Pozvánka na valnou hromadu

MFK

POZVÁNKA

na Valnou hromadu klubu, která se koná v sobotu 10.2. 2018 v 17,00 hod.

ve vinárně „DO SKLEPA“ Na Malecí.

 

Předběžný program:    Zpráva o činnosti MFK

                                  Výsledky hospodaření za rok 2017

                                  Rozpočet hospodaření na rok 2018                 

                                   Volba VV MFK a volba předsedy

                                   Volba kontrolní komise

                                   Výše členských příspěvků na rok 2018

                                    Různé

                                    Diskuze

Účast pro členy starší 18 let povinná. V případě neúčasti prosím o omluvu!

Po valné hromadě (19,00 hod.) volná zábava  - manželky (přítelkyně) jsou zvány.

 

Srdečně zve a těší se na Vaši účast

Výkonný výbor

MFK Nové Město nad Metují, z,s,

14.1.2018 - Mladší žáci vybojovali v Jaroměři bronzovou medaili

MFK

ak konečně ! V Jaroměři se v neděli 14.1. konal poslední turnaj ročníku 2005 a mladší. Pro kluky tohoto ročníku se tak jednalo o poslední HT v této hale vůbec, jelikož v Jaroměři se turnaje pro kategorie od SŽ výš už nepořádají. Tentokrát jsme se zúčastnili v TOP složení, které máme v současnosti k dispozici a tomu odpovídala i předváděná hra spolu s výsledky. Hned v úvodu jsme sice vyhrávali 2 : 0 nad favorizovanou Třebší, v závěru jsme však po našich nepřesnostech o vítězství přišli. I to nás nejspíš nakoplo do souboje proti černému koni turnaje Broumovu, s nímž jsme se až do závěrečného hvizdu přetahovali o vítězství se šťastným koncem pro nás. Po dlouhé zápasové pauze následoval totální úlet, na který asi nikdo z nás jen tak nezapomene. Součinností chuti, energie a vůle jsme po obdržené brance totálně přejeli překvapivě silného soupeře z Lánova a jen málo chybělo ke vstřelení kýžené „desítky“. A v nadmíru vyrovnané skupině jsme si pohlídali postup z 1. místa ve vítězném zápase proti houževnatému Dvoru Králové. Bohužel pak pro nás přišel výpadek v nejdůležitějším zápase turnaje, v semifinále proti domácí Jaroměři. Vůbec nic se nám nepodařilo dotáhnout do zdárného konce, nedokázali jsme udržet klid ve hře a odklonil se od nás i dosavadní vítězný „drajf“. Tím jsme byli odkázáni do boje o bronz s „vyhecovaným“ Broumovem. Toto medailové utkání jsme už však znovu zvládli s „grácií“, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a konečně zase jednou v Jaroměři vybojovali medailové umístění. Ba co víc, individuální ocenění v podobě nejlepšího hráče turnaje si svým výkonem „uhrál“ Lukáš Knap. Gratulujeme tak celému týmu za předvedený výkon a všem divákům a fanouškům, jimž musela být naše hra velkou odměnou, děkujeme za jejich neutuchající podporu.

 

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

 

sestava:  Uhlíř Jakub, Knap Lukáš, Valtera Petr, Matouš Pavel, Čížek Vojtěch, Kuřátko David, Lácha Matěj

Utkání:

MFK Nové Město n/M – TJ Sokol Třebeš Hradec Králové  2 : 2

Branky:  Kuřátko, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Slovan Broumov  3 : 2

Branky: Kuřátko, Knap, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Lánov  9 : 1

Branky: 4x Kuřátko, 2x Čížek, Matouš, Knap, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Dvůr Králové n/L  2 : 1

