30.8.2015 - Ročník 2007 se zúčastnil memoriálu J. Břížďaly

Po roční pauze, kdy naši předchůdci - trenéři dali přednost Rampušáku v Dobrušce ( vloni ), jsme se opětzúčastnili 30.8. Memoriálu Břížďaly pro r.07 v České Skalici. Za poslední roky jsme bývali vážnými soky pro soupeře a pravidelně končili na bedně. Předloni tento turnaj dokonce r.05 vyhrál.

O letní přestávce se vyměnil trenérský tandem, tréninková docházka hráčů je zatím velmi neuspokojivá a mytrenéři se zatím s týmem mladší přípravky seznamujeme. I když mladší hráče z r.08 již známe, se staršími z r.07jsme teprve na cestě vzájemného poznávání. Tudíž jsme do Č. Skalice odjížděli s velkou pokorou a přáli sineskončit na posledním místě. Prázdniny se podepsaly na tom, že hráči jsou ještě u babiček a různě na dovolených.

Tým jsme doplnili snaživými hráči z ročníku mladšího.

Sestava MFK : Martin Kučera - Petr Koza, Honza Havelský, Jáchym Komár, Adam Hronovský, Lukáš Lochman,Vašík Poláček, Franta Škoda

Štěstím pro nás bylo, že jsme byli nalosovaní do skupiny slabší a podařilo se nám v základní skupině i dvě utkání vyhrát. Malé semifinále jsme prohráli a tak hráli o 7-8 místo. Soupeřem nám byl opět tým ze Slávie HK, který nad námi ve skupině zvítězil 4:1, ale o konečné umístění jsme zvítězili 5:2 a to zcela zaslouženě po velmi bojovném výkonu a tím obsadili 7. místo ze 12 účastníků.

Celkem jsme obdrželi 26 branek, dali 14 branek, na kterých se podíleli : Havelský 8, Komár 4, Koza 1, Lochman 1.

Také jsme museli zaujmout rozestavení, které hráči ještě neznají. Bylo to velice těžké, ale s přibývajícími zápasy se vše zlepšovalo. Moc hráče chválíme za bojovnost a všichni byli oporami týmu. Nelze se nezmínit, že hřiště byla připravená na skvěle sestříhaném pažitu, turnaj obsazen nejen kvalitními týmy (FC HK, Opo/Dob, Rozkoš ), ale i rozhodčími. Pořadatelé dopřáli kropením trávníku možnosti k osvěžení. Pouze časový skluz v tom horku byl pro nás všechny nepříjemným soupeřem. Dle rozpisu mělo být vyhlášení v 15 h, ale nevím, jak to pořadatelé dokázali, vyhlášeni bylo až v 16.45 h.

Děkujeme rodičům, kteří s námi absolvovali dlouhý den, fandili a drželi pěsti s vírou co nejlepšího výsledku. Vážíme si jejich podpory a jen bychom chtěli připomenout, že to chce obrovskou trpělivost a čas.

Trenéři Čerenkov Petr a Krátký Václav

30.8.2015 - Starší dorost veze ze Svitav bod

TJ Svitavy - MFK Nové Město nad Metují 0:0 (0:0) p.k. 3:1

Sestava MFKFraněk- Kurz, Hable (57.Rathounský), Tulej T, Cohorna, Mádr, Tuček, Pokorný, Valášek, Vík, Tulej

"Kvalitním a zodpovědným výkonem jsme eliminovali kvalitu domácích, největší šanci první části hry jsme však měli my. Pokornému se nepodařilo zužitkovat skvělý centr Vika a z bezprostřední blízkosti pouze nastřelil brankáře. To bylo z naší útočné hry jediné, co mohlo soupeře vystrašit. Těsně před koncem jsme se štěstím v podobě nastřeleného břevna odvrátili poslední nápor domácích a získali velmi cenný bod." - Miloš Killar - trenér MFK

30.8.2015 - Mladší žáci vybojovali 7 z 9 bodů

Neděla 30.8. byla prvním hracím dne pro naše mladší žáky v krajském přeboru.

