24.5.2015 - Muži opět doplatili na bídnou produktivitu

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - MFK Nové Město nad Metují 2:0 (1:0)

Sestava MFK: Krunčík - Sedláček, Jelen, Junek (76.Hofman), Lelek-Klikar, Zákravský L., Jirásek (61.Maur), Zákravský P., Kudláček, Nejman

"Toto utkání bylo pro obě družstva důležitá a 3 body by dávali na relativní klid do konce sezóny. Bohužel tři body zůstávají v Rychnově. My jsme si vytvořili za 90 min dvě gólové situace, ale opět se potvrzuje, že jsme v poslední době střelecky impotentní. Dostali jsme se do situace, že fotbalovostí už to neuhrajeme a k vývoji tabulky k tomu musíme přidat srdíčko, nasazení a jednoduchost. Domácí tým se druhý poločas koučoval sám a ani si nebyla možnost domácímu trenérovi pogratulovat k výhře. Je vidět, že i od stánku lze vyhrát, tak Gratuluji." - J. Hubka - trenér MFK

24.5.2015 - Starší dorost doma vysoko prohrál

MFK Nové Město nad Metují - FK Náchod "B" 1:7 (1:2)

Branka MFK: Franěk

Sestava MFK: Holý - Franěk, Cohorna, Lukášek, Pokorný, Tulej T., Valášek, Práza, Zamastil, Tuček, Holčík

"Hosté měli utkání ve své režii od samého začátku, přesto jsme to byli my, kdo měl z brejkových situací více čistých šancí. Ty však bravůrně likvidoval náchodský golman a pomohl tak svému týmu udržet poločasové vedení. Po změně stran již náchodští z územní převahy vytěžili více šancí, my jsme se naopak do zakončení nedostali vůbec a tak utkání skončilo krutým, ale spravedlivým víězstvím hostí." - Miloš Killar - trenér MFK

23.5.2015 - Mladší dorost i starší žáci si vezou z Chlumce vysoké výhry

Mladší dorost:

FK Chlumec nad Cidlinou - MFK Nové Město nad Metují 2:6 (0:1)

Branky MFK: Valášek 2x, Štěpán 2x, Práza, Tulej

Sestava MFK: Holčík - Štěpán, Franěk, Vik, Rathouský, Tulej T., Tuček, Mádr,Tulej L., Valášek, Práza,

Střídali: Zamastil, Borůvka, Lelek

"Po delší době náš velmi dobrý výkon,hra se podobala té,kterou jsme předváděli na úvod jara. Při vši úctě a respektu k soupeři mohl být výsledek i dvouciferný protože jsme zahazovali jednu šanci za druhou. S velkým přehledem utkání řídil HR Kubišta, který si několikrát výborně poradil se "specifickým výkladem pravidla o ofsajdu" ze strany domácích." - D. Maur - trenér MFK

Starší žáci:

FK Chlumec nad Cidlinou - MFK Nové Město nad Metují 0:5

Branky MFK

Sestava MFK

16.5.2015 - Mladší přípravka se utkala s hradeckými týmy

V sobotu 16.5. jsme sehráli jakousi odvetu za týden starý turnaj konaný taktéž v Novém HK. Naším hlavním cílem bylo porazit s "A" týmem domácí, s kterými jsme minulý týden jen těsně o gól prohráli. Což se nám nakonec podařilo, odehráli jsme kvalitní a krásný zápas. Odměnou pro nás byla a velmi nás zahřála u srdce slova domácích trenérů, že "... s vámi je to vždycky super fotbal ...". Avšak celý turnaj se nesl téměř v totožném duchu jako ten minulý. S "A" týmem jsme velmi dobře začali proti soupeři z nejtěžších a dokonce jsme se proti FC HK A dostali na chvíli do vedení 5:3. Hradečáci se tedy dokonce obávali o konečný výsledek, což u tohoto mužstva není rozhodně zvykem. Bohužel nakonec rozhodlo množství fyzických sil, kdy při vysokém tempu hry měl soupeř k dispozici na střídání dvě vyrovnané čtyřky a jednoduše nás "uběhal". A i tím nás přinutil k individuálním chybám, kterých jsme se ke konci zápasu nedokázali vyvarovat. A s naším "B" týmem jsme opět bohužel dostali lekci fotbalovosti, soustředěnosti a chuti hrát fotbal. Je jasné, že proti těmto kvalitním týmům nemáme moc šancí se prosadit, ale snad se každá takováto porážka alespoň trochu odrazí ve větší bojovnosti, soustředěnosti i chuti do fotbalu v našich příštích zápasech.