Branky: 2x Čížek

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř  0 : 2

MFK Nové Město n/M – TJ Slovan Broumov  3 : 1

Branky: Uhlíř, Matouš, Lácha                          

Celkové pořadí:                          1.  FK Jaroměř

                                                    2.  FC Nový Hradec Králové

                                                    3.  MFK Nové Město n/M

                                                     4.  TJ Slovan Broumov

                                                     5.  TJ Lánov

                                                      6.  TJ Dvůr Králové n/L

                                                      7.  FC Spartak Rychnov n/K

                                                       8.  SK Červený Kostelec

                                                       9.  TJ Sokol Třebeš HK

                                                       10.  TJ Sokol Třebeš HK dívky 04

Mladší přípravka odehrála halový turnaj v Červeném Kostelci

MFK
Naši hráči mladší přípravky ročník 2010 se dne 14.1.2018 zúčastnil halového turnaje v Červeném Kostelci. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmu, a to Červený Kostelec "A" a "B", Náchod, Jaroměř, Česká Skalice a naši borci, a to do slova i do písmene. Před turnajem náš tým bohužel postihla velká marodka, a z tohoto důvodu na turnaj dorazilo pouze pět statečných. V prvním zápase naši kluci plní sil porazili tým Červeného Kostelce "B" a to 1:0, kdy gól našeho týmu dal Danda Dušek. Ve druhém zápase s Náchodem jsme rychle prohrávali 1:0, ale pak jsme měli smůlu, nastřelili jsme břevno a následně jsme neproměnili penaltu. V poslední vteřině jsme pak inkasovali na konečných 0:2. Ve třetím zápase jsme remizovali 0:0 s Českou Skalicí, kdy celý zápas byl vyrovnaný. Čtvrtým soupeřem byl tým Jaroměře, kterému jsme nakonec podlehli 0:1, kdy jsme doplatili opět na neproměnění našich šancí. V posledním zápase proti týmu Červeného Kostelce "A" se na našich hráčích již nekompromisně projevila velká únava a díky ní a naší již "staré známé" Elišce Volhejnové jsme prohráli 1:4, kdy naši branku zaznamenal z přímého kopu Domča Jakl.
Našich "pět statečných" musím pochválit za bojovnost a nasazení, se kterým bez možnosti střídání turnaj odehráli, a i když celkové pořadí není pro kluky lichotivé, tak se svůj výkon nemusí vůbec stydět!!!
 
Celkové pořadí:
1. Jaroměř, 2. Česká Skalice, 3. Náchod, 4. Č. Kostelec "A", 5. MFK N. Město n. Met., 6. Č. Kostelec "B", 
Sestava a branky:
Škoda Matěj, Znamenáček Kryštof, Jakl Dominik(1), Dušek Daniel (1), Čáp Vojtěch
 
trenér Hubálek Martin  

14.1.2017 - Starší přípravka se zúčastnila prvního letošního turnaje

MFK

Dne 14.1.2018 se starší přípravka zúčastnila prvního letošního turnaje, který hostila hala v Třebši. Výsledkově ani herně moc povedený nebyl. 

     První utkání proti domácímu Sokolu Třebeš 2008 ani není třeba hodnotit, zde jsme se pasovali do role pozorovatelů a myšlenkami snad hráči ani na hřišti nebyli. Ve druhém proti Jičínu se hra výrazně zlepšila a v té chvíli jsme věřili v postup ze skupiny. Bohužel nás srazil hned další zápas proti Sokolu Třebeš "C", kde jsme se přizpůsobili soupeřově hře a pořádně jsme se nedostali k žádné kombinaci a soupeř z ojedinělé akce vstřelil gól, který mu stačil na výhru. Následně jsme prohráli i s týmem Kostelec/Častolovice, zápas byl herně vyrovnaný, ale bohužel jsme dostali gól ze standardní situace po zbytečném faulu a to o osudu zápasu rozhodlo. Čekal nás tedy souboj o konečné 7. -10. místo, kde jsme se proti Býšti ujali rychlého vedení po naší nejlepší kombinační akci dne na jeden dotek od Tomáše Kirschlagera přes Toma Zeleného k zakončujícímu Fandovi Škodovi. Škoda že takových akcí nepředvedli kluci více. Bohužel jsme následně opět obdrželi gól z trestného kopu a zápas skončil remízou. Stejně tak dopadlo poslední utkání proti Hoříněvsi, kde jsme v závěru vyrovnávali hlavou Petra Kozy. 
     Až na první utkání byly zápasy výsledkově vyrovnané, někdy nám chybělo i kousek toho štěstí, ale dnes jsme si lepší umístění než 8. místo nezasloužili, i když v tomto složení bychom na vyšší příčky určitě měli dosáhnout. 
 
