16.4.2016 - Ml. dorost ani st. žáci ve Vrchlabí body nezískali, st. dorost ho doma porazil

Starší dorost:

MFK Nové Město nad Metují - FC Vrchlabí 3:2 (1:2)

Branky MFK: 29.+77.Valášek, 82.Práza

Sestava MFK: Vik - Štěpán, Němec, Mádr, Rathouský, Hable, Tuček, Tulej L. /57.Franěk/, Valášek,Práza , Holčík

"Těžké utkání, ve kterém byl soupeř dynamicky a důrazný. My jsme se mu ale, hlavně pak ve 2. poločase, v těchto atributech vyrovnali a k tomu přidali i několik fotbalových akcí a byli za svoji aktivitu, dle našeho názoru, po zásluze odměněni v podobě tolik cenných 3 bodů. Opět musím pochválit hráče za enormní snahu s poločasovým výsledkem (1-2) něco udělat. Je jen škoda, že nedokážeme proměňovat i ty nejvyloženější šance ze začátku zapasů, protože pak bychom ve většině utkání mohli hrát v daleko větším klidu. Rádi bychom navázali na výkonm z druhého poločasu i přiští týden v Třebši, a domácím tak vrátili smolnou porážku z podzimu." - J. Zahradník - trenér MFK

Mladší dorost:

FC Vrchlabí - MFK Nové Město nad Metují 3:1

Starší žáci:

FC Vrchlabí - MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš 8:2

16.4.2016 - Mladší přípravka odehrála první krajský turnaj roku 2016

Dne 16.4.2016 odehrála mladší přípravka 1.kolo krajského přeboru v České Skalici, za účasti domácího týmu a FC Hradec Králové "B". Vzhledem k tomu, že se jedná o kvalitní týmy, předpoklad přijatelného výsledku by byl při kompletní účasti a bojovnosti našich hráčů. Vzhledem k několika omluvenkám a také nedostavení se hráčů, kteří svoji účast potvrdili, jsme nakonec odjeli pouze se 4-mi hráči ročníku 07, mezi hráči roč. 08 jsme měli jak úplného nováčka, tak hráče s minimem absolvovaných tréninků.Tomu odpovídají i konečné výsledky. Dokud budeme pro soupeře pouze tréninkovými sparingpartnery, úspěch se nedostaví. Jen někteří na hřišti bojují, většina je bojácná, necháváme protihráče balon zpracovat, pozdě k nim přistupujeme. Pochvalu dnes zaslouží Fanda Škoda a Štěpán Zámečník, kteří doplnili ročník 07. Příklad by si ostatní měli vzít z Tomáše Zeleného, který doplnil tým 07 teprve nedávno, svou bojovností a zarputilostí však mnohé převyšuje. Potěšitelným se může zdát výsledek druhého poločasu našeho týmu "A" s FC Hradec Králové. Ten však není třeba přeceňovat, neboť soupeř zápas odehrál pouze se 3-mi hráči v poli.

Sestava :

Tým "A" - Fanda Škoda, Martin Vecko, Matyáš Čapek, Jáchym Komár, Tomáš Zelený, Štěpán Zámečník

Tým "B" - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Adam Hronovský, Eliáš a Oliver Kozákovi, Nicolas Adamec, Kateřina Zítková, Lukáš Kumprecht

1. poločas 9:1  ( branka Zelený )

2. poločas 3:3  ( branky Zelený, Komár, Čapek )

tým "B"

1.poločas 9:0

2.poločas 7:0

Hronovský Vladimír

Starší přípravka odehrála první kolo okresního přeboru

Okresní přebor SP -  10.4. 2016 - Zábrodí:

V neděli 10.4. jsme za velmi nepříznivého sychravého počasí a na velmi nepříznivém rozrytém terénu sehráli první jarní kolo okresního přeboru SP, a to v Zábrodí. Zúčastnili jsme se v podstatě se třetím týmem SP, jelikož dva týmy MFK se současně účastnili turnaje KP SP v Jičíně. Na začátku prvního poločasu proti Velkému Poříčí jsme se teprve rozkoukávali a oťukávali si hru na pro nás nezvyklém terénu. Poté jsme však soupeře zaskočili sprškou několika po sobě jdoucích gólů a vytvořili si tak krásný pětigólový náskok. Soupeř se ale postupně rozkoukal a my jsme ho bohužel naší chvilkově zvadlou a nepřesnou hrou pustili zpátky do zápasu. Závěr jsme si však pohlídali a vybojovali zasloužené první vítězství. V druhém utkání nás čekalo domácí družstvo, které si věřilo na cenný skalp. My jsme se ale nedali a dokázali si kvalitním, houževnatým a bojovným výkonem udržet v každém poločasu od Zábrodí jednogólový odstup a celkově jsme se tedy radovali z dalšího vítězství 6:4. Všem klukům chci moc poděkovat za přesvědčivý fotbalový a hlavně bojovný výkon, kterého bylo za daných podmínek přesně potřeba a jmenovitě Vojtu Čížka chválím za střelecký apetit. I rodičům patří velký dík, že kluky v daném marastu doprovázeli a podporovali.

