2.5.2016 - Béčko mladší přípravky hrálo v Dobrušce

MFK

Jako-okresní soutěž mladší přípravky - 11 kolo

V pondělí 2.5. sehráli v  rámci  okresní soutěže  naši nejmladší hráči 2 utkání v Dobrušce.Mimo tyto soutěžní utkání se hrály i 2 další mimosoutěžní utkání,takže si atmosféru utkání mohli vyzkoušet i další hráči.Škoda jen,že na poslední chvíli se sešlo   poměrně dost omluvenek, takže k zápasům odjelo jen 11 hráčů z 20-členného kádru družstva.

Výsledky utkání:

Opočno/Dobruška - MFK Nové Město             2 : 4
střelci branek MFK : Leugner 3x,Ježek

Dobruška/Opočno - MFK Nové Město              3 : 7
střelci branek MFK: Leugner 4x,Ježek,Říha,Bělobrádek

Mimosoutěžní utkání:
Dobruška /Opočno - MFK Nové Město  4 : 4 a  druhé utkání  3 : 0
střelci branek MFK : Hubálek 4X

Všechny hráče co odjeli k utkání chválíme za předvedený výkon.Rodičům pak děkujeme za podporu kluků svými hlasivkani a též za pomoc při dopravě.Utkání určitě splnila svůj účel.
Macháček Jaroslav + Bělobrádek Jan

1.5.2016 - Béčko starší přípravky dvakrát vysoko vyhrálo

MFK

Okresní přebor SP - 1.5. 2016 - Hronov:

Ve sváteční nedělní dopoledne 1.5. jsme odehráli další kolo OP SP tentokrát v Hronově. Oba naše zápasy měly jednoznačný průběh a probíhaly v tréninkovém tempu. Osu týmu tvořili hráči ročníku 2006 i mladší, jmenovitěMarek Zámečník, Matěj Vacek, Pavel Matouš a Matěj Lácha, se zkušenostmi z KP, což bylo na našem výkonu znát. Kluci si s chutí zastříleli, předvedli několik velmi pohledných kombinačních akcí a určitě víc jak 80% času jsme strávili "na balónu". Musíme všem klukům poděkovat za jejich přístup k reprezentaci MFK v daném turnaji a jejich soustředěný výkon, kterým jsme soupeře více než jen zaskočili a přehráli.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava:  Kubišta Kryštof, Bašek Dominik, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Matouš Pavel, Lácha Matěj, Zámečník Ondřej, Uhlíř Jakub, Dubský Pavel, Zítko Tomáš

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - Sokol Provodov  15 : 0,  (8 : 0)
Branky: 5x Zámečník M., 5x Vacek, 2x Lácha, Bašek, Uhlíř, Matouš

MFK Nové Město n./M. - AFK Hronov  11 : 1,  (6 : 0)
Branky:  3x Vacek, 3x Lácha, 2x Zámečník O., Zítko, Kubišta, Zámečník M.

1.5.2016 - Mladší přípravka sehrála turnaj v Trutnově

MFK

Ke 3.kolu krajského přeboru zavítala mladší přípravka do Trunova. Tým ročníku 07 byl doplněn o 2 hráče roč. 09 - Leugner a Poláček, kteří se v žádném případě neztratili a spoluhráčům se přinejmenším vyrovnali. Se soupeři z Dobrušky a Sokola Třebeš bylo ujednáno, že odehrajeme zápasy bez protočení, tedy celý zápas proti stejně starým hráčům. Náš tým "B" se se svými soupeři vypořádal o něco lépe, kdy jsme se konečně dočkali vítězství a to v zápase s Třebší. V závěrečném utkání s domácím Trutnovem se nikdo z našich neprosadil, vyzdvihnout musíme velmi bojovný výkon týmu "B", kdy prohráli se stejně starými protihráči první poločas 0:1, v tom druhém uhráli s o rok staršími remizu 0:0. 