Ivana Holá a Josef Lácha - trenéři MP

skupina "A" - sestava:  Kašpar Petr, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Zámečník Marek, Lácha Matěj, Vacek Matěj
Výsledky:
Nové Město n./M. - FC HK A  5 : 8 , (3 : 3)
Branky:  2x Zámečník, 2x Lácha, Matouš
Nové Město n./M. - FC Nový HK  6 : 5 , (3 : 2)
Branky:  4x Vacek, Lácha, Zámečník

skupina "B" - sestava:  Rousek Lukáš, Holý Tomáš, Schidlová Viktorka, Vecko Martin, Čapek Matyáš, Bašek Dominik, Šimek Martin
Výsledky:
Nové Město n./M. - FC HK A  0 : 16 , (0 : 7)
Nové Město n./M. - FC Nový HK  2 : 13 , (1 : 8)
Branky:  2x Bašek

17.5.2015 - V neděli hrála i starší přípravka a mladší žáci

V neděli 17.5. odehráli naši mladší žáci a starší přípravka další kolo krajské soutěže a to ve Velkém Poříčí.

Mladší žáci:

V prvním utkání s RSCM Rozkoš kluci předvedli bojovný výkon a po zásluze zvítězili. V druhém utkání s domácím Velkým Poříčím měl soupeř, věkovou i výškovou převahu a přesto, že se naši hráči snažili seč mohli, soupeř nám povolil jen čestný úspěch. Mrzet nás může jen neproměněný pokutový kop.

Sestava MFK:  Meier Jan, Ťokan Filip, Čančara Matyáš, Vacek Jakub, Čerenkov Petr, Novák Josef, Rücker David, Čtvrtečka Jakub, Petera Maxmilián

Výsledky:

MFK : RSCM Rozkoš  2:0  (1:0)

Branky MFK: Čtvrtečka, Rücker

MFK : TJ Velké Poříčí  1:5  (0:4)

Branka MFK: Novák

Starší přípravka:

"V první utkání proti RSCM Rozkoš jsme se brzy dostali do vedení a s přibývajícími góly se soupeř stával odevzdaným.  To druhý zápas s domácím Velkým Poříčím byl jiná káva. Podařilo se nám jít do dvoubrankového vedení, ale soupeř dál bojoval a do poločasu se mu podařilo snížit. Po přestávce hra pokračovala v plném nasazení. Akce střídala akci, hra se přelévala od naší branky k soupeřově a zase zpět. Šance soupeře ale skončili na rukavicích Viktora Macka v naší brance, šance našeho Michala Šanovce zase zastavila branková konstrukce. Nakonec se nám podařilo s trochou štěstí vstřelit uklidňující třetí gól a dotáhnout zápas v velmi dobrým soupeřem do vítězného konce.  Za dnešní výkon mají od nás všichni hráči jen slova chvály." - Tomáš Bartošík vedoucí mužstva SP

Sestava MFK: Macek – Šanovec, Valtera, Váňa, Junek, Smola, Knap, Franc, Novotný, Bartošík

Výsledky:

MFK : RSCM Rozkoč  8:0  (3:0)

Branky MFK: Macek 3, Váňa 2, Bartošík, Knap, Junek

MFK : TJ Velké Poříčí  3:1  (2:1)

Branky MFK: Franc, Novotný, Váňa

17.5.2015 - Béčko starší přípravky vyhrálo oba zápasy

V neděli 17.5. se náš B tým starší přípravky zúčastnil dalšího kola okresní soutěže. Tentokrát jsme zavítali do Dolan. Kluci předvedli bojovného ducha a to zejména ve druhém utkání proti domácím, kdy se jim povedlo zvrátit dvoubrankové vedení soupeře. Díky tomu si tak odvezli plný bodový zisk a zaslouží si velkou pochvalu.

