Mužstvo mužů má nového trenéra!

petřík

Můžstvo mužů povede v jarní části sezóny nová trenérská dvojice ve složení:

hlavní trenér: Milan Petřík

asistent trenéra: Michal Hofman.

Milan Petřík naposledy působil jako trenér TJ Dobruška a má za sebou bohatou trenérskou kariéru - citujeme z webu TJ Dobruška:

"V roce 1996 se dobrušští dorostenci radovali ze zisku titulu oblastního přeborníka. Soutěži dominovali ziskem sedmasedmdesáti bodů a konta soupeřů zatížili celkem 115 góly! Mužstvo tehdy vedl kouč Milan Petřík, který se vrátil z angažmá v divizním SK Náchod. Dobrušský rodák a odchovanec místního fotbalu Milan Petřík vlastnící profi-licenci poté odešel do prvoligového SK Hradec Králové, kde se z dorostu přes B-tým dospělých postupně propracoval až lavičku prvního celku - účastníka Gambrinus ligy. Byl to právě trenér Petřík, kdo dovedl dobrušský A-tým dospělých k postupu do I. A třídy a dorost k zisku oblastního přebornického titulu."

M. Petřík působil i jako asistent trenéra u prvního mužstva FK Mladá Boleslav usilujícího o postup do nejvyšší domácí soutěže. A dále v divizním Týništi nad Orlicí, Čelakovicích, Pardubicích a Náchodě. 

Milan Petřík

Datum narození: 26. 1. 1963
Bydliště: Dobruška
Stav: rozvedený
Děti: Tomáš (26)
Markéta (21)
Hráčská kariéra: Dobruška, Nové Město n. M., Přepychy, Ohnišov, Dobruška

Mladší žáci v halovém turnaji r. 2005 a ml. v Červeném Kostelci vybojovali 1.MÍSTO !

MFK

První adventní neděli jsme se zúčastnili HT pro ročník 2005 a mladší v námi oblíbené co do výsledků, soupeřů i vzdálenosti Červeném Kostelci. A konečně se zase pro nás po dlouhé době jednalo o vítězný turnaj. Před turnajem jsme sice museli řešit řadu omluvenek ze zdravotních a rodinných důvodů, nakonec jsme však poskládali silný tým, i když jen s jedním hráčem na střídání. Reprezentovali nás dva kluci ročníku 05´, dva kluci ročníku 06´ a dokonce i dva kluci ročníku 07´ a všichni si odvedli své penzum kvalitní prácepro tým. Nepropustná skála Lukáš a neúnavný „čipera Vojta se jako tahouni týmu i rovnoměrně podělili o gólový příděl soupeřům. Velmi zdatně je doplňoval Pavel jako pilíř“ obrany a Kuba jako nepostradatelný univerzál, který na sebe po většinu turnaje vzal opět i roli brankáře. A nemůžeme opomenout i naše nejmladší, Matěje jako neutuchajícího bojovníka týmu a motorovou myš“ Tomáše, kteří svou nevyzpytatelností neustále motali hlavu našim soupeřům. Všechna utkání jsme v podstatě odehráli na polovině soupeřů a jen z důvodu menších úzkých branek a naší nerozvážnosti ve finální fázi útoků, nebyla naše vítězství jednoznačnější. I tak však klukům patří velký dík a přinejmenším stejně tak velká gratulace ! Konečně jsme se zase všichni dočkali a odměnili nejen sebe, ale i rodinnépříslušníky za jejich neutuchající podporu. Krásný advent všem !!!

sestava:  Uhlíř Jakub, Knap Lukáš, Matouš Pavel, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Zelený Tomáš

Utkání:

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř  1 : 0

Branka:  Knap

MFK Nové Město n/M – Rozkoš Česká Skalice  3 : 0

Branky: 2x Čížek, Knap

MFK Nové Město n/M – Nová Paka-Stará Paka  2 : 0

Branky: 2x Knap

MFK Nové Město n/M – Úpice-Rtyně  2 : 0

Branky: 2x Čížek

MFK Nové Město n/M – TJ Spartak Police n/M  2 : 1

Branky: Lácha, Knap

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2005  1 : 0

Branka: Čížek

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2006  0 : 0                     

Celkové pořadí:                      1. MFK Nové Město n/Metují

                                               2. FK Jaroměř

                                               3. Nová Paka-Stará Paka

                                               4. TJ Červený Kostelec 2005

                                               5. TJ Červený Kostelec 2006

                                               6. TJ Spartak Police n/M

                                               7. Rozkoš Česká Skalice

                                               8. Úpice-Rtyně

Turnaj ml. přípravky r. 2009 v Jaroměři

MFK

Dne 2.12.2017 se naše mužstvo ml. přípravky zúčastnilo silně obsazeného halového turnaje pro ročník 2009 v Jaroměři. Turnaje se účastnilo celkem 10 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Našimi soupeři byly týmy Sokola Třebeš Hradec Králové, Sokola Libchavy, Chlumce nad Cidlinou a Vrchlabí. Začátek turnaje s nám povedl, kdy v prvním zápase turnaje jsme porazili Sokol Třebeš 4:1 a ve druhém utkání jsem porazili Libchavy 2:0. Následovala dlouhá dvouhodinová pauza a po té jsme nastoupili k zápasu s Chlumcem n. Cidlinou. Zde jsme ještě minutu před koncem vedli 3:2, ale poté jsme  2 x inkasovali, kdy čtvrtý gól jsme dostali po rohovém kopu v poslední vteřině utkání. V posledním zápase skupiny jsme se utkali s týmem Vrchlabí, kdy celý zápas jsme měli jasně pod kontrolou, ale doplatili jsme na neproměnění několika vyložených šancí a zápas tak skončil 0:0, což znamenalo, že jsme ve skupině obsadili druhé místo a tím jsme postoupili do semifinále turnaje. 

Soupeřem byl suverénní vítěz druhé skupiny tým Pardubic. Zápas se nevyvíjel dobře a po 10 min. jsme prohrávali 0:5. V posledních třech minutách však hráči ztratili přehnaný respekt ze soupeře a snížili jsme na konečných 3:5. Toto utkání bylo pro naše hráče velkým ponaučením, že hrát se dá opravdu s každým.

V zápase o třetí místo jsme nastoupili proti našemu velkému rivalovi týmu Náchoda. Naši hráči byli namotivováni prohrou z minulého týdnu a chtěli vyhrát za každou cenu. To se však podepsalo na úvodu utkání, kdy jsme rychle po dvou zbytečných chybách prohrávali  0:2. Zlepšenou hrou se nám podařilo vyrovnat, ale vzápětí jsme opět 2 x inkasovali. Při závěrečném náporu se nám podařilo už jen snížit na konečných 3:4.

Celkově turnaj hodnotím jako úspěšný, a to nejen vzhledem k výsledku, ale hlavně k předvedené hře a bojovnosti, což potvrdila řada nezaujatých osob z řad tatínků, maminek, dědečků a babiček, kterým děkuji za podporu týmu. Pochvalu dnes zaslouží celý tým. 

Výsledky: 

MFK : Třebeš                     4 : 1

MFK : Libchavy                 2 : 0

MFK : Chlumec n. C.       3 : 4

MFK : Vrchlabí                  0 : 0

Semifinále:   MFK : Pardubice     3 : 5

o 3. místo:    MFK : Náchod          3 : 4

Sestava a branky:

Žďára Dan, Hubálek Matyáš (6x), Hanzl Jakub (2x), Řehák Samuel (2x), Poláček Václav (2x), Krč Jan (1x), Říha Ondřej (1x), Paar Adam (1x), Kučera Vojtěch, trenér Hubálek M.

Tým r. 2009 se účastnil turnaje v Náchodě

MFK

V sobotu 25.11. jsme doplnili účastníky turnaje r. 2008, který pořádal náš oddíl. Byli jsme zvědaví, jak kluci uspějí proti starším spoluhráčům, s nimiž ještě na jaře hráli v jedné kategorii, během podzimu se s nimi ale nepotkali ani v rámci tréninků. Výsledkem tohoto testu velmi dobrý výkon, který se líbil divákům i přítomným trenérům našeho klubu. Nezaostávali jsme v rychlosti, důrazu ani bojovnosti, síla chyběla pouze v zakončení, kde hráči dostali mnohem méně prostoru a času, než jsou zvyklí. Příjemným překvapením byl vyrovnaný průběh všech odehraných utkání, pro lepší celkové umístění chybělo pár gólů navíc. Kluci si alespoň vyzkoušeli něco z velkého fotbalu, kde o výsledku utkání často rozhoduje jediná šance.

