Také nejmladší fotbalisté hráli na Nufra cupu v Provodově

MFK
Nejmladší fotbalisté MFK Nové Město n.M. zakončili svoji letošní sezónu účastí na Nufra cupu v Provodově .Turnaj byl vypsán pro ročník 2011 a mladší.Naše družstvo složené ze sedmi hráčů roč.2012, jednoho 2013 a jen  jednodo 2011 dosáhlo vynikajícího výsledku,když proti starším a fyzicky vyspělejším soupeřům dokázalo uhrát celkové 2 místo v turnaji. Ze základní skupiny jsme postoupili do přímého souboje o finále a utkali se s FK Náchod,se kterým jsme v základní skupině prohráli.Tento zápas přinesl vše co je možné v této nejmladší kategorii vidět.Velká bojovnost a obětavost,kdy žádný míč pro hráče není ztracený,ale také okamžiky technické vyspělosti a chytrosti hráčů obou družstev. Kluci dokázali remizovat s favorizovaným FK Náchod 4 : 4 a na penalty vyhráli 4 : 3 a postoupili do finále turnaje.Střelecky se v tomto klíčovém utkání celého turnaje prosadili Vašek Hoffinger a Lukáš Macháček,když každý vstřelil 2 góly.Ukázalo se,že nácvik kopů na přesnost při tréniku se nám vyplatil a při penaltovém rozstřelu  naši hráči všechny kopy proměnili.Ve finálovém utkání pak již chyběly síly.Výsledky jednotlivých utkání turnaje nejsou pro nás až tak důležité.Chtěli