Rozpis turnajů a tréninků předpřípravky

Rozpis turnajů a tréninků září – říjen 2015 /roč.2009 a mladší /

Úterý 8.9.  16.00 – 17.15 hod.                         trénink

Čtvrtek 10.9. 16.00 – 17.15 hod.                     trénink

Úterý 15.9. 17.00  hod.                                    turnaj hř. Nové Město

Čtvrtek 17.9. 16.00 – 17.15  hod.                    trénink

Úterý 22.9. 17.00 hod.                                     turnaj hř. V.Jesenice

-         Sraz před turnajem / 2 zápasy / vždy min. 30 min. před zahájením

-         Časy odjezdů na turnaje mimo Nové Město budou upřesněny.Prosím rodiče o podporu při dopravě na tyto turnaje /auta /

Macháček Jaroslav

mob.773969983

jar.machacek123@seznam.cz

6.9.2015 - Béčko přípravky si zahrálo okresní přebor

V neděli 6.9. jsme po sobotní "zkušené" v KP odehráli se základní sestavou "B" týmu, složeného výhradně z hráčů ročníku 2006, další kolo OP SP v Provodově. Oproti sobotě a díky výrazně změněnému složení týmu zároveň i oproti minulému kolu OP SP se nám tentokrát velmi dařilo a v obouch zápasech jsme soupeře v tréninkovém tempu přehráli. Téměř všichni hráči si vstřelili alespoň jeden gól a ve velmi chladném počasí jsme pocítili hřejivý pocit z vítězství a předvedené hry.

Ivana Holá a Josef Lácha -trenéři SP

Sestava:  Čížek Vojtěch, Bašek Dominik, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Vacek Matěj, Zámečník Marek, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Šimek Martin

Výsledky:
MFK Nové Město n./M. - Sokol Provodov   15 : 0,  (9 : 0)
Branky:  6x Vacek, 5x Zámečník, 2x Bašek, Matouš, Uhlíř
MFK Nové Město n./M. - TJ Velké Poříčí   9 : 1,  (2 : 0)
Branky:  3x Vacek, 3x Zámečník, 2x Lácha, Čížek

6.9.2015 - Mladší přípravka absolvovala první mistrovský turnaj

Tak jsme dnes absolvovali první mistrovský turnaj mladších přípravek v krajském přeboru hrané v Č. Skalici. S účasti nejen domácích SK Rozkoš, ale i FC HK. Pro začátek pro nás velice silní soupeři a výsledky tomu i odpovídaly. S SK Rozkoš jsme prohráli 24 : 3 a s FC HK dokonce 31 : 2.

Sestava : 1. tým : Kučera Martin - Hronovský Adam, Koza Petr, Komár Jáchym, Havelský Honzík, Hendl Patrik,

Sestava:  2. tým : Čáp Štěpánek - Vecko Martin, Kašpar Petr, Škoda Franta, Lochman Lukáš, Šnips Marek, Hnik Filip, Adamec Nicolas

Soupeři nám ukázali, jak málo máme natrénováno a kolik technických dovedností s míčem nám chybí. Jak se neumíme zatím ani soustředit na fotbal jako takový. I když se snažíme, máme problémy i pohybové.

Pro některé hráče z mladšího ročníku ( r.08 ) to je natolik náročné, že musíme zvažovat, zda je nasazovat do dalších turnajů. Rozhodně pro ně domluvíme náhradní zápasy a to se soupeři stejné výkonosti a věku.

Prázdniny jsou za námi a pro některé hráče - děti i dvou měsíční pauza od fotbalu. Doufáme, že nám počasí bude natolik přát, abychom s pravidelnou docházkou, s poctivou píli, se soustředěním na fotbal dobře potrénovali a tím dokázali vstřebat tolik informací. Musíme si stále připomínat, že nás čeká hodně práce a obrnit se trpělivostí.