Josef Lácha
trenér SP

Sestava:  Bašek Dominik, Čížek Vojtěch, Lácha Matěj, Meier Daniel, Dubský Pavel, Ducháč Daniel, Zítko Tomáš, Kamenský Martin

Výsledky:
MFK Nové Město n./M. - TJ Velké Poříčí  6 : 4,  (4 : 0)
Branky: 3x Čížek, 3x Lácha
MFK Nové Město n./M. - Sokol Zábrodí  6 : 4,  (3 : 2)
Branky:  4x Čížek, Lácha, Dubský

10.4.2016 - Starší přípravka odehrála turnaj v Jičíně

V neděli 10.4.2016 se mužstvo starší přípravky zúčastnilo dalšího turnaje v Krajském přeboru. Tentokrát jsme zavítali do Jičína. Za nepříznivého počasí jsme nastoupili k prvnímu zápasu proti celku FC Hradec Králové. Na hráčích FC Hradec Králové bylo vidět, že chtějí odčinit porážku z minulého týdne. Jelikož se našim mužstvům nedařilo proměňovat své brankové příležitosti, skončilo toto utkání naší porážkou. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti celku FKM Javorka/Miletín. V tomto utkání jsme již své brankové příležitosti začali proměňovat a tomu odpovídá i výsledek utkání. Naši hráči projevili vůli po vítězství a utkání poctivě odmakali. U druhého mužstva nám dvojice Vacek, Zámečník ukázala spoustu pěkných fotbalových akcí, které byly samozřejmě podpořeny hrou celého mužstva.

K poslednímu utkání jsme nastoupili proti domácímu celku, který odehrál velmi kvalitní utkání proti mužstvu FC Hradec Králové. Zde se v prvním poločase dařilo našemu druhému týmu, který  i ve druhém poločase podával kvalitní výkon,  nicméně spousta neproměněných brankových příležitostí celkový výsledek zcela znegovala a jelikož se nedařilo ani prvnímu týmu, skončil pro nás tento zápas porážkou.

Opět děkuji všem rodičům, kteří se turnaje zúčastnili, všem hráčům a zároveň musím vyzvednout výkon Matěje Vacka, kterému se střelecky velmi dařilo a Marka Zámečníka, který svými přesnými přihrávkami přispěl Matějovi k zakončení.

Sestava 1. mužstvo: Dvořák Lukáš, Kuřátko David, Macek Viktor, Praus Michal, Serbousek Jaroslav, Sobotka Tobiáš, Váňa Oliver

Sestava 2. mužstvo: Franc Denis, Knap Lukáš, Matouš Pavel, Vacek Matěj, Valtera Petr, Zákravský Filip, Zámečník Marek

9.4.2016 - Mladší žáci odehráli turnaj na domácí půdě

V sobotu 9.4. hostili naši mladší žáci finálovou skupinu krajského přeboru na domácím hřišti. A ukázali se jako opravdu dobří hostitelé. Každému z hostů darovali body.

Přestože jsme před utkáním měli na soupisce dvě sedmičky hráčů do pole a brankáře, na konci posledního zápasu jsme měli střídačku prázdnou.  Některé hráče nepustil na hřiště zdravotní stav, někteří ze stejného důvodu odstoupili v průběhu hry a někteří prostě bez omluvy nepřišli.  Stejně jako před týdnem nám chybělo nasazení. Bojovat o míč, znepříjemňovat soupeři hru, nabídnout se do kombinace po odehrání míče. Pro většinu kluků totiž odehráním míče jejich práce končí.  Slova chvály tak za dnešní výkon zaslouží jen neúnavně bojující Filip Ťokan a stejně jako před týdnem David Rücker v naší brance.