 

Sestava :

Tým "A" - Martin Kučera, Petr Koza, Tomáš Zelený, Jáchym Komár, Mikuláš Kubišta, Robin Štěpnička, Václav Poláček, Václav Leugner

Tým "B" - Franta Škoda, Štěpán Čáp, Vojta Bělobrádek, Štěpán Zámečník, Lukáš Lochman, Filip Hnik, Adam Hronovský

 

Výsledky :

Dobruška/Opočno - MFK Nové Město n.M.  19:4

Tým "A" 14:2 ( pol. 5:2)

branky : Štěpnička, Koza

Tým "B" 5:2 ( pol. 1:0)

branky Bělobrádek, Čáp

TJ Sokol Třebeš - MFK Nové Město n.M.  10:3

Tým "A" 9:1 ( pol. 5:0)

branky : Zelený

Tým "B" 1:2 ( pol. 0:1)

branky Hronovský, Čáp

MFK Trutnov - MFK Nové Město n.M.  9:0

Tým "A" 8:0 ( pol. 2:0)

Tým "B" 1:0 ( pol. 1:0)

 

Hronovský Vladimír

1.5.2016 - Muži v Trtunově vedli, ale nakonec vezou jen bod

MFK

MFK Trutnov "B" - MFK Nové Město nad Metují 2:2 (4:3 pen.)

Branky:  39´ Tauchman, 42´ Vyhnálek - 8´ a 30´ Klikar

Nové Město n. Met.

Holý - Jelen(46´ Soumar), Kudláček, Nejman, Vít - L. Zákravský, Lelek, P. Zákravský, Růžička, Valášek (59´ Hofman)

 

Hoste vstoupili do utkání aktivně a již ve čtvrté minutě po faulu na Růžičku byl nařízen pokutový kop, který P.Zákravský neproměnil. Hosty to nemuselo dlouho mrzet. Po pěkné křídelní akci po ose Valášek-Růžička-Klikar, posledně jmenovaný střelou z hranice vápna rozvlnil síť 0:1. Domácí v této pasáži hry nezachytili tempo utkání a zanedlouho se podruhé radovali hosté. Po přihrávce za obranu se prosadil podruhé Klikar. Ten mohl vzápětí dokonat hattrick, ale z nadějné pozice střílel vedle. Poté nevyužil samostatný unik Valášek a domácí po individuální akci Tauchmana snížili. Ještě do konce poločasu se podařilo domácím vyrovnat hlavou ze standardní situace.

 Druhý poločas začali domácí náporem a družstvo MFK přečkalo se štěstím několik závarů. V závěru utkání Klikar ze dvou po sobě jdoucích nadějných situací střílel vedle. A když se Neujala ani Zákravského utěšená rána, která skončila těsně vedle, ani dvě šance domácích, skončilo utkání zaslouženou remizou 2:2. V pokutovém rozstřelu byli domácí šťastnější a připsali si tak bonusový bod.

 

"Dvoubrankový náskok jsme ztratili ještě před přestávkou, domácí pak v náporu pokračovali i na začátku druhého poločasu. Tomuto tlaku jsme odolali, třetí branku už jsme však vstřelit nedokázali. Můžeme jen litovat několika situací, kdy se naši hráči ocitli sami před brankářem domácích a šance nedokázali využít. Děkuji hráčům za obětavý výkon a předvedenou hru."

                                                                                                Miloš Killar

                                                                                                                                                 

 

1.5.2016 - Mladší dorost a starší žáci podlehli Jičínu

MFK

Mladší dorost:

SK Jičín - MFK Nové Město nad Metují 4:2 (2:1)

Sestava MFK: Tupec - Flígr, Zítko,Lelek, Fára /60.Meier/, Rudolf,Tuček, Borůvka, Holčík, Hůlek, Příkopa /41.Ťokan/

"Celé utkání bylo pod taktovkou domácích.Snažili jsme se dobře bránit a ohrozit branku domácích rychlými protiútoky,což se nám dařilo jen z části,a tak domácí zaslouženě vyhráli." - P. Holčík - trenér MFK

Starší žáci:

SK Jičín - MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš 6:0 

Sestava MFK/Rozkoš: Tupec - Ťokan, Tipelt, Fára, Meier - Macháček, Janoušková, Rudolf, Adam (Ťokan), Novák Rücker (Vondráček)

"Opět jsme jeli k dalšímu zápasu do Jičína s mladým týmem a neudělali jsme ostudu. Sice kluci prohráli, ale bojovali až do konce. Musím pochválit starší kluky, protože pět hráčů nastoupilo ještě za ml.dorost, tak toho měli docela za ten den dost. Ještě jednou děkuji všem za bojovnost zápase s Jičínem. Máme velkou marodku." - J. Hátaš - trenér MFK/Rozkoš

1.5.2016 - Starší dorost bojoval proti lídrovi tabulky

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Pardubice B 0:2 (0:2)

Sestava MFK: Vik – Zítko /74.Zamastil/, Němec /46.Holčík/, Mádr /35.Cohorna/, Hable, Rathouský, Tuček, Tulej L., Valášek /71.Tulej T./, Práza, Franěk

"Proti vedoucímu celku tabulky jsme nastoupili s velkým odhodláním.Bohužel jsme dostali 2 laciné branky,ale i přes to jsme si vypracovali několik šancí na vyrovnání,které ale buď skončily na břevně,nebo těsně vedle branky hostí.Všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon." - P. Holčík - trenér MFK

24.4.2016 - Starší přípravka v okresním přeboru rozdrtila své soupeře

MFK

V neděli 24.4. jsme odehráli již třetí kolo OP SP tentokrát v Provodově a stejně tak po třetí za velmi sychravého a chladného počasí. Kluky to ale neodradilo a proti týmům z Police nad Metují odvedli suverénní výkon. Oba zápasy probíhaly jednoznačně v náš prospěch, vyzkoušeli jsme oba naše brankáře Kryštofa Kubištu a Dominika Baška a dokonce si všichni hráči až na jednoho užili radost ze vstřelení branky. Naše mužstvo dirigoval a táhnul za vítězstvím zejména Marek Zámečník, na kterém byly patrné jeho zkušenosti s krajským fotbalem. Všechny kluky musím pochválit za jejich výkon, chuť i snahu poprat se o super výsledek. A rodičům musím poděkovat za jejich hojnou účast a podporu, které není nikdy málo.

Josef Lácha
trenér SP

Sestava:  Kryštof Kubišta, Bašek Dominik, Zámečník Marek, Lácha Matěj, Uhlíř Jakub, Dubský Pavel, Šimek Martin, Zítko Tomáš

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - Police Real  8 : 2,  (5 : 1)
Branky: 3x Bašek, 2x Zámečník, Uhlíř, Lácha, Dubský

MFK Nové Město n./M. - Police Vosy  11 : 2,  (8 : 1)
Branky:  4x Zámečník, 3x Uhlíř, 3x Kubišta, Zítko

25.4.2016 - Starší přípravka doma vše vyhrála

MFK

    V sobotu 23.4.2016 se konal další turnaj starší přípravky hraný tentokrát v našem domácím prostředí. Prvním naším soupeřem bylo mužstvo Červený Kostelec/SK Rozkoš. První mužstvo vlétlo do utkání s chutí a již v polovině poločasu si vystřílelo čtyř brankový náskok. Poté se však naše kreativita začala pomalu vytrácet a gólově jsme se již v tomto poločase neprosadili. Druhý poločas kopíroval herní projev našeho mužstva z konce prvního. Rychle vstřelená branka v 74. vteřině utkání byla jediná a konečná remíza byla spravedlivá.

    Druhým naším soupeřem byl celek FKM Javorka/Miletín. V prvním poločasu mužstvo opět produkovalo kombinační hru a tomu odpovídá i výsledek. Za zmínku stojí moment z úplného konce poločasu, kdy Tomáš Žahourek nádhernou střelou z poloviny hřiště vstřelil branku z přímého kopu. Druhý poločas byl ve znamení neproměnění spousty našich brankových příležitostí, do kterých jsme se dostávali kombinační hrou, ale finálnímu zakončení chyběla přesnost a správně postavený brankář soupeře.