MFK : Police nad Metují  4:1

MFK : Dolany/Jaroměř  4:2

17.5.2015 - Starší žáci doma Vrchlabí porazili, mladší dorost zaváhal

MFK Nové Město nad Metují - FC Vrchlabí 1:4 (0:1)

Branka MFK: Hable

Sestava MFK: Holčík - Štěpán, Práza, Hable, Vik, Tuček, Tulej L., Mádr, Valášek, Franěk, Tulej T.,stř. Lelek, Borůvka, Zamastil

"Gratuluji soupeři k vítězství. Pokud se naplní předpoklady, tak se ve vzájemném utkání s Třebší utkáme o první příčku." - D. Maur - trenér MFK

MFK Nové Město nad Metují - FC Vrchlabí 3:2 (2:1)

Branky MFK: Bohuňovský,Lhotský,Příkopa

Sestava MFK: Flígr-Ťokan,Netík, Zítko,Lelek, Bohuňovský, Lhotský,Příkopa, Zamastil,Lepšík, Borůvka, stř.Hůlek M.

"Utkání bylo celkem vyrovnané s mírnou převahou na naší straně.Ve druhé půli jsme neproměnili asi tři vypracované vyložené šance,ale naopak jsme dovolili hostům těsně před koncem po nedorozumnění v naši obraně ještě utkání zdramatizovat. Na konec jsme vítězství uhájili." - P. Holčík - trenér MFK

15.2.2015 - Starší dorost se vrací z Letohradu bez bodů

FK Letohrad - MFK Nové Město nad Metují 5:1 (3:1)
Branky:      domácí - 4´, 8´, 26´, 52´, 72´           MFK:  17´ Hanzl
Sestava MFK: Holý - Kurz (65´ Holčík) , Vik (60´ Zítko), Škoda, Rathouský - Pokorný, Štěpán, Valášek, Tulej . Cohorna, Hanzl.

"Na rychlé a dobře kombinující hráče domácích jsme dnes nestačili, stále nás trápí špatně organizovaná obranná činnost celého týmu. Výmluvou pro další porážku a slabý výkon nemůže být ani velký počet hráčů mladšího dorostu v základní sestavě, soupeř měl skladbu týmu velmi podobnou, přesto domácí jasně dominovali. Paradoxem utkání bylo, že mnoho výborných šancí domácích zůstalo nevyužito, čtyři z pěti inkasovaných branek padly naprosto zbytečně po individuálních chybách našich hráčů. Máme se toho ještě hodně učit." - Miloš Killar

16.5.2015 - Muži doma prohráli na penalty s Cidlinou

MFK Nové Město nad Metují - RMSK Cidlina 1:1 (1:1) p.k. 3:4

Branka MFK: Lukáš Zákravský

Sestava MFK: Krunčík - Jelen, Nejman, Kudláček, Junek (70. Hofman), Srubjan, Lelek (76. Hanzl), Voráček (7. Sedláček), Klikar, Zákravský P., Zákravský L.

Utkání nezačalo pro domácí dobře, jelikož již v 7. minutě musel odstoupit pro zranění Voráček. Novoměstské to však nezaskočilo a v prvních minutách byli jasně lepším týmem. Ve 23. minutě unikal hostující obraně L. Zákravský, byl stažen za dres, ale rozhodčí tasil jen žlutou kartu. Následující trestný kop je proletěl vápnem. Hosté vyslali ojedinělou střelu na branku Krunčíka až ve 26. minutě. Ve 29. minutě se krásně uvolnil L. Zákravský, ale jeho střelu brankář Cidliny lapil. Tlak domácích pokračoval a ve 33. minutě musel obránce hostí odhlavičkovávat míč z branky. Poté však nečekaně udeřilo na druhé straně, nejdříve ještě v 34. minutě zakončili hosté nepřesně, ale poté se po centru ujali hlavou vedení 0:1. Domácí však znovu útočili - ve 38. minutě běžel z úhlu sám na branku Sedláček, ale střelu prováhal. Vyrovnání se domácí dočkali ve 40. minutě, když po centru hlavou srovnal skore agilní L. Zákravský - 1:1. Druhý poločas nabídl nezáživnou podívanou, domácí nepokračovali ve výkonu z první půle a ani hosté moc útočné síly neukázali. Jediným vzrušením byli 2 nebezpečnější střely domácích a 1 hostí. Utkání tak dospělo k penaltovému rozstřelu a ten rozhodl v poslední sérii hostující Obermajer.