Z jednotlivců je třeba vyzdvihnout výkon Dana Žďáry v brance, velmi spolehlivě hráli všichni obránci a dařilo se Kubovi Hanzlovi v útoku. Potěšilo nás několik kombinačních akcí, které si kluci troufli rozehrát i proti vyspělejším soupeřům a také fakt, že jsme se po obdrženém gólu nesesypali a pokračovali ve svém tempu dál. Poslední místo v turnaji proto výkonu neodpovídá, hodnotit musíme celkový projev mužstva, který nás opravdu příjemně překvapil.

Výsledky: MFK II. – Č. Kostelec 0:2, MFK II. – Malšova Lhota 2:4, MFK II. – MFK I. 1:1, MFK II. – Jaroměř 1:0, MFK II – Broumov 1:4, MFK II. - Náchod 2:3

Sestava: Žďára, Řehák, Leugner, Kučera, Bělobrádek, Poláček, T. Hubálek, M. Hubálek, Hanzl,

trenéři Bělobrádek a M. Hubálek

Mladší žáci zavítali do Heřmanova Městce na halový turnaj r. 2006 a ml.

MFK

 Náš fotbalový víkend pokračoval hned v neděli, kdy jsme zavítali do vzdáleného Heřmanova Městce na HT roč. 06’a mladší. Jednalo se o další velmi silně obsazený turnaj a opět nám chyběl jen kousíček toho fotbalového štěstíčka k dosažení medailového umístění. V naší „silnější“ skupině jsme nejprve odehráli více než vyrovnané utkání proti našim, v této halové sezóně vice než obvyklým, soupeřům a pozdějším finalistům z Jaroměře. Poté jsme jasně přehráli druhý tým z Brna a opět i trochu smolně prohráli s pozdějším vítězem ze Žďáru nad Sázavou. V posledním utkání jsme úplně rozebrali tým Nového HK a o bod za Jaroměří jsme tak skončili třetí ve skupině, odkázáni na boj o 5. místo. V tom jsme nedali šanci zhrzenému soupeři (na základě „nefér“ chování a přesunů hráčů mezi brněnskými týmy) z Červeného Kostelce. Tímto jsme tak jednoznačně vybojovali umístění na pátém místě. Chválíme celý náš tým za bojovnost, disciplínu, týmovou hru a „chuť hrát“ od začátku až do konce ! Individuálně pak Matěje Láchu a Kubu Uhlíře za odvedenou práci v obou víkendových turnajích, kdy se Kuba bravurně zhostil nové role brankáře. Tomáše Holého, Tomáše Zeleného a Pavla Matouše za bojovný přístup završený gólovým přínosem pro tým. No a třešničkou na pomyslném dortu bylo nejen naše zvolení Davida Kuřátka nejlepším hráčem týmu, ale hlavně jeho individuální ocenění v podobě nejlepšího střelce celého turnaje ! Děkujeme a moc gratulujeme !!!

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

sestava:  Uhlíř Jakub, Matouš Pavel, Lácha Matěj, Kuřátko David, Zelený Tomáš, Holý Tomáš

Utkání:

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř  3 : 5

Branky:  3x Kuřátko

MFK Nové Město n/M – FC Sparta Brno II  7 : 2

Branky: 4x Kuřátko, 3x Lácha

MFK Nové Město n/M – FC Žďár n/Sázavou  2 : 4

Branky: 2x Kuřátko

MFK Nové Město n/M – FC Nový Hradec Králové  6 : 0

Branky: 2x Matouš, 2x Lácha, Zelený, Holý

MFK Nové Město n/M – SK Červený Kostelec  4 : 1

Branky: 2x Matouš, Kuřátko, Zelený                             

Celkové pořadí:                      1. FC Žďár n/Sázavou

                                               2. FK Jaroměř

                                               3. FC Sparta Brno I.

                                               4. MFK Chrudim

                                               5. MFK Nové Město n/Metují

                                               6. SK Červený Kostelec

                                               7. RMSK  Cidlina Nový Bydžov

                                               8. FC Nový Hradec Králové

                                               9. FC Sparta Brno II.

                                            10. Výběr Hradec Králové                  

Mladší žáci r.2005 odehráli v sobotu 25.11. halový turnaj v Jaroměři

MFK

V sobotu 25.11. jsme odehráli další HT v Jaroměři, tentokrát pro ročník 2005 a mladší. Jak už to pro nás bývá zvykem, hned náš první rozpačitý zápas proti Třebši HK určil ráz našeho umístění. Očekávali jsme velkou dřinu, ale že všechna utkání budou vyrovnaná tak, že po 5 odehraných kolech bude mít 5 týmů z osmi prozatímních 9 bodů, to předpovídal asi málokdo. Po sérii třech vítězstvích, kdy jsme zaskočili Trutnov, odehráli náš nejlepší zápas v turnaji proti Černilovu a přehráli outsidery z Martinic, nás čekala další série tří těžkých zápasů o medailové umístění. Všechny tři jsme odehráli se ctí, soupeře potrápili a o našich prohrách s Pardubičkami a pozdějším celkovým vítězem v podobě domácí Jaroměře, rozhodla až poslední čtvrtina utkání. V závěrečném utkání turnaje proti Novému HK jsme tak už bojovali pouze o „bramboru“, ale vinou mnoha nevyužitých příležitostí jak v tomto zápase, tak po celý turnaj, jsme uhráli pouze remízu a díky horšímu skóre skončili na pátém místě. Nicméně kluky chválíme za přístup k turnaji a vůli, s kterou odehráli celý turnaj proti těmto velmi silným soupeřům.

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

sestava:  Uhlíř Jakub, Knap Lukáš, Valtera Petr, Lácha Matěj, Tobiáš Týfa, Čížek Vojtěch, Dubský Pavel

Utkání:

MFK Nové Město n/M – TJ Sokol Třebeš Hradec Králové  0 : 2

MFK Nové Město n/M – MFK Trutnov  2 : 0

Branky: 2x Knap

MFK Nové Město n/M – FK Černilov  4 : 2

Branky: 3x Knap, Lácha

MFK Nové Město n/M – Sokol Martinice  3 : 0

Branky: 2x Knap, Čížek

MFK Nové Město n/M – SK Pardubičky  1 : 3

Branka: Čížek

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř  1 : 5

Branka: Knap

MFK Nové Město n/M – FC Nový Hradec Králové  1 : 1

Branka: Týfa                         

Celkové pořadí:      1.  FK Jaroměř

                               2.  SK Pardubičky

                               3.  TJ Sokol Třebeš Hradec Králové

                               4.  FC Nový Hradec Králové

                               5.  MFK Nové Město n/M

                               6.  FK Černilov

                               7.  MFK Trutnov

                               8.  TJ Sokol Martinice

25.11.2017 - MFK v Náchodě uspořádal turnaj pro ročník 2008

MFK

Dne 25.11.2017 uspořádal MFK turnaj pro ročník 2008 a ml. v Náchodě, kterého se zúčastnilo 7 mužstev. Náš klub do turnaje nasadil 2 týmy. 

     Vzhledem ke kolizi s turnajem výběrů OFS, kterého se zúčastnili 2 hráči ročníku 2008 (a podíleli se na výhře v uvedeném turnaji) a onemocnění dalšího hráče večer před turnajem, jsme do turnaje vstoupili se dvěma hráči na střídačce. A vstup to byl vítězný, porazili jsme Jaroměř 1:0. Následovala šňůra 4 remízových zápasů, kdy jsme v posledních vteřinách vyrovnávali zásluhou Lukáše Lochmana proti Náchodu (roč.2009), obrali o body suveréna turnaje Červený Kostelec a hlavně jsme si rozdělili body s našimi kamarády z klubu, s týmem roč. 2009. V tomto zápase si možná hráči mysleli, že nám výhra spadne do klína a mladší hráči nebudou klást odpor. Opak byl pravdou a výborně chytající Dan Žďára nám nedovolil zvýšit vedení a naopak v závěru jsme si vsítili vlastní branku. Chuť si kluci spravili v posledním zápase s Broumovem, kdy krátce před koncem rozhodl o výhře Eliáš Kozák a tím nás katapultoval na konečné 2.místo. 
     Dnes si hráči vybrali slabší chvilku jen v novoměstském derby, jinak v ostatních zápasech bojovali tak, jak jsme je již dlouho neviděli. Výborně zahrála celá obranná řada v čele s Lukášem Lochmanem, stále se zlepšující výkony podávají Oliver Kozák a Štěpa Zámečník. Dobře dnes zahrál Vojta Bělobrádek a pochválit musím i Eliáše Kozáka, který ukázal, že se také umí porvat. Individuální ocenění pro nejlepšího brankáře si odnesl Štěpán Čáp, dnešní jistota v brance.
     Na závěr děkujeme rodičům za pomoc při organizaci turnaje a podpoře při zápasech, sponzorům a hlavně místopředsedovi klubu Ivo Janečkovi, bez něhož by se turnaj nekonal. 
 