    K poslednímu utkání v tomto turnaji nastoupilo naše mužstvo proti celku Slovan Broumov. Oba poločasy tohoto utkání byly zcela vyrovnané s minimem brankových příležitostí. Hráči Slovanu Broumov předváděli nacvičenou kombinační hru, která našemu mužstvu činila problémy. Soustředěným výkonem a napadáním při rozehrávce se nám dařilo eliminovat útočné snahy soupeře. Zvláště ve druhém poločase bylo k vidění velmi kvalitní utkání.

Domácí prostředí našemu mužstvu svědčilo a s tím korespondují i výsledky.

Martin Macek, Ivo Janeček
trenéři SP

Sestava MFK 1. mužstvo:  Serbousek Jaroslav, Dvořák Lukáš, Macek Viktor, Praus Michal, Žahourek Tomáš, Váňa Oliver, Čížek Vojtěch, Sobotka Tobiáš 

Výsledky:
MFK Nové Město n./M. - Červený Kostelec/SK Rozkoš
1.poločas        4 : 2
Branky:  2x Žahourek, Sobotka, Čížek
2.poločas        1 : 1
Branka:  Váňa

MFK Nové Město n./M. - FKM Javorka/Miletín
1.poločas        5 : 1
Branky:  2x Žahourek, Sobotka, Váňa, Praus
2.poločas        2 : 1
Branky:  Žahourek, Macek

MFK Nové Město n./M. - Slovan Broumov
1.poločas        2 : 1
Branky:  Dvořák, Macek
2.poločas        2 : 1
Branky:  2x Váňa
        
Na výbornou se tentokrát dařilo i druhému mužstvu MFK. Již první dvojzápas s ČK/SK Rozkoš ukázal, jak se bude celý turnaj z našeho pohledu vyvíjet. Předváděli jsme kompaktní týmovou útočnou i obrannou hru podpořenou výborným brankářem Maxem Peterou, který udržel čisté konto, ba co víc, vstřelil i nádhernou branku. Do druhého dvojzápasu proti Javorce/Miletínu jsme nastupovali po delší pauze trvající hodinu a půl. Možná i proto byl první poločas pro naše hráče asi nejtěžší v turnaji, ale po zásluze se nám k jeho konci podařilo vyrovnat na spravedlivou remízu. Poté jsme již odehráli zbytek turnaje ve výtečné formě, i když se znatelným projevem únavy v závěrečném zápasu proti Broumovu. Je nutno podotknout, že si všichni hráči našeho týmu do jednoho prožili radost ze vstřelení branky, což jen podtrhuje náš dnešní kvalitní týmový herní projev.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava MFK 2. mužstvo:  Petera Maxmilián,Valtera Petr, Týfa Tobiáš, Matouš Pavel, Knap Lukáš, Lácha Matěj, Zámečník Marek, Vacek Matěj

Výsledky:
MFK Nové Město n./M. - Červený Kostelec/SK Rozkoš
1.poločas        4 : 0
Branky:  Valtera, Vacek, Knap, Petera
2.poločas        2 : 0
Branky:  Vacek, Matouš

MFK Nové Město n./M. - FKM Javorka/Miletín
1.poločas        2 : 2
Branky:  Knap, Lácha
2.poločas        5 : 1
Branky:  2x Vacek, Týfa, Zámečník, Knap

MFK Nové Město n./M. - Slovan Broumov
1.poločas        3 : 1
Branky:  Zámečník, Valtera, Vacek
2.poločas        4 : 2
Branky:  2x Zámečník, Vacek, Lácha