Trenéři Čerenkov Petr a Krátký Václav

6.9.2015 - Straší dorost doma nevstřelil branku a prohrál

MFK Nové Město nad Metují - Litomyšl 0:3 (0:2)

Sestava MFK: Franěk-Nymsa, Rathouský/57.Kurz/,Pokorný/57.Štěpán/, Mádr,Tuček, Tulej L./73.Vik/, Valášek,Cohorna,Práza,Tulej T.

"Naši dorostenci nastoupili do utkání nesoustředěně a bez nasazení. Po obdržení dvou laciných branek hru zlepšili, ale neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Druhý poločas se vyznačoval vyrovnanou hrou se snahou domácích o vstřelení gólu. Tomu ale bránila zbrklost nebo smůla v koncovce. V závěru utkání, po další chybě domácí obrany, přidali hosté další gól a o výsledku bylo rozhodnuto. Přesvědčili jsme se, že bez soustředění, disciplíny a maximálního nasazení, se v této soutěži dá těžko uhrát dobrý výsledek." - vedoucí družstva Petr Hable

5.9.2015 - Mladší žáci opět získali 7 z 9 bodů

V sobotu 5.9. pokračoval druhým kolem krajský přebor mladších žáků v Českém Meziříčí. Náš první soupeř, RSCM Rozkoš, nám dal hned z první své akce gól, a pak nás několik minut nepustil na svou polovinu hřiště. Postupem času se kluci rozehráli, srovnali se soupeřem krok a skóre zápasu otočili. Ve druhém utkání jsme soupeři z Týniště nad Orlicí dovolili jen dvakrát ohrozit naši branku a to mu stačilo k remíze. Třetí zápas s domácími mělo být povinné vítězství, ale soupeři se dařilo téměř tři čtvrtiny zápasu držet s námi krok. Čtyř gólové vedení se zrodilo až v posledních minutách zápasu.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva

Sestava MFK: Kumprecht - Vacek, Ťokan, Bartošík, Šanovec, Novák, Vávrů, Čerenkov, Žahourek, Honza, Smola Tomáš, Smola Martin, Čančara, Navrátil, Buriánek

Branky MFK: Čančara 3, Smola Martin, Vávrů, Žahourek

5-9-2015 - Mladší dorost se vrací z Třebše s debaklem, starší žáci si vezou 2 body

Mladší dorost:

Sokol Třebeš - MFK Nové Město nad Metují 7:1 (3:1)

Branka MFK: Zamastil D.

Starší žáci:

Sokol Třebeš - MFK Nové Město nad Metují/Rozkoš 1:1 (1:1) p.k. 3:4

Branka MFK/Rozkoš: Rudolf

Sestava MFK/Rozkoš: Matyáš Tupec – Jan Meier, Michal Tipelt, Jakub Zamastil, Ondřej Fára, Vojtěch Ťokan, Marek Kocián, Jan Horkel, Tereza Janoušková, Lukáš Rudolf, Ladislav Šrajbr, Josef Skuhravý, Tomáš Hrodek

5.9.2015 - Muži v Náchodě bojovali, ale na body nedosáhli

FK Náchod - MFK Nové Město nad Metují 3:1 (1:1)

Branka MFK: Klikar

Sestava MFK: Krunčík, Jelen, Darebník (14. Klikar, 89. Lukášek), Zákravský L., Kudláček, Emlar (84. Maur), Soumar (59. Lelek), Zákravský P., Nejman, Sedláček, Voráček

"Do utkání jsme vstoupili katastrofálně a kdyby to bylo po 5 minutách 3 : 0 , tak by to byla realita, ale přežili jsme a výsledek 1:0 nám dával pořád naději na dobrý zápas. Bohužel jsme některé brejky nedotáhli do finální fáze a projevila se zbrklost. Do druhý poločas byl opak prvního, kdy jsme ve 47min po hezké kombinaci a o to hezčí střele vyrovnali. Od té doby si myslím, že jsme domácím zatápěli aktivní blokem a škoda, že jsme dostali gól opět po individuální chybě, který utkání rozhodl a třetí byla parádní nechytatelná střela z trestného kopu. My odjíždíme z hlavou nahoře a doufám, že na tento výkon navážeme v následujících utkáních. A klukům děkuji za výkon od 10minin." - J. Hubka - trenér MFK

