5.3.2017 - Ročník 2007 odehrál turnaj v Třebši

MFK

V neděli 5.3. jsme odehráli s ročníkem 07 poslední halový turnaj této sezóny. V souhrnu musíme říci, že se jednalo z našeho pohledu o úspěšný turnaj, vždyť jsme za sebou nechali velmi silné a kvalitní týmy, a to například z Jaroměře, který jsme zaslouženě porazili, z Červeného Kostelce, který jsme si "drželi od těla" a utkání zremizovali i tým z Přelovic, s nímž hlavně jsme bojovali o konečné umístění a proti němuž jsme dokázali vybojovat nejtěsnější vítězství. V daném turnaji jsme dali příležitost mnoha novým tvářím tohoto ročníku. Kluci si tak vyzkoušeli hru pod tlakem ve vyrovnaných utkáních a s nutností vydat ze sebe na hřišti v daném okamžiku fotbalové maximum. Musíme si přiznat, že ne vždy a všem se toto dařilo naplnit a jak moc na sobě někteří ještě musí dále pracovat. Zároveň se také ukázalo, jak důležité je mít v týmu výrazné individuality a jak moc nám z daného pohledu tentokrát chyběl nemocný Tomáš Zelený. Nicméně i nevděčné "brambory" jsou důkazem dobré práce, umu a příslibem do dalších utkání a turnajů.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

sestava:  Dusílek Michal, Lácha Matěj, Uhlíř Jakub, Komár Jáchym, Havelský Jan, Koza Petr, Dašek Karel, Rozsypal Josef

Utkání:
MFK Nové Město n/M - Jaroměř  3 : 2
Branky:  2x Lácha, Komár
MFK Nové Město n/M - Dobruška  0 : 2
MFK Nové Město n/M - Červený Kostelec  1 : 1
Branka: Lácha
MFK Nové Město n/M - Přelovice  1 : 0
Branka: Uhlíř
MFK Nové Město n/M - Třebeš  1 : 4
Branka: Lácha
MFK Nové Město n/M - RMSK Cidlina  0 : 3
MFK Nové Město n/M - Třebechovice  2 : 2
Branky: 2x Lácha

Celkové pořadí:      1.  Dobruška
                                2.  Třebeš
                                3.  RMSK Cidlina
                                4.  MFK Nové Město n/M
                                5.  Přelovice
                                6.  Třebechovice
                                7.  Jaroměř
                                8.  Červený Kostelec
                                9.  Vysoká n. Labem
                                10.  Olympia HK

4.3.2017 - Muži v generálce porazili Horní Jelení

MFK

MFK Nové Město nad Metují - Horní Jelení 5:1 (2:1) 

branky domácích:   Soumar 2, Srubjan, Růžička, Lanta

Za domácí do utkání nastoupili: Šebesta  - Lanta, Nejman, Srubjan, Vít - Soumar, Lelek, Růžička, Klikar - Macháček, Semerák 

střídali: Holý, Maur V, Valášek

"Poslední přípravné utkání se soupeřem z pardubické A. třídy se nám vcelku vydařilo. Těší mě množství vstřelených branek, navíc jsme mnoho dalších šancí dokázali zahodit. Dnešním výkonem jsme odčinili ostudný výkon z minulého zápasu." - M. Killar - trenér MFK

                                                  

4.3.2017 - Také ročník 2008 se zúčastnil turnaje v Jaroměři

MFK

Dne 4.3.2017 se ročník 2008 zúčastnil dopoledního turnaje v Jaroměři. Po našich posledních výsledcích někteří možná pomýšleli na další úspěch, opak je ale pravdou. Jediné pozitivní bylo, že po problémech s nedostatkem hráčů přes zimní období, se situace obrací a k dispozici byl téměř kompletní kádr. To však neznamenalo jistotu dobrého výsledku. Na některých hráčích byl znát tréninkový deficit a v mnoha činnostech jsme za soupeři opět zaostávali. Někdy je až s podivem, že týmy, se kterými se potkáváme již nejméně dva roky, udělali oproti nám takový pokrok. Můžeme jen doufat, že s nadcházející jarní sezonou to bude jen lepší. Hodně však záleží na samotných hráčích, zda se spokojí s tím, jaké výkony podávají a nebo k tréninku konečně přistoupí zodpovědně a někam se posunou, abychom se nemuseli stydět před našimi fanoušky - rodiči, za to co někdy předvádíme. 

