6.3.2018 - Starší žáci hráli pohárové utkání

MFK

V úterý 6.3. odehráli starší žáci odložené pohárové utkání s FK Jaroměř. Soupeř měl po většinu utkání územní převahu a zvlášť ve středu hřiště nás přehrával, ale naši branku ohrozil jen dvakrát, když druhou šanci jsme mu špatnou rozehrávkou sami nabídli. Obě možnosti ale využil. Naproti tomu my jsme se k zakončení v první půli nedostali a ve druhé půli jsme jen nastřelovali hráče soupeře.

MFK – FK Jaroměř  0:2  (0:2)

Sestava MFK: Bartošík – Čtvrtečka, Knap, Vacek, Valtera, Novák, Ťokan, Čerenkov, Čížek, Rücker, Buriánek                                                             

4.3.2018 - Starší přípravka hrála turnaj ve Rtyni v Podkrkonoší

MFK
Dne 4.3.2018 zakončila starší přípravka halovou sezonu turnajem ve Rtyni v Podkrkonoší. Co se týče předvedené hry, tak jsme určitě nepředvedli to nejlepší co umíme, na druhou stranu jsme si turnaj užili, kluci makali a i za nepříznivého stavu nepřestali bojovat a to je věc, kterou jsme u našich hráčů často postrádali. Nebýt drobného zaváhání v zápase s pozdějším vítězem, mohlo být umístění ještě lepší.  
     V celém turnaji jsme se opět potýkali se slabou produktivitou, čímž jsme soupeřům dávali šanci na případné vyrovnání nebo výhru a o výsledek jsme se tak museli až do konce strachovat. Přičemž jsme rozhodně nebyli horší a míč měli převážně na svých kopačkách. I když dva výsledky vypadají jednoznačně, tak jsme góly dávali až ke konci zápasů. Když nám to tam však spadlo, bylo na hráčích vidět, jak si více věří a dovolí si zakombinovat. Nejvíce mrzí prohraný zápas s Českou Skalicí, kdy si soupeř nevytvořil téměř žádnou šanci, ale skóroval po našich chybách. My jsme zabrali pozdě a přes několik slibných příležitostí jsme dokázali pouze snížit. Škoda nezvládnutého závěru rozhodčím, kdy špatně vyhodnotil soupeřovo hraní o jednoho hráče více. V době kdy jsme potřebovali hrát, situaci řešil bez zastavení času, který rychle vypršel a závěrečný tlak se tak již nekonal. O stříbro jsme si to v posledním zápase rozdali s MFK Trutnov. Tento zápas se musel líbit, bojovalo se na obou stranách. Zde kluky chválím, že po té co jsme inkasovali, zápas nevzdali a dokázali znovu srovnat. Konečná remíza nás při shodném počtu bodů posunula na třetí místo zásluhou horšího skóre.
    Dnes děkujeme hráčům za přístup a rodičům za podporu a pomoc s dopravou. A teď se již budeme těšit na lepší počasí a až vyběhneme ven z tělocvičen. 
 
trenéři SP:
Hronovský Vladimír
Milan Vrba    
 
 
Sestava - Lukáš Vrba, Matěj Lácha, Lukáš Lochman, Adam Lorenc, Tom Zelený, Jan Havelský, Jáchym Komár, Adam Hronovský
 
Výsledky :   MFK - FC Mladé Buky               2:0    (Lácha, Lochman)
                            - Rozkoš Česká Skalice   1:2    (Lochman)
                            - Tatran Hostinné              2:1    (Lácha, Zelený)
                            - Baník Žacléř                   4:1    (Zelený, Komár, Havelský, Hronovský)
                            - Baník Rtyně                    5:1    (Zelený 2x, Lácha, Komár, Havelský)
                            - MFK Trutnov                   2:2    (Hronovský, Lácha)
 
Konečné pořadí : 1. Česká Skalice, 2. MFK Trutnov, 3. MFK Nové Město n.Met., 4. Hostinné, 5.Rtyně, 6. Mladé Buky, 7. Žacléř

4.3.2018 - Starší žáci přátelsky s Černilovem

MFK

V neděli 4.3. odehráli starší žáci přípravné utkání s FK Černilov. Neuběhli ani tři minuty od úvodního hvizdu a Adam Buriánek otevřel skóre zápasu. Soupeř pak hru vyrovnal, ale vyloženou šanci si vypracoval až v druhé půli, ale náš gólman ji se štěstím vytěsnil mimo. To před soupeřovou brankou bylo o poznání rušněji. Ale naše nemohoucnost, trocha smůly a výborné zákroky hostujícího brankáře nám neumožnili zvýraznit konečný stav utkání. Za předvedený výkon chválíme Vojtu Čížka.     

