonec jasně přehrál. V zápase s Černilovem, který rozhodoval o našem dalším působení v turnaji, jsme však totálně "odpadli", hráči jakoby neměli zájem o to předvést se jako fotbalisti a s pocitem bezmoci a beznaděje jsme se svěšenou hlavou odcházeli ze hřiště. Velmi malou útěchou nám pak byl náš závěrečný zápas o nechtěné poslední místo v turnaji, kdy jsme zvítězili nad soupeřem z Náchoda.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři SP

sestava:  Bašek Dominik, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Zámečník Marek, Meier Daniel

Utkání:
MFK Nové Město n/M - MFK Trutnov  1 : 0
Branky: Matouš
MFK Nové Město n/M - FK Jaroměř  1 : 2
Branky: Matouš
MFK Nové Město n/M - Polonia Stal Świdnica A  2 : 5
Branky: Holý, Vacek
MFK Nové Město n/M - FK Černilov  1 : 4
Branky: Vacek
MFK Nové Město n/M - FK Náchod  4 : 2
Branky: 3x Vacek, Zámečník
                
Celkové pořadí:      1.  Polonia Stal Świdnica
                                5.  FK Jaroměř
                                9.  MFK Nové Město n/M

28.11.2015 se konala valná hromada

MFK

Zápis z Valné hromady Městského fotbalového klubu Nové Město nad Metují,

konané dne 28. 11. 2015.

Místo konání:  restaurace U Trunečků, Nové Město nad Metují

Přítomní členové: viz příloha č. 1 (presenční listina)

Hosté: Mgr. Václav Kupka OŠKS Městský úřad

V souladu se stanovami MFK Nové Město nad Metují se dne 28.11.2015 konala řádná Valná hromada MFK, která se řídila tímto programem:

1)    Zahájení, přivítání hostů

2)    Volba mandátové a návrhové komise

3)    Zpráva o činnosti MFK

4)    Zpráva mandátové komise

5)    Zpráva kontrolní a revizní komise

6)    Projednání a schválení

a)    Předběžných výsledků hospodaření MFK v roce 2015

b)    návrh rozpočtu MFK na rok 2016

c)    hlavních směrů činnosti MFK na rok 2016

d)    výše členských příspěvků na rok 2016

e)    nových stanov MFK

f)     návrh na zvolení předsedy MFK

g)    návrh na složení nového VV MFK, jeho funkcionářů a na složení kontrolní komise

h)  vyhodnocení nejlepších hráčů ml. kategorií

7)    Diskuse a vystoupení hostů

8)    Návrh na usnesení VH

9)    Závěr

Souhlasným hlasováním všech přítomných členů s hlasem rozhodujícím Valná hromada MFK Nové Město nad Metují schválila:

1)    Zprávu o činnosti MFK za rok 2015 přednesenou předsedou klubu Ing. Maurem.

2)    Předběžné výsledky hospodaření za rok 2015 a návrh rozpočtu MFK na rok 2016 (příloha č. 2).

3)    Hlavní směry činnosti MFK na rok 2016 – přednesl Ing. Maur.

4)    Výši členských příspěvků na rok 2016 v částce 2.200,- Kč aktivní člen, 700,- Kč pasivní člen, 200,-Kč. Ženy a důchodci.

5)    Nové stanovy (příloha číslo 3)

6)    Předsedu klubu Ing. Viléma Maura, MBA

7)    Další členy VV a jeho funkcionáře MFK ve složení - Jiří Baldrych místopředseda, Ivo Janeček místopředseda, Václav Poláček pokladník, Petr Hable tajemník, Jaroslav Macháček sekretář, Josef Vávra, Milan Drašnar, Robert Borůvka, Josef Ťokan, MUDr., Jan Bělobrádek, Václav Krátký, Ing. Tomáš Hubka,

8)    kontrolní komisi MFK  ve složení: Andrea Borůvková - předsedkyně, Andrea Zítková, Tomáš Bartošík

V diskusi vystoupil: Mgr. Václav Kupka, Ing. Vilém Maur ml, Ing. Vilém Maur st.

Závěr valné hromady provedl předseda MFK.

« Předchozí 1 32 56 57 58 59 60 61 62 93 123 Další »