Hronovský Vladimír

trenér MP

Sestava - Štěpán Čáp, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Gabriel Váňa, Adam Hronovský, Marek Šnips, Lukáš Kumprecht, Oliver a Eliáš Kozákovi, Filip Hnik

Výsledky : 

MFK - Jaroměř 0:5, Náchod 0:5, Vysoké Mýto 1:5 (branka Váňa), Lánov 1:1 (branka Hronovský), Letohrad 0:5

4.3.2017 - Ročník 2009 odehrál turnaj v Jaroměři

MFK

Při srazu v Jaroměři jsme se stali svědky situace, o níž se trenérům vyšších kategorií už ani nesní. Dorazili i předem omluvení hráči, protože si chtěli zahrát fotbal a vidět se s kamarády. K dispozici jsme tak měli téměř kompletní kádr (2009), doplněný 2 hráči ročníku 2010.
Nejlepší výkony jsme podali v úvodních 3 zápasech, které jsme odehráli s pozdějšími medailisty. Následovala dlouhá pauza, po níž jsme se již nedokázali dostat do předchozího tempa. Kluci se přestávkovému programu věnovali s plnou intenzitou (honička po chodbách) a návrat na hřiště je z této činnosti spíše vyrušil (situace analogická se školou).  Až důrazný pohovor před posledním zápasem vedl k výkonu, který dojem z turnaje výrazně pozvedl.
Herně jsme si nevedli špatně, potýkali jsme se ale s neobvyklou střeleckou nemohoucností a taktickými chybami, souvisejícími s hrou brankáře (rozehrávky, malé domů). Po těchto chybách jsme lacině inkasovali, což nás při velké vyrovnanosti turnaje stálo lepší výsledky. Situaci by zlepšila specializace jednoho brankáře, nicméně střídání 4 hráčů na tomto postu je z hlediska perspektivy týmu i hráčů výhodnější, tím spíše, že se všem daří i v poli. Na umístění v jednom turnaji se brzy zapomene, osobní zkušenosti kluků jsou trvalou hodnotou.
Celkově je třeba všechny hráče pochválit za bojovnost. Také si musíme uvědomit, že ve formátu 4+1 hrajeme pouhého půl roku. Přesto už se hráči orientují na svých postech, dokážou vyřešit situace, v nichž dříve chybovali a někteří se začínají snažit o kombinaci. Kladné ohlasy na zlepšení v naší hře jsme tentokrát zaznamenali z více úst. Turnaj v Jaroměři je tedy třeba vnímat jako přípravu a zároveň pozvánku na jarní část sezóny, na kterou se již všichni těšíme.

Jan Bělobrádek

trenér MP

Sestava MFK: Kuba Hanzl, Pepa Hubálek, Daniel Žďára, Vašek Leugner, Ondra Říha, Vašek Poláček, Sam Řehák, Kuba Bělobrádek, Kryštof Znamenáček (2010), Dominik Jakl (2010)

Pořadí turnaje: 1. Velká Jesenice, 2. Solnice, 3 Náchod, 4. Chrudim, 5. MFK N. Město n/M, 6. Jaroměř, 7. Třebeš

Rozhovor s trenérem mužů Milošem Killarem

MFK

Jak jste spokojen se zimní přípravou? 

Zimní příprava byla letos ještě víc než jindy postižena neúčastí studentů, tento problém však nejsme schopni vyřešit. Přípravné zápasy vyjma posledního jsme odehráli slušně, utkání s Černilovem snad ani nejde hodnotit, jak hanebný výkon jsme odvedli. Až soutěž ukáže kvalitu přípravy.