"Do utkání jsme vstupovali v rozbitém stavu, když tři lidi ze základu byly v roli nemocných a ještě se do toho v 7min přidal zraněný Voráček. První poločas jsme byli jasně lepším mužstvem, ale opět se potvrzuje, že jsme málo důrazný v obou vápnech. Místo toho, aby to 30min byl výsledek 2:0, tak v 35 min dostaneme lajdácký gól. Do poločasu jsme zaslouženě vyrovnali a chtěli druhý pol. otočit v náš prospěch. Ale druhá polovina zápasu byla již z obou stran spíše hlídací a né moc záživná. Tentokrát jsme neměli potřebné štěstí v penaltovém rozstřelu, jelikož k němu někteří přistoupili lajdácky. Vzhledem k ostatním výsledkům v soutěži je tedy ještě potřeba zabrat a neusnout na vavřínech.ů - J. Hubka - trenér MFK

Předpřípravka odehrála již 2 turnaje okresního přeboru

7.5.2015 - Turnaj v Jaroměři

Dne 7.5.2015 se naše družstvo nejmenších zúčastnilo 2. kola  okresního přeboru předpřípravek, které se konalo v Jaroměři, za účasti domácího družstva FK Jaroměř, TJ Velichovek a MFK Nové Město. Všichni naši kluci tentokrát odehráli oba zápasy velmi zodpovědně. V prvním zápase s domácí Jaroměří jsme sice prohrávali již 0:2, ale podařilo se nám vyrovnat. K naší smůle jsme v závěru zápasu ztratili míč v útoku a z následného protiútoku jsem dostali téměř současně se závěrečným hvizdem rozhodčího třetí gól. Ve druhém zápase jsme konečně zabojovali a Velichovky jsme porazili. Při tomto zápase se ukázalo, že by se mohlo blýskat na lepší časy a bylo to i malé ocenění pro rodiče. Zvláště po našich prvních turnajích, kdy jsme odjížděli i bez jediné vstřelené branky.

Sestava : Adamec Nicolas, Čáp Štěpán, Hendl Patrik, Hronovský Adam, Kozák Eliáš, Kozák Oliver, Lochman Lukáš, Škoda František, Šnips Marek, Zámečník Štěpán

Výsledky:

FK Jaroměř - MFK            3:2

branky : Patrik Hendl, Štěpán Čáp

MFK - TJ Velichovky        4:3

branky : Adam Hronovský, Marek Šnips, Eliáš Kozák, Patrik Hendl

Turnaj v Opočně

Dne 13.5.2015 se konalo 3 .kolo okresního přeboru předpřípravek, tentokrát v Opočně. Soupeře tvořilo společné družstvo Opočno/Dobruška a opět FK Jaroměř. Domácí měli k dispozici více hráčů a tak vytvořili týmy A a B. V prvním zápase jsme narazili na A tým domácích, kde jsme tradičně zaspali začátek a brzo prohrávali 0:2. Sice se nám podařilo snížit, ale soupeř vždy znovu odskočil a nakonec jsme prohráli 3:6. V druhém zápase nás čekal B tým domácích. V tomto zápase se nám dařilo a vůbec poprvé jsme zvítězili s čistým kontem. Kluci byli produktivní a vyhráli jsme 5:0. Po těchto dvou zápasech, a hlavně po výhře, se kluci nechali unést a přestali se soustředit na fotbal. To mělo své následky v posledním zápase s FK Jaroměř. Začali jsme vlastním gólem a v tomto duchu odehráli celý zápas. Kluci najednou zapoměli, co po nich chceme, neplnili si co měli a chvílemi to vypadalo, že jsou na hřišti uplně poprvé. Zápas skončil exhibicí a prohráli jsme 0:8, i když v minulém týdnu jsme se stejným soupeřem odehráli vyrovnaný zápas..

I přesto našim klukům a rodičům je potřeba poděkovat za trpělivost. Kluci vidí, že když se soustředí na dění na hřišti, tak najednou zjistí, že fotbal hrát jde a že tam občas něco spadne. Odměnou jim je pak radost ze vstřelené branky. Na tomto turnaji se někteří z nich dočkali svého vůbec prvního vstřeleného gólu.

Sestava: Adamec Nicolas, Čáp Štěpán, Hendl Patrik, Hnik Filip, Hronovský Adam, Kozák Eliáš, Kozák Oliver, Lochman Lukáš, Škoda František, Šnips Marek, Zámečník Štěpán

Výsledky:

Opočno/Dobruška A - MFK             6:3

branky : Patrik Hendl, Nicolas Adamec, Franta Škoda

Opočno/Dobruška B - MFK              0:5

branky : Oliver Kozák, Štěpán Zámečník, Franta Škoda, Nicolas Adamec, Filip Hnik

MFK - FK Jaroměř        0:8

« Předchozí 1 26 48 49 50 51 52 53 54 76 101 Další »