MFK - FK Černilov  4:0  (3:0)

Branky MFK: Buriánek 2, Rücker 2

Sestava MFK:  Bartošík – Novotný, Knap, Vacek, Čížek, Čerenkov, Ťokan, Buriánek, Rücker, Novák

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

24.2.2018 - Mladší žáci vyhráli turnaj v Úpici

MFK

Mladší žáci na halovém turnaji v Úpici vybojovali ZLATO, Pavel Matouš získal individuální ocenění za nejlepšího střelce turnaje!

sestava:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Zákravský Filip, Lácha Matěj, Němeček Vojta, Zelený Tomáš, Týfa Tobiáš, Zítko Tomáš

Utkání:

MFK Nové Město n/M – Česká Skalice  4 : 3

Branky: 2x Lácha, 2x Matouš

MFK Nové Město n/M – Velichovky  2 : 1

Branky: Matouš, Němeček

MFK Nové Město n/M – Dvůr Králové nad Labem  0 : 0

MFK Nové Město n/M – Trutnov  0 : 4

MFK Nové Město n/M – Úpice/Rtyně  8 : 1

Branky: 3x Lácha, 3x Matouš, Zelený, Němeček

MFK Nové Město n/M – Police nad Metují  3 : 0

Branky: Lácha, Matouš, Zelený

MFK Nové Město n/M – OFS Trutnov  4 : 1

Branky: 2x Matouš, Lácha, Zelený

Celkové pořadí:                     1. MFK Nové Město n/Metují

                                               2. MFK Trutnov

                                               3. Dvůr Králové n/Labem

                                               4. Česká Skalice

                                               5. OFS Trutnov

                                               6. Velichovky           

                                               7. Úpice/Rtyně

                                               8. Police n/Metují

Starší dorost porazil jasně Solnici

MFK

MFK Nové Město nad Metují - SK Solnice  7 : 0 (poločas 5 : 0 )

Branky: 1´ Hladík Jaromír, 19´, 60´ Zítko Daniel, 30´ Hůlek Dušan, 39´ Borůvka Adam, 42´ Fidra Jakub, 76´ Flígr Dominik

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub, Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Petráš Šimon - Zítko Daniel, Hůlek Dušan, Novák Tomáš, Hladík Jaromír - Borůvka Adam, Flígr Dominik

V neděli 25.2.2017 vstoupil starší dorost do jarní části sezony prvním pohárovým utkáním O pohár KFS U19. Soupeře jsme zaskočili brankou ve třicáté sedmé vteřině zápasu, kdy se prosadila naše posila do jarní části sezony Jaromír Hladík. V následujících pěti minutách jsme měli několik brankových příležitostí, které jsme ovšem nedokázali zužitkovat. V aktivní hře jsme pokračovali i ve zbytku prvního poločasu a odpovídá tomu i výsledek.

Do druhého poločasu jsem nastoupili velmi pasivně, hra byla z naší strany katastrofální. Bez držení míče, se spoustou nákopů nikam. Soupeř hru vyrovnal a my jsme se nemohli dostat zpět do zápasu. Díky dvěma brejkovým protiútokům jsme dokázali skóre navýšit, ale jinak z naší strany nic. Navíc byla ve druhém poločase hra poznamenána zbytečnými fauly na obou stranách.  