Kdo podle vás krajský přebor vyhraje, koho naopak nemine sestup?

Překvapením pro mne je umístění Červeného Kostelce, přesto bych si spíš vsadil na lídra podzimu RMSK Cidlina. Na opačném konci tabulky to není i přes větší bodovou ztrátu Dobrušky a Provodova zdaleka rozhodnuto, všechny ohrožené týmy včetně nás a Broumova jistě udělají pro záchranu vše. Rozhodně vzhledem k systému soutěží všechny čtyři týmy přejí úspěšné jaro všem zástupcům našeho kraje v divizi C, aby počet sestupujících z KP zůstal na čísle 2.

Cíl vašeho týmu pro jarní část?

Jednoznačně udržení v soutěži. Nesouhlasím s názory některých trenérských kolegů, že do KP patří pouze prvních několik týmů (nejspíš už si nepamatují na své postavení v předcházejících ročnících). Úroveň je, jaká je, to se asi nařídit nedá, stejně jako systém soutěží nebo počet diváků. Cíl udržet KP je však  limitován finančními možnostmi a hlavně filozofií klubu. Určitě ho nebudeme naplňovat nákupem většího množství hráčů. Pokud si přebor neuhrajeme, nepatříme tam.

Soupiska – brankáři: Jan Šebesta (1992), Lukáš Holý (1996). Obránci: Radim Darebník (1992), Dominik Nejman (1992), Pavel Srubjan (1993), Vladimír Jelen (1987), Zdeněk Lanta (1988). Záložníci: Adam Lelek (1995), Pavel Růžička (1987), Pavel Zákravský (1985), Matěj Cohorna (1997), Nikolas Soumar (1995), Jakub Vít (1989), Jan Vítek (1998), Antonín Valášek (1998). Útočníci: Lukáš Macháček (1984), Martin Klikar (1995), Jiří Koza (1990),  (1998), Vilém Maur (1989), Josef Semerák (1979).

Ideální sestava: Šebesta – Jelen, Nejman, Zákravský, Darebník – Klikar, Růžička, Lelek, Vít – Semerák, Macháček.

Přípravné zápasy: Police nad Metují 3:1, - Holice 5:1, - Trutnov B 4:2, - Žamberk 2:3, - Černilov 2:2 

Hvězda týmu

Josef Semerák

Je to zkušený hráč s profesionálním přístupem i v této soutěži. Je pro nás důležitý i v kabině, hráči ho respektují, na hřišti to chce ještě nějaký čas na sehrání se spoluhráči. Myslím, že síla naší ofenzívy bude záviset právě na tom, jak se Pepovi a bude dařit.

26.2.2017 - Ročník 2006 se zúčastnil turnaje v Jaroměři

MFK

sestava:  Vrba Lukáš, Zámečník Marek, Uhlíř Jakub, Kuřátko David, Holý Tomáš, Šimek Martin, Zítko Tomáš

Utkání:
MFK Nové Město n/M - MFK Trutnov  0 : 6
MFK Nové Město n/M - FC Hlinsko  1 : 6
Branka: Zámečník
MFK Nové Město n/M - FK Chlumec n/C  2 : 2
Branky: Zámečník, Holý
MFK Nové Město n/M - TJ Tatran Hostinné  4 : 2
Branky: 2x Zámečník, Kuřátko, Holý
MFK Nové Město n/M - FK Kolín  3 : 5
Branky: 2x Zámečník, Uhlíř
MFK Nové Město n/M - FK Jaroměř  0 : 2
MFK Nové Město n/M - SK Holice  4 : 0
Branky: 2x Zámečník, Kuřátko, Holý
MFK Nové Město n/M - FK Letohrad  1 : 2
Branka: Zámečník
               
Celkové pořadí:      1.  FC Hlinsko
                                2.  FK Jaroměř
                                3.  MFK Trutnov
                                4.  FK Kolín
                                5.  FK Letohrad
                                6.  MFK Nové Město n/M
                                7.  FK Chlumec n/C
                                8.  TJ Tatran Hostinné
                                9.  SK Holice          