Smolně skončil dnešní turnaj pro Adama Buriánka, který si nešťastně, několik vteřin před koncem závěrečného utkání, zlomil ruku. Všichni mu přejeme brzké uzdravení.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ

Sestava: Kumprecht - Novák, Buriánek, Rücker, Žahourek J., Ťokan, Vacek, Smola M., Čančara, Smola T., Čerenkov

Výsledky:

MFK : Sokol Třebeš 0:3  (0:2)

MFK : TJ Dvůr Králové nad Labem 0:3 (0:1)

MFK : FC Nový Hradec  1:1  (0:1)

9.4.2016 - Starší dorost vstřelil Litomyšli 6 branek a zvítězil

Litomyšl/Cerekvice - MFK Nové Město nad Metují 3:6 (0:2)

"Úvod utkání patřil jednoznačně domácím, kteří nas do desáté minuty přehrávali. Naštěstí jsme několik jejich šancí přečkali a s velkou dávkou štěstí šli do vedení po přímém kopu z 40ti metrů. V poslední vteřině jsme náskok navýšili a mohli se koncentrovat na důslednou defenzívu ve drzhém poločase. V něm jsme hrali do 65.minuty výborně. Dali další 3 branky po nacvičených akcích a utkání jasně ovladali. Bohužel přišel výpadek v hlavách hráčů a soupeř snížil na 2-5. Nastěstí nás uklidnil Valášek, který svou 4.brankou prakticky rozhodl. Soupeř již jen snižil na konečných 3-6. Chvalím hráče za jejich touhu po vítězství, která byla mnohem větší, než u hráčů soupeře." - J. Zahradník - trenér MFK

9.4.2016 - Oslabení muži prohráli s favorizovaným Náchodem

MFK Nové Město nad Metují - FK Náchod 1:4 (0:1)

Branky: 65. Klikar - 5.+61. Simon, 52. Rompotl, 59. Hable

Sestava MFKHolý - Nejman, Kudláček, Soumar, Růžička, Lelek (88. Králíček), Vít, Zákravský, Voráček (43. Valášek), Klikar, Maur (70. Hofman)

Oslabené mužstvo domácích začalo s favorizvoaným Náchodem špatně. Ve 4. minutě jej ještě zachránila po trestném kopu tyč, ale o minutu později to již bylo 0:1. Poté tempo hry opadlo a výraznější šanci nemělo ani jedno mužstvo. Herní převaha však byla jasně na straně hostí. Hosté zahrozili znovu až v 27. minutě a domácí poprvé vystřelili na branku dokonce až v 32. minutě. V 36. minutě stříleli hosté těsně vedle a z protiúzoku je málem vyrovnávacím gólem zaskočil důrazný Maur, střela však skončila vedle branky.

Druhý poločas naopak začal velkou šancí domácích, jenže opět bez úspěšného zakončení. Poté následovala desetiminutovka, která rozhodla o osudu utkání, jelikož mezi 51. a 61. minutou vstřelil Náchod tři branky. Čestný úspěch domácích vstřelil po chybě hostí v rozehrávce Klikar a uzavřel tak konečné skóre na 1:4.

3.4.2016 - Starší přípravka hrála turnaj Na Háječku

První víkend v dubnu se nám rozběhla jarní část Krajského přeboru starších přípravek, na kterou jsme se již po dlouhé zimní přípravě jak my trenéři, tak i samotní hráči a samozřejmě i rodiče těšili. Vzhledem k vítězství ve skupině v podzimní části hraje naše mužstvo ve finálové skupině. Dnes v našem týmu nastoupili tři hráči z TJ Spartak Opočno, kteří nám v jarní části sezóny pomohou reprezentovat MFK Nové Město nad Metují. Jedná se o Jaroslava Serbouska, který působí na pozici brankáře, Lukáše Dvořáka hrajícího v obraně a Tobiáše Sobotku na postu útočníka. Tímto bychom chtěli tyto hráče v našem klubu přivítat a poděkovat jejich rodičům i klubu, že jim působení v MFK Nové Město nad Metují umožnili.
    V prvním zápase jsme se utkali s týmem FC Hradec Králové. Na hráčích FC bylo vidět, že trénují i v zimní části přípravy na venkovních terénech a na našem mužstvu bylo naopak znát, že absolvovalo jen jeden trénink na UMT před začátkem sezóny. První poločas se našemu týmu příliš nedařilo, takže mi zbývá vyzvednout pouze závěrečnou akci z druhého poločasu, kdy v čase 14´50 zahrával Viktor Macek rohový kop a dle nacvičeného signálu jej rozehrál zpětnou přihrávkou na obránce Denise France, který naběhnul z poloviny hřiště a přízemní střelou k tyči vstřelil vítězný gól poločasu.
    Ve druhém zápase jsme se utkali s týmem FK Jaroměř, ačkoli jsme tento tým v základní skupině pravidelně poráželi, dnes se nám moc nedařilo. A tomu odpovídá i výsledek utkání.
    Naše poslední utkání jsme odehráli s týmem Slovan Broumov. V tomto utkání jsme našeho elitního střelce Olivera Váňu přeřadili do obrany a Viktora Macka posunuli do útoku, změna byla prospěšná a oba hráči se nám odvděčili brankovým zakončením.
   První jarní turnaj nám trenérům ukázal, na čem musíme v tréninkových jednotkách zapracovat a věříme, že se bude náš herní projev zlepšovat. Jelikož jsme jeden tým a druhému mužstvu MFK se dařilo lépe, výsledkem je prvních devět bodů z prvního turnaje. Závěrem děkuji všem zúčastněným rodičům za podporu našich hráčů.