 

Trenéři: Janeček Ivo, Soukup Václav

18.2.2018 - Straší přípravka odehrála turnaj v Holicích

MFK
Dne 18.2.2018  odehrála starší přípravka turnaj v Holicích turnaj to byl pěkný se soupeři na naší úrovni. Za celý turnaj bych chtěl poděkovat rodičům za podporu a pomoc s organizací. Ale hlavně naším hráčům ,až na pár momentů chtěly celý turnaj hrát a vše odehrály s chutí .Za dnešní nejlepší akci turnaje bych chtěl vyzdvihnout akci Vrba rozehra na půlku kde zpracoval míč Komár z první a z druhého doteku poslal míč na rozběhnutého Vecka jenž neomylně zavěsil(Horní Jelení vs MFK).  Za smůlu turnaje se po skončení jeví remízy s Borohrádkem 1:1 cca 3 minuty před koncem soupeř srovnal a poslední zápas s domácím týmem Holice modrá kde i přes neustálý tlak a množství šanci se nám nepodařilo vstřelit gól a po remíze 0:0  jsme se musely spokojit s "bramborou" i když si troufnu tvrdit ,že na třetí místo dnes bylo.
 
Výsledky:
Hořice-MFK N.M.                                           0-1 Vecko
AFK Horní Jelení-MFK N.M.                        0-2 Vecko, Komár 
TJ Svitavy-MFKN.M.                                     4-0
SK Holice červená-MFK N.M.                     0-7 Lochman 1x,Komár 2x,Vecko 1x,Zelený 2x,Lorenc 1x. 
TJ Lokomotiva Borohrádek-MFK N.M.    1-1 Zelený
SK Holice modrá-MFK N.M.                        0-0
 
Turnaj odehráli: Lukáš Vrba, Matyáš Čapek , Lukáš Lochman , Adam Lorenc , Petr Koza , Martin Vecko , Jáchym Komár, Tomáš Zelený.
 
Trenér: Vrba Milan

Muži zatím v přípravě 2x zvítězili

MFK

FK Náchod U19 - MFK Nové Město nad Metují 3:5

Citace ze stránek FK Náchod:

"Prvních třicet minut patřilo našim dorostencům, kdy jsme výborně kombinovali. Nechyběl pohyb bez míče, ale dobře rozjeté akce jsme nedokázali přetavit v brankové vyjádření. Naše nemoc z podzimní části nám zase dala o sobě vědět. Individuální chyby, které již nepatří do této věkové kategorie, nás opět psychicky i fotbalově nalomily a soupeř je dokázal využít v dvoubrankové poločasové vedení. V druhém poločase ubylo fotbalové krásy na obou stranách, ale pěkné čtyři góly pohladily oko diváka."

SK Dobruška - MFK Nové Město nad Metují 1:4

Branky MFK: Borůvka, Klikar, Zákravský, Nožka
 
První ostré přípravné utkání s kvalitním soupeřem z Dobrušky, nepřineslo mnoho fotbalové krásy. Zápas přinesl spoustu osobních soubojů a nepřesností na obou stranách. Pozitivem jsou 4 vstřelené branky. 

17.2.2018 - Mladší přípravka odehrála turnaj v Úpici

MFK

V sobotu 17.2.2018 odehráli naši nejmladší fotbalisté další turnaj ,tentokrát v Upici.S výrazně mladším týmem/převládá roč.2012/ , jsme v konkurenci 8 týmů skončili na 3 místě a odvezli si bronzové medaile.Vstup do turnaje nám již tradičně nevyšel,což znamenalo prohru s FK Náchod,ale  i přes drobné další zaváhání jsme odehráli z našeho pohledu výborná utkání a nastříleli hodně branek.Kluci se dokázali prosadit nejen herně i střelecky proti starším a fyzicky vyspělejším soupeřům a svou bojovností a disciplínou ve hře nám udělali radost.
Výsledky MFK:
MFK - FK Náchod   0 : 4

MFK - TJ Jiskra Kocbeře  8 : 0
Macháček 2x,Hoffinger 2x,Menck 2x,Dušek,Jaroš,

MFK - TJ Sokol Vítězná   0 : 1

MFK - TJ Tatran Hostinné   7 : 0
Jaroš 2x,Mencl 2x,Macháček 2x,Hoffinger
 
MFK - SK Sparta Upice      9 : 2
Macháček 4x,Dušek 3x,Hoffinger 2x,

MFK - TJ Baník Rtyně       1 : 0
Macháček

MFK - TJ Sokol Bílá Třemešná       6 : 0
Jaroš 2x,Macháček,Dušek,Mencl,Hoffinger

Turnaj odehráli:
Hoffinger Václav, Macháček Lukáš, Jaroš Jan, Dyntar Marek, Mencl Patrik, Dušek Daniel