25.2.2017 - Mladší žáci vyhráli turnaj v Červeném Kostelci

MFK

V sobotu 25.2. jsme se zúčastnili halového turnaje v Červeném Kostelci. V prvních minutách prvního utkání s týmem Włókniarz Kudowa Zdrój sice tlačíme, ale postupně se hra přemisťuje před naši branku a soupeř jde do vedení. Naštěstí se nám brzy daří vyrovnat, dále se ale hraje více před naší brankou. Z jednoho z mála protiútoků nás ale Petr Čerenkov, tanečním krokem, posouvá k vítězství. V následujícím utkání proti Hostinnému sice máme územní převahu, máme šance, ale proměňujeme pouze jednu. Gólový brejk soupeře likviduje vyběhnutím Tomík Bartošík a tak nejtěsnějším rozdílem vítězíme. Další soupeř z Hořic na nás sice od začátku vletěl, šance ale máme my. Jenže Tomáš Smola tváří v tvář brankáři neproměňuje a tečovaná střela Lukáše Knapa končí na tyči. Tutovka soupeře končí na rukavicích Tomíka Bartošíka a následné dorážce stojí v cestě Vojta Čížek. O vítězi tak rozhoduje ukázkově rozehraný rohový kop Smola – Knap. Pak nás čeká tým Úpice/Rtyně. Stále se lepšícího se soupeře ale přehráváme a po zásluze vítězíme. A je tady silná Jaroměř. Chybná rozehrávka soupeřova gólmana trefuje důsledně napadajícího Petra Čerenkova a dostáváme se do vedení, které za nedlouho navyšujeme. Lepšící se soupeř snižuje, ale vítězství již udržíme. O vítězi následného utkání s domácím Červeným Kostelcem a o vítězi celého turnaje, rozhoduje hned první akce zápasu. Náš závěrečný zápas na turnaji s Policí nad Metují s převahou vyhráváme.

Naše představení na tomto turnaji by se dalo shrnou do jedné věty. Vzadu dobrý, vepředu slabý a Vojta Čížek výborný.    

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK:  Bartošík – Knap, Čížek, Smola, Čerenkov, Šafář

Výsledky:

MFK : Włókniarz Kudowa Zdrój  2:1

Branky MFK: Šafář, Čerenkov

MFK : TJ Tatran Hostinné 1:0

Branka MFK: Čerenkov

MFK : TJ Jiskra Hořice  1:0

Branka MFK: Knap

MFK : Úpice/Rtyně  3:0

Branky MFK: Čerenkov 2, Smola

MFK : FK Jaroměř  2:1

Branky MFK: Čerenkov 2

MFK : TJ Červený Kostelec 1:0

Branky MFK: Čerenkov

MFK : TJ Spartak Police nad Metují  2:0

Branky MFK: Čerenkov 2 

Konečné pořadí turnaje: 1. MFK Nové Město n.M., 2. FK Jaroměř, 3. Úpice/Rtyně, 4. Červený Kostelec, 5. Jiskra Hořice, 6. Tatran Hostinné, 7. Włókniarz Kudowa Zdrój, 8. Spartak Police nad Metují  

25.2.2017 - Muži v přípravě remizovali s Černilovem

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Černilov 2:2 (1:1) 

branky domácích:   23´ Nejman, 50´ Soumar (Semerák)

Za domácí do utkání nastoupili: 

Šebesta - Jelen, Nejman, Srubjan, Darebník - Soumar, Lelek, Klikar, Vít, Lanta, Macháčrk, Semerák, Maur V.

"Z naší strany to byl určitě nejhorší výkon celé přípravy, někteří hráči by si měli uvědomit, o co se vlastně na jaře bude hrát a podle toho zvýšit úsilí a odhodlání udělat pro to víc."

Miloš Killar - trenér MFK  

Výše členských příspěvků pro rok 2017

MFK

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Valné hromady Městského fotbalového klubu Nové Město nad Metují, z.s. konané dne 18.2. 2017, je pro rok 2017   stanovena, stejně jako v minulém roce, výše členských příspěvků u aktivních členů MFK  ve výši  Kč 2 200,- .