Hronovský Vladimír
trenér SP
 
Sestava : Štěpán Čáp, Oliver Kozák, Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník, Vojta Bělobrádek, Eliáš Kozák, Lukáš Nagy
 
Výsledky :  MFK - Jaroměř                        1:0 (Bělobrádek)
                           - FK Náchod                   2:2 (O.Kozák, Lochman)
                           - Sokol Malšova Lhota    1:1 (E.Kozák)
                           - MFK (2009)                  1:1 (Bělobrádek)
                           - Červený Kostelec         0:0
                           - Slovan Broumov           1:0 (E.Kozák)  
 
Pořadí : 1.Červený Kostelec, 2.MFK I., 3. Broumov, 4. FK Náchod, 5. FK Jaroměř, 6. Malšova Lhota, 7. MFK II.

18.11.2017 - Mladší žáci r.2006 odehráli v Jaroměři svůj první halový turnaj této sezóny

MFK

  V sobotu 18.11. jsme s MŽ, roč. 2006 a ml., odehráli první HT zimní části sezóny 2017/18. Účast týmů na turnaji byla ovlivněna dohrávkami a posledními koly podzimní části soutěží. Našimi soupeři tak byly pouze týmy, které mají silnou základnu tohoto ročníku. I my jsme tak měli v základní pětce dva hráče ročníku 2007 a dva hráče narozené v prosinci 2006, tzn. nejmladší sestavu ze všech týmů. Samotné výsledky svědčí o vyrovnanosti turnaje, kdy jsme o medaili za případné třetí místo přišli hned v úvodním utkání proti ČK. Kromě posledního „odevzdaného“ utkání proti Třebši jsme odehráli velmi dobrý turnaj. O našem konečném umístění rozhodly individuální chyby všech hráčů směrem dozadu a rovněž neefektivita všech hráčů ve finální fázi útoků a v zakončení. Přesto však náš výkon v turnaji předčil naše původní „pesimistická“ očekávání a klukům náleží dík za předvedenou hru, chuť a bojovnost.            

 

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

sestava:  Šimek Martin, Kuřátko David, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Zelený Tomáš, Holý Tomáš, Zítko Tomáš

Utkání:

MFK Nové Město n/M – SK Červený Kostelec  1 : 2

Branka: Zelený

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř B  3 : 1

Branky: Lácha, Zelený, Kuřátko

MFK Nové Město n/M – FC Spartak Rychnov n/K  3 : 2

Branky: 3x Kuřátko

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř A  2 : 4

Branky: Zelený, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Sokol Třebeš Hradec Králové  0 : 7                            

Celkové pořadí:                                               1.  FK Jaroměř A

                                                                        2.  TJ Sokol Třebeš 

                                                                        3.  SK Červený Kostelec

                                                                        4.  MFK Nové Město n/M

                                                                        5.  FK Jaroměř B

                                                                        6.  FC Spartak Rychnov 

19.11.2017 - Dorost zakončil rok vysokým vítězstvím

MFK

MFK Nové Město nad Metují - TJ Slovan Broumov  9 : 1 (poločas 3 : 1)

Branky: 14´, 63´, 80´ Borůvka Adam, 22´, 74´, 89´ Flígr Dominik, 41´ Zítko Daniel, 72´, 75´ Hůlek Dušan

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub (46´ Petráš Šimon), Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Zamastil Dominik - Zítko Daniel, Hůlek Dušan, Novák Tomáš, Ťokan Vojtěch - Borůvka Adam, Flígr Dominik

V neděli 19.11.2017 jsme nastoupili k poslednímu utkání podzimní části Krajského přeboru staršího dorostu. Soupeřem nám byl celek TJ Slovanu Broumov. Začátek utkání byl posunut z důvodu pozdního příjezdu hráčů z Broumova a tato  skutečnost patrně poznamenala i náš výkon v prvním poločase.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání aktivněji a naše aktivita byla odměněna opakovaným brankovým zakončením.

Stínem utkání je zranění Dominika Zamastila.

Děkujeme všem hráčům za reprezentaci MFK a výborné umístění mužstva na první příčce tabulky Krajského přeboru staršího dorostu po podzimní části.

Trenéři: Janeček Ivo, Soukup Václav

« Předchozí 1 2 3 4 5 28 54 81 107 Další »