24.4.2016 - Mladší přípravka odehrála turnaj v Jičíně

MFK

Za velmi chladného počasí jsme odehráli další turnaj za účasti domácího týmu SK Jičín a TJ Červený Kostelec. Jako pokaždé jsme odjížděli ve značně kombinované sestavě, kdy z ročníku 08 bylo nominováno 9 hráčů, nakonec jsme odjeli pouze se 4-mi. Většina omluvenek byla ze zdravotních důvodů. Samotné zápasy dnes můžeme hodnotit kladně. Oproti podzimnímu zápasu s Červeným Kostelcem byla tentokrát hra vyrovnaná. V utkání s Jičínem jsme nebyli horším týmem, problém přišel ve druhém poločase, kdy proti našim mladším nastoupili hráči soupeře roč.07, kteří byli urostlejší a silnější na míči. Přesto padla polovina branek po našich hrubých chybách. Náš starší tým si s mladším soupeřem naopak nedokázal poradit. Potýkáme se stále se stejným problémem, jsme pozdě u míče, soupeře necháváme hrát. 

 

Sestava:

Tým "A" - Martin Kučera, Matyáš Čapek, Martin Vecko, Jáchym Komár, Robin Štěpnička, Štěpán Zámečník

Tým "B" - Petr Koza, František Škoda, Lukáš Lochman, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský, Tomáš Zelený

 

Výsledky :

SK Jičín - MFK  15:14

Tým "A"  7:7 (pol .3:3)

branky Komár 3x, Zámečník 3x, Čapek 

Tým "B"   8:7 (pol. 0:6)

branky Zelený 3x, Bělobrádek 3x, Lochman

 

TJ Červený Kostelec - MFK   14:4 

Tým "A"  7:2  (pol. 4:2)

branky Komár 2x 

Tým "B"   7:2 (pol. 4:2)

branky  Zelený, Lochman

 

Hronovský Vladimír 

24.4.2016 - Mladší žáci odehráli turnaj na hřišti Sokola Třebeš

MFK

4. kolo krajského přeboru mladších žáků odehráli naši hráči v neděli 24.4. na hřišti Sokola Třebeš. Prvním soupeřem nám byl celek hradecké Olympie. A byl to zápas jako jízda na toboganu. Chvíli jsme měli převahu my, chvíli nás soupeř nepustil přes půlící čáru. Soupeř nastřelil v první půli dvakrát břevno. My ve druhé půli orazítkovali tyč a břevno. Navíc Honza Žahourek ze dvou metrů přestřelil. Dvakrát jsme vedli, soupeř dvakrát vyrovnal. Pak jsme prohrávali, pak vyrovnali a na konec, zásluhou Pepy Nováka, zvítězili. Ve druhém zápase s domácí Třebší jsme tahali za kratší konec. Třebešští hráči jsou urostlí chasníci a ve srovnání s naší váhovou kategorií jim nedá moc námahy se prosazovat v osobních soubojích.  A když k tomu přidají ještě fotbalovost nezbývá nám než bojovat co nám síly stačí. Třetí utkání proti Jičínu bylo zpočátku vyrovnané a postupem času bylo více než jasné, že bude hodně záležet na tom, komu se podaří vstřelit první branku. To se Honzovi Žahourkovi po půli podařilo a když Pepa Novák přidal druhý gól, začali jsme soupeře přehrávat.

Stále je co zlepšovat. Například naše autová vhazování se dnes prakticky rovnala odevzdání míče soupeři a stávala se tak paradoxně naší nevýhodou.  Nicméně za dnešní výkon si kluci jistě zaslouží pochvalu. Po čase jsme je zase viděli bojovat.    Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK:  Kumprecht - Novák, Žahourek J., Ťokan, Vacek, Smola T., Čančara, Bartošík, Novotný, Čerenkov

Výsledky: 

MFK - Olympia Hradec Králové  4:3  (1:1) Branky MFK: Čančara 2, Žahourek, Novák

MFK - Sokol Třebeš  1:5  (1:3)

Branka MFK: Žahourek

MFK - SK Jičín  5:0  (0:0)

Branky MFK: Čančara 2, Žahourek, Novák, Čerenkov

« Předchozí 1 32 52 53 54 55 56 57 58 64 95 126 Další »