Vzhledem ke stále ještě probíhajícím prázdninám a střídavým startům některých hráčů jsme nenastoupili v té nejsilnější možné sestavě. Dostali tak možnost další kluci a určitě nezklamali. Prví zápas proti Broumovu byl spíš boj a hledání sem. Na remízový bod jsme se opravdu hodně nadřeli. Proti tomu druhý zápas s Českým Meziříčím byl jednoznačně v naší režii. To poslední třetí zápas s domácím Vamberkem byl dramatem až do konce. Stejně jako v prvním utkání jsme o poločase prohrávali a vypadalo to že nám není souzeno dát gól. Teprve když už se na naši hru nemohl Kuba Vacek dívat, ze svého postu obránce prošel tři čtvrtině hřiště a poslal gólovou přihrávku Adamu Buriánkovi, bylo vyrovnáno. O našem vítězství rozhodl 15 vteřin před závěrečným hvizdem Martin Smola, kterého před brankou ideálně našel Matyáš Čančara.

Za předvedený výkon v poledním parnu kluci jistě zaslouží pochvalu.

Nadevšechny je ale dnes třeba pochválit Pepu Nováka, který ve všech třech

utkáních neúnavně bojoval a má velký podíl na dnešních výsledcích.

TomášBartošík - vedoucí mužstva

Sestava MFK: Novák, Buriánek, Rücker, Vacek, Čančara, Bartošík, Novotný, Smola Martin, Smola Tomáš, Čerenkov, Šanovec

26.8.2015

FC Spartak Rychnov n/K - MFK Nové Město/SK Rozkoš 8 : 1 (4 : 1)

Branka: Jakub Zamastil

Sestava hostů:  Matyáš Tupec – Josef Novák, Jakub Vacek, Jakub Zamastil, Ondřej Fára, Matyáš Rýdl, Marek Kocián, Jan Horkel, Tereza Janoušková, Lukáš Rudolf, Miroslav Pavlík, Adam Buriánek, Josef Skuhravý, Tomáš Hrodek

Domácí měli hlavně věkovou převahu. Hosté navíc nastoupili v této sestavě poprvé. Souklubí Nové Město / Rozkoš se teprve sehrává. Určitě přijdou lepší výsledky.

29.8.2015

MFK Nové Město/SK Rozkoš - TJ Červený Kostelec 2:0

Branky: Jakub Zamastil 2

Sestava domácích: Tupec Matyáš - Tipelt Michal, Vacek Jakub, Zamastil Jakub, Fára Ondřej, Rýdl Matyáš, Kocián Marek, Horkel Jan, Janoušková Tereza, Rudolf Lukáš, Buriánek Adam, Skuhravý Josef, Hrodek Tomáš, Novák Josef, Šrajbr Ladislav

Mladší dorost:

26.8.2015

FC Spartak Rychnov n/K - MFK Nové Město nad Metují 1:0 (0:0)

Sestava MFK: Hůlek - Zítko, Holčík (70. Zamastil J.), Lelek, Lhotský - Novotný, Hůlek, Tuček, Pácalt - Zamastil D., Flígr

29.8.2015

MFK Nové Město nad Metují - TJ Červený Kostelec 1:1 p.k. 4:2

Branka MFK: 65. Hůlek

Sestava MFK: Hůlek M.-Zítko, Zamastil J., Lelek, Lhotský, Novotný, Hůlek D., Tuček, Pácalt, Flígr, Zamastil D., Holčík, Příkopa

Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním konečně protrhnout naši střeleclou nemohoucnost a získat 3 body.To první bohužel stále přetrvává,i když jsme branku dali,ale dalších 5 tutovek opět zahodili.V penaltovém rozstřelu nás podržel brankář,čímž odčinil svoji fatální chybu při vyrovnávající brance.Pochvalu zaslouží celé družstvo." - P. Škoda - trenér MFK

29.8.2015 - Muži potřetí v řadě prohráli

MFK Nové Město nad Metují - FK Kostelec nad Orlicí 1:3 (1:1)

Branky: 26. Sedláček - 41. Krupka, 52. Kaplan, 76. Šrámek J.