Trenéři SP:
Milan Vrba
Vladimír Hronovský
 
Sestava : Lukáš Vrba - Michal Dusílek, Tomáš Kirschlager, Adam Lorenc, Petr Koza, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Tom Zelený, Adam Hronovský
 
Výsledky : MFK - Třebeš 2008 1:4 (Zelený), Jičín 5:0 (Zelený 2x, Lochman, Dusílek, Hronovský), Třebeš "C" 0:1, Kostelec/Častolovice 0:2, Býšť 1:1 (Škoda), Hoříněves 2:2 (Lochman, Koza)

Mladší žáci obhájili 1.místo v halovém turnaji r. 2005 a ml. v Červeném Kostelci

MFK

 Nový rok 2018 jsme s MŽ odstartovali na dalším turnaji pro r. 2005 a ml. v Červeném Kostelci. Jeli jsme obhajovat titul z posledního turnaje této kategorie a vedlo se nám neméně dobře. Tentokrát jsme dali dohromady docela široký tým s dvěma čtyřkami na střídání. Oproti tomu konkurence nebyla tak široká, avšak došlo ke zkvalitnění zúčastněných týmů s jedním bonbónkem navíc v podobě dívčího týmu z FC HK. Shodou okolností jsme si měli možnost tento bonbónek vychutnat hned v našem úvodním utkání a nakonec se ukázalo, že to pro nás bylo to nejlepší a současně to nejdůležitější utkání v celém turnaji. Přistoupili jsme k tomuto utkání tak, jak jsme si řekli a jako jediní jsme děvčatům dokázali vstřelit branku, a to hned tři. V dalších zápasech náš výkon postupně uvadal a nakonec jsme dokonce jako jediní prohráli s posledním týmem turnaje z ČS. Musíme si však uvědomit, že se jednalo o nesmírně vyrovnaný turnaj a jako vždy s pramálem vstřelených gólů. Vždyť třeba domácí ČK 05 dokázal za celý turnaj vstřelit pouhou jedinou branku a jejich mladší kolegové ČK 06 odehráli 3 zápasy s výsledkem 0 : 0! Takže shrnutí závěrem, zasloužená obhajoba titulu s velkou gratulací a poděkováním klukům za to, jak k celému turnaji a zvláště k jeho úvodu přistoupili. Jen tak dál v novém roce 2018 !

 

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

sestava:  Šimek Martin, Knap Lukáš, Matouš Pavel, Valtera Petr, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Týfa Tobiáš, Zítko Tomáš

Utkání:

MFK Nové Město n/M – FC Hradec Králové dívky  3 : 0

Branky:  2x Čížek, Matouš

MFK Nové Město n/M – Úpice-Rtyně  2 : 0

Branky: Matouš, Knap

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2005  1 : 0

Branka: Knap

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2006  0 : 0

MFK Nové Město n/M – SK Rozkoš Česká Skalice  0 : 2                   

Celkové pořadí:                     1. MFK Nové Město n/Metují

                                               2. FC Hradec Králové dívky

                                               3. TJ Červený Kostelec 2006

                                               4. Úpice-Rtyně

                                               5. TJ Červený Kostelec 2005

                                               6. SK Rozkoš Česká Skalice

17.12.2017 - Mladší přípravka odehrála halový turnaj v České Skalici

MFK
Naši hráči mladší přípravky ročník 2010 a mladší se dne 17.12.2017 zúčastnil halového turnaje v České Skalici. Našemu týmu byly soupeřem ve skupině družstva z Hradce Králové, Náchoda a Červeného Kostelce. V prvním utkání jsem porazili tým Náchoda, a to výsledkem 2:1, ve druhém zápase jsme remizovali s týmem Červeného Kostelce 2:2, kdy se klukům podařilo vyrovnat nepříznivý průběh zápasu ze stavu 0:2. V rozhodujícím třetím zápase jsme porazili Hradec Králové 2:0 a tím si zajistili vítězství ve skupině.  Našim semifinalovým soupeřem bylo družstvo České Skalice, kdy tento zápas našim hráčům vůbec nevyšel a prohráli jsme 0:2 a tím se odsoudili pouze k zápasu o třetí místo. Soupeřem nám byl tým Jaroměře a po nervy drásajícím průběhu a nerozhodném stavu 2:2 došlo na pokutové kopy, které naši hráči s přehledem zvládli (proměnili všechny tři) a tím obsadili celkově pěkné třetí místo, což se dá jistě považovat ze úspěch! Jako bonus pro náš tým pak bylo získání individuálního ocenění pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se se šesti góly stal Adam Paar! Celkově lze za turnaj pochválit celý tým za bojovnost a věřím, že našim hráčům přinesl další cenné zkušenosti do jejich dalšího fotbalového života. 
 
Sestava a branky:
Paar Adam (6), Plašil Richard (1), Škoda Matěj (1), Znamenáček Kryštof, Jakl Dominik, Tichý Filip, Hoffinger Václav, Hvězda Václav, trenéři Macek Martin, Hubálek Martin  

Starší přípravka zakončila rok 2017 turnajem ve Rtyni

MFK
Turnajem ve Rtyni v Podkrkonoší zakončila starší přípravka fotbalový rok 2017. A zakončení se klukům moc nepovedlo. Výkon určitě neodpovídal tomu, co bychom očekávali. Vzhledem k nemocem jsme museli trochu pozměnit sestavu, na místě gólmana se dnes vystřídali Fanda Škoda a Adam Hronovský. 
     Turnaj pro nás začal celkem dobře a po třech zápasech jsme měli 7 bodů. Druhá polovina turnaje již tak úspěšná nebyla. Pozitivní byl pouze výkon proti Trutnovu, kdy hráči byli pochváleni i přes prohru, neboť v tomto zápase naplno makali. Škoda, že si to nepřenesli do dalších bojů. Pro Červený Kostelec a Dobrušku jsme byli snadným soustem, zde nám už chuť do fotbalu a bojovnost chyběla. O lepší umístění jsme se připravili zbytečnou prohrou s Častolovicemi.
      Za dnešní výkon si zaslouží pochvalu Lukáš Lochman, Oliver Kozák a Matěj Lácha. 
 

Sestava : Fanda Škoda, Adam Hronovský, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Matěj Lácha, Matyáš Čapek, Martin Vecko, Eliáš Kozák, Filip Hnik

 
Výsledky:  MFK - Mladé Buky                 2:1 (Hnik, Hronovský)
                          - TJ Velké Poříčí           2:2 (Lochman, Vecko)
                          - Baník Rtyně                3:2 (Lácha 2x, Hronovský)
                          - TJ Červený Kostelec  0:4
                          - MFK Trutnov               0:2
                          - Kostelec/Častolovice  1:2 (Lochman)   
                          - Dobruška/Opočno       0:3
 
 
Pořadí : 1. Červený Kostelec, 2.Trutnov, 3.Velké Poříčí, 4.Dobruška/Opočno, 5.Kostelec/Častolovice, 6.MFK Nové Město n.M., 7.Rtyně v Podkr., 8. Mladé Buky
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 29 56 84 111 Další »