3.9.2015 - Mladší žáci se utkali s účastníkem ligy a zvítězili

MFK Nové Město nad Metují - RMSK Cidlina 7:5  (4:3)

Branky MFK: Smola Martin 2, Rücker 2, Žahourek Jan 2, Čančara

Ve čtvrtek 3.9. naši mladší žáci odehráli na domácím stadionu Gen. Klapálka přátelské utkání s účastníkem žákovské ligy RMSK Cidlina. Přestože výsledek zápasu by mohl svědčit o naší převaze, nebylo tomu tak. Soupeř nás přehrával v kombinaci a agresivitě. Co soupeř zvládl několika přesnými přihrávkami nás stálo spoustu sil. Díky tomu, že jsme byli v téměř kompletním počtu a mohli tak častěji střídat a díky soupeřově smůle v koncovce, jsme zápas ukopali do vítězného konce. Děkujeme soupeři za nabídku k sehrání tohoto zápasu. Pro naše kluky je to jistě cenná zkušenost a doufejme, že z ní v budoucnu budou čerpat. Potěšující výkon předvedl Lukáš Navrátil, jen vydržet.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva

2. 9. 2015 - muži v poháru po vítězství v Lípě n. Orl. postupují dál

2. 9. 2015 - pohár hejtmana

TJ Sokol Lípa n. Orl. - MFK Nové Město n. Met.  2:4(1:0)

Branky: 38´ Kafka, 66´ Karlík - 54´ Cohorna, 64´ Sedláček, 71´ Voráček, 80´ Nejman

Sestava Lípa n. Orl. :

Janeček (46.Dvořák) -Mondík David, Grim (65.Karlík), Palán, Škop, Halíř (Koblása), Bílek, Vašata, Brzokoupil (46.Král), Kafka, Charvát

Sestava MFK:

Holý - Lukášek(70´ Maur), Kudláček, Nejman, Emlar -  Darebník, Soumar (66´ Valášek),   Zákravský, Cohorna - Voráček, Sedláček

Rozhodčí: K. Kos - M. Filip, M. Kudláček  / ŽK: 0 - 1 / diváci: 65

Typické pohárové utkání soupeřů z rozdílných soutěží. Hosté měli od začátku herní převahu, ale jejich hra postrádala větší nasazení. Chyběla přesnost, moment překvapení a finální přihrávka. Domácí poctivě bránili, bojovali o každý míč a nepustili hráče MFK prakticky do žádného vážnějšího zakončení. Postupem času se domácí začali dostávat do hry a po hrubé chybě v rozehrávce hostí se dostali do vyložené brankové příležitosti. Tu jim však brankář Holý skvělým zákrokem zmařil. To bylo pro hosty varování, ale ve své "pohodové" hře pokračovali. Trest přišel ve 38. min., kdy  si na centr do vápna naběhl R. Kafka a pěknou střelou poslal domácí do vedení.

Druhý poločas začal opět náporem hostů, kteří zlepšili pohyb a výsledkem byla v 54. min. vyrovnávací branka M. Cohorny. V 64. min. přidal P. Sedláček druhý gól MFK a zdálo se, že je rozhodnuto. V 66. min. však domácí po rychlém útoku vyrovnali O. Karlíkem na 2:2. Domácím postupem času začali ubývat síly a hosté toho dovedli využít. V 71. min. po pěkném kolmém pasu za obranu poslal MFK do vedení T. Voráček - 2:3 a v 80.min. D. Nejman střelou ze 30m přidal čtvrtý gól MFK. Další gólové šance hostí pak již zůstali nevyužity. Domácí tým však nesložil zbraně a bojoval až do poslední minuty.

ZM

30.8.2015 - Starší přípravka C hrála první kolo okresního přeboru

Dne 30.8.2015 se třetí tým starší přípravky zúčastnil prvního turnaje Okresního přeboru.