Roč. 2011 a mladší, stejně jako začátečníci mají slevu.  

Členské příspěvky za 1. pololetí  2017  ve výši 1100,-  u ročníku 2011 a mladší a začátečníků vevýši 600,- Kč  budou vybírány trenéry v termínu :  do 20.3.  2017

K platbě lze využít i bankovní přev. na účet 78-8866530287/0100  do textu – příspěvky MFK „jméno“

Vážení rodiče, Vaší podpory si velmi vážíme. Pokud máte možnost podpořit nás formou sponzorství, nebo sponzorství zprostředkovat, velmi by nám to pomohlo s financováním sportovní činnosti klubu.

 

Za MFK Nové Město nad Met.

Ing. Vilém Maur, MBA

předseda klubu  

18.2.2017 - MFK pořádalo valnou hromadu

MFK

Z á p i s

z Valné hromady Městského fotbalového klubu Nové Město nad Metují,z.s.

konané dne 18. 2. 2017

Místo konání:  vinárna „Do sklepa“ Malecí Nové Město nad Metují

Přítomní členové:       viz příloha č. 1 (presenční listina)

Hosté: Ing. Michal Beseda, MBA - místostarosta města

 

V souladu se stanovami MFK Nové Město nad Metují proběhla dne 18.2.2017 řádná Valná hromada MFK, která se řídila tímto programem:

1)    Zahájení, přivítání hostů

2)    Volba mandátové a návrhové komise

3)    Zpráva o činnosti MFK za rok 2016, hlavní směry činnosti na rok 2017

4)    Vyhodnocení nejlepších hráčů ml. kategorií

5)    Zpráva mandátové komise

6)    Zpráva kontrolní a revizní komise

7)    Projednání a schválení

a)    výsledků hospodaření MFK v roce 2016

b)    výše členských příspěvků na rok 2017

c)    návrh rozpočtu MFK na rok 2017

d)    zprávy o činnosti v roce 2016 a hlavních směrů činnosti MFK na rok 2017

e)    návrh na složení VV MFK

f)     návrh na zvolení předsedy VV MFK

g)    návrh na předsedkyni a členy kontrolní a revizní komise

8)    Diskuse a vystoupení hostů

9)    Návrh na usnesení VH

10) Závěr

 

Na základě tohoto programu valná hromada MFK Nové Město nad Metují schválila:

1)    Zprávu o činnosti MFK za rok 2016 přednesenou předsedou klubu Ing. Maurem.

2)    Výsledky hospodaření za rok 2016 a návrh rozpočtu MFK na rok 2017 (příloha č. 2).

3)    Hlavní směry činnosti MFK na rok 2017 – přednesl  Ing. Maur.

4)    Výši členských příspěvků na rok 2017 v částce 2.200,- Kč aktivní člen a 700,- Kč pasivní člen.

5)    Nový  VV MFK ve složení - Ivo Janeček - místopředseda, Václav Poláček - pokladník, Jaroslav Macháček – sekretář, Petr Hable - tajemník, Milan Drašnar, Robert Borůvka, Josef Ťokan, MUDr. Jan Bělobrádek, Ing. Tomáš Hubka, Petr Čerenkov.

6)    Předsedou VV MFK byl zvolen Ing. Vilém Maur, MBA

7)    Předsedkyni kontrolní a revizní komise MFK  Andreu Borůvkovou a členy Andreu Zítkovou, Tomáše Bartošíka

8)    V diskusi vystoupil: Ing. Michal Beseda, MBA - místostarosta města, Zdeněk Mudroch, Ivo Janeček Ing. Vilém Maur ml., Ing Vilém Maur st., Robert Borůvka, Andrea Zítková, Pavel Zákravský, Petr Čerenkov, Miloš Killar, Dominik Maur, Petr Hable.

9)    Závěr Valné hromady provedl předseda klubu ing. Vilém Maur.

« Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 59 88 117 Další »