Treneři
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

17.2.2018 - Starší žáci odehráli přátelák s Libchavy

MFK

MFK : TJ Sokol Libchavy  0:4  (0:1)

V sobotu 17.2. sehráli starší žáci přátelské utkání se Sokolem Libchavy.  Bohužel zranění, nemoci a lyžařské výcviky byly příčinou naší improvizované sestavy, která nedosáhla ani dovoleného počtu hráčů ve hře. Nakonec to ale nevadilo, protože neupravená hrací plocha degradovala zápas spíš na takový silvestrovský fotbálek. Minimálně za první poločas musíme pochválit Pepu Nováka, ale hlavně Tomáše Smolu, který odehrál celý zápas s nasazením, které jsme u něho v podzimní části sezony viděli jen chvilkově.

Tomáš Bartošík

10.2.2018 - MFK pořádalo valnou hromadu

MFK

Z á p i s

z Valné hromady Městského fotbalového klubu Nové Město nad Metují z. s.

konané dne 10. 2. 2018

Místo konání:  vinárna „Do sklepa“ Malecí Nové Město nad Metují

Přítomní členové:       viz příloha č. 1 (presenční listina)

Hosté: Ing. Michal Beseda, MBA - místostarosta města

V souladu se stanovami MFK Nové Město nad Metují proběhla dne 10. 2. 2018 řádná Valná hromada MFK, která se řídila tímto programem:

1)    Zahájení, přivítání hostů

2)    Volba mandátové a návrhové komise

3)    Zpráva o činnosti MFK za rok 2017, hlavní směry činnosti na rok 2018

4)    Vyhodnocení nejlepších hráčů ml. kategorií

5)    Zpráva mandátové komise

6)    Zpráva kontrolní a revizní komise

7)    Projednání a schválení

a)    výsledků hospodaření MFK v roce 2017

b)    výše členských příspěvků na rok 2018

c)    návrh rozpočtu MFK na rok 2018

d)    zprávy o činnosti v roce 2017 a hlavních směrů činnosti MFK na rok 2018

e)    návrh na složení VV MFK

f)     návrh na zvolení předsedy VV MFK

g)    návrh na předsedkyni a členy kontrolní a revizní komise

8)    Diskuse a vystoupení hostů

9)    Návrh na usnesení VH

10) Závěr

Na základě tohoto programu valná hromada MFK Nové Město nad Metují schválila:

1)    Zprávu o činnosti MFK za rok 2017 přednesenou předsedou klubu Ing. Maurem.

2)    Výsledky hospodaření za rok 2017 a návrh rozpočtu MFK na rok 2018 (příloha č. 2).

3)    Hlavní směry činnosti MFK na rok 2018 – přednesl Ing. Maur a Ivo Janeček

4)    Výši členských příspěvků na rok 2018 v částce 2.200,- Kč aktivní člen a 700,- Kč pasivní člen.

5)    Nový  VV MFK ve složení - Ing. Tomáš Hubka, Ph.D. - místopředseda, Václav Poláček - pokladník, Jaroslav Macháček - sekretář, Petr Hable - tajemník, Robert Borůvka, Josef Ťokan, MUDr. Jan Bělobrádek, Petr Čerenkov, Ing. Vilém Maur ml., Jiří Forman

6)    Předsedu VV MFK -  byl zvolen Ivo Janeček

7)    Předsedkyni kontrolní a revizní komise MFK  Andreu Borůvkovou a členy Andreu Zítkovou, Tomáše Bartošíka

8)    V diskusi vystoupil: Ing. Michal Beseda - místostarosta města, Tomáš Bartošík, Ivo Janeček, Ing. Vilém Maur ml., Ing Vilém Maur st., Robert Borůvka, Petr Hable.

9)    Závěr Valné hromady provedl předseda klubu Ivo Janeček.

Následovalo občerstvení a neformální posezení členů a hostů.

foto

« Předchozí 1 2 3 4 5 29 56 84 111 Další »