Sestava MFK: Krunčík - Jelen, Nejman, Kudláček, Junek (70. Darebník), Lelek, Zákravský, Emlar (79. Maur), Vít (37. Paďour), Voráček, Sedláček

Domácí po dvou porážkách vstoupili do utkání aktivně. Ve 12. minutě vybojoval Vít u brankové čáry míč a následovala střela těsně nad branku hostí. Poté však měli míč na kopačkách více hostující hráči, avšak jejich střely končili jen vysoko nad. Šokem pro ně byla 26. minuta, když lehká Sedláčkova střela propadla brankáři až do sítě - 1:0. V následujících minutách obě mužstva jednou ohrizila branku soupeře, jenže vždy byli brakáři na svých místech. Skóre se měnilo až v 41. minutě, když z nenápadné akce hosté hlavou srovnali - 1:1.

Druhý poločas začal šancí Emlara, ale z branky se radovali hosté, když v 52. minutě střela z první po rohovém kopu skončila pod břevnem Krunčíkovi branky. V 56. minutě mohli hosté opět skórovat, jenže jejich střela z protiútoku jen těsně minula branku. Ve zbývajících minutách se domácí k tlaku či šancím srovnat v podstatě nedostali a naopak v 76. minutě ještě jednou inkasovali. z posledních tří zápasů tak mají hrozivé skóre 2:11 a navíc je jako příští soupeř čeká přetěžký Náchod.

"Ne moc koukatelné utkání, do kterého jsme vstoupili hrozným způsobem, ale jelikož fotbal nemá logiku, ujali jsme se vedení. Bohužel jsme nevydrželi do poločasu a ve 41 min se po našem nedůrazu při centru hostům podařilo vyrovnat. Po důkladném připomenuti o půlce čím jsme se chtěli prezentovat od začátku, jsme chtěli vstoupit do druhé půle, ale opak byl pravdou a druhá půle byla stejná jak první. Bohužel od začátku soutěže každé kolo postrádáme vždy min 3 hráče základní sestavy a tak se soutěž nedá hrát. Respektuji náš amatérismus, ale donekonečna se to omlouvat nedá, to bychom mohli zakotvit v jiné soutěži. Kostelec u nás vyhrál zaslouženě, potrestal naši zbrklost, hloupost a naivitu. Je potřeba, aby si každý šáhnul do svého svědomí a zamyslel se, jinak můžeme zapomenout na boj do 10 místa a budeme se rvát na jiném konci tabulky." - J. Hubka - trenér MFK

26.8.2015 - Zpráva pro hráče / rodiče / předpřípravky ročník 2009 a mladší

Pravidelné tréninky družstva předpřípravky začínají v úterý 1.9.2015 od 16.00 hod.na stadionu gen.Klapálka

tréninky: úterý,čtvrtek 16.00 – 17.30 hod

turnaje: družstvo bude hrát OS mladších přípravek pořádanou OFS Náchod pro ročník 2009 a mladší. První turnaj je již v úterý 15.9. od 17.00 hod. a bude se hrát s největší pravděpodobností na hřišti v Novém Městě n.M. V turnaji družstvo odehraje vždy 2 zápasy.Naše družstvo bude hrát v podzimní části celkem 6 turnajů.Hrací dny jsou buď úterý nebo středa a čtvrtek.Prosím touto cestou rodiče hráčů o pomoc při zajištění dopravy auty na jednotlivé turnaje.Jedná se o blízké okolí např.Náchod,Zábrodí atd.

Družstvo zatím tvoří:Hanzl, Hubálek, Janča, Leugner, Poláček, Řehák, Říha, Sedlák, Paar, Vláha

Macháček Jaroslav

Email:jar.machacek123@seznam.cz, mob.773969983

Městský fotbalový klub Nové Město n.M. zve všechny chlapce a děvčata kteří mají zájem hrát fotbal,nebo si jen zasportovat na stadion gen.Klapálka,kde jsou tréninky všech kategorií. Přijďte mezi nás.