Martin Macek, Ivo Janeček
trenéři SP

Sestava MFK 1. mužstvo: Čížek Vojtěch, Franc Denis, Macek Viktor, Týfa Tobiáš, Váňa Oliver, Dvořák Lukáš, Serbousek Jaroslav, Sobotka Tobiáš

Branky:  2x Váňa

Druhému mužstvu MFK se tentokrát jak herně, tak výsledkově docela dařilo, čímž jsme výrazně přispěli k zisku plného počtu bodů z prvního turnaje jarní sezóny KP. Byli jsme od začátku natěšeni na venkovní zápasy, což se projevilo hned v úvodním utkání proti FC HK. Téměř celý první zápas jsme soupeře, který však byl reprezentován převážně hráči nižších ročníků, nepustili na dostřel naší branky a sami jsme měli přehršel brankových příležitostí. S efektivitou v zakončení to však nebylo takové, jak bychom si představovali, ale i tak nám tři vstřelené branky nakonec v součtu utkání značně pomohly. Se silnějším druhým týmem FC HK jsme pak odehráli velmi vyrovnanou partii a dokázali jsme i skórovat, což se cení. Ve stejném duchu to poté pokračovalo i s dalšími soupeři z FK Jaroměře a Slovanem Broumov, kdy jsme úvodní zápasy jasně opanovali a vstřelili jsme dostatečný počet branek. Poté jsme dokázali potrápit i druhé týmy soupeřů, což nám vždy stačilo k souhrnému vítězství. Všem hráčům, brankářem počínaje, bychom rádi poděkovali za velmi dobrý, soustředěný a zejména kvalitní výkon.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava MFK 2. mužstvo: Petera Maxmilián, Žahourek Tomáš, Knap Lukáš, Valtera Petr, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Zákravský Filip, Lácha Matěj, Šimek Martin

3.4.2016 - Mladší přípravka na turnaji v Broumově neprohrála

Dne 3.4.2016 se ročník 2008 zúčastnil prvního letošního venkovního turnaje v Broumově. Vzhledem k nemocem jsme opět nejeli v kompletní sestavě, někteří hráči cestovali částečně indisponováni. I přesto jsme odehráli výsledkově nejlepší turnaj ročníku 2008, kdy jsme ani jednou neprohráli. Při dnešním turnaji kluci konečně zabrali a na hřišti nechali vše, co v současné době mohou nabídnout. Hlavně poslední zápas s Náchodem vyburcoval i přihlížející rodiče, kterým děkujeme za podporu. Pro kluky to je nejlepší možná motivace do dalších zápasů, dnes všechny chválím za bojovnost. Velmi nám pomohla účast Vojty Bělobrádka, autora 7 branek.

Sestava : Štěpán Čáp, Franta Škoda, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský, Eliáš Kozák, Oliver Kozák, Štěpán Zámečník, Lukáš Lochman

TJ Červený Kostelec - MFK Nové Město nad Metují 0:1

"Bylo to těžké,vyrovnané utkání,ve kterém jsme se ujali vedení krásným gólem M.Příkopy,ale bohužel jsme již další šance neproměnili.Domácí stále hrozili rychlými protiútoky a hlávně po zahrávání rohových kopů,ale gól se jim vstřelit nepodařilo.Vedení jsme uhájili a připsali si do tabulky první jarní body." - P. Holčík - trenér MFK

TJ Červený Kostelec - MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš 2:1

« Předchozí 1 32 52 53 54 55 56 57 58 63 94 125 Další »