23.8.2015 - Mladší dorost i starší žáci si z Jaroměře odvážejí vysoké prohry

TJ Jiskra Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují 3:0 (1:0)

Sestava MFK: Hůlek - Zitko, Holčík, Lelek, Lhotský, Příkopa, Hůlek D., Tuček, Zamastil J., Zamastil D

"V prvním poločase vzhledem ke kombinované sestavě jsme hráli celkem dobře,ale po přestávce jsme již nestačili se silami a domácí zaslouženě vyhráli." - P. Škoda - trenér MFK

TJ Jiskra Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují/RSCM Rozkoš 6:0

22.8.2015 - Starší dorost doma vyhrál na penalty

MFK Nové Město nad Metují - SK Vysoké Mýto 2:2 (2:0) p.k. 4:3

Branky MFK: 29.Cohorna PK, 30.Valášek

Sestava MFKFraněk - Tulej L. /76.Zamastil/ Cohorna, Hable, Nymsa - Pokorný /60.Rathouský/, Tuček, Valášek, Tulej T.- Práza, Vik /63.Pácalt/

"Kvalitní výkon jsme do přestávky korunovali dvěma brankami v těsném sledu. Po změně stran jsme na naši hru nenavázali a hosté nás postupně dostali pod tlak a dokázali vyrovnat. Škoda našich nevyužitých šancí, vzhledem k průběhu celého utkání je z mého pohledu remíza spravedlivá.

Při střelbě PK se štěstí přiklonilo na naší stranu, když oba brankáři kryli po jednoum pokutovém kopu a rozhodující byla střela hostujícího hráče do tyče, ta rozhodla o bonusovém bodu pro náš tým." - Miloš Killar - trenér MFK

22.8.2015 - Muži si z hradecké Slavie vezou bůra

FC Slavia Hradec Králové - MFK Nové Město nad Metují 5:0 (2:0)

Branky: 21´ 65´ Š.Derner, 22´ 47´ M. Dostál, 90´ M. Hutla

Sestava MFKKrunčík (77. Holý) - Darebník, Kudláček, Jelen, Junek (46. Lukášek) - Soumar, Lelek (52. Vít), Zákravský, Voráček (52. Emlar) - Paďour (67. Maur), Sedláček

Po nevydařeném domácím utkání vloženého kola čekal na tým MFK další velice silný celek hradecké Slavie. Úvodní desetiminutovka byla celkem vyrovnaná, ale postupem času domácí zjistili, že ze strany hostí nehrozí žádné velké nebezpečí a spustili lavinu velice nebezpečných útoků. Většina útoků Slavie šla přes střed obrany, kde byla silně znát absence Nejmana. V rychlém sledu si Slavia poměrně snadno vypracovala tři gólové šance, ale díky skvělým zákrokům brankáře Krunčíka zůstával stav nezměněn. Ve 21. min. však již hosté neubránili agilního Dernera a ten poslal domácí tým do vedení. Hned po rozehrávce hráči MFK ztratili míč, následoval rychlý útok po křídle a po přesné přihrávce před branku dal M. Dostál druhý gól Slavie! Po této brance již na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Hosté se prakticky jen bránili a jejich ojedinělé útoky končili dříve než začali. Naděje pro hosty dostat se do hry přišla ve 42. min., když se ve vápně uvolnil Sedláček, jeho střelu však brankář Moník vyrazil. To však bylo ze strany MFK vše co v prvním poločase vyprodukovali.

Vstup do druhého poločasu vyšel ideálně domácím.Ve 47. min. po rohovém kopu zcela volný Dostál přidal hlavou třetí gól Slavie a hostům tak vzal veškeré naděje na úspěch. Tak jako v prvním poločase se pak hra odehrávala převážně na polovině MFK. V 65. min. po špatném odkopu brankáře přidal Derner čtvrtý gól domácích a vypadalo to na pořádný debakl. Domácí však již nehráli tak přímočaře a spíše si hru užívali. V 77. min. dostal v mužstvu MFK první příležitost v soutěžním utkání brankář Holý a nutno říci, že ji zvládl velice dobře. V závěru utkání domácí trochu polevili a hosté naznačili, že umí také útočit. Jejich snaha však k čestnému gólu nevedla. V 90. min. pak domácí po rychlém útoku do otevřené obrany MFK přidali M. Hutlou pátý gól.

ZM

"Zasloužená výhra domacích, kteří dle mě budou černým koňem soutěže. Musíme se ale zamyslet, za poslední dva zápasy 8 održených gólů je už příliš. Je na čase se zase vrátit k poctivé práci a nelétat v oblacích." - J. Hubka - trenér MFK

« Předchozí 1 29 54 55 56 57 58 59 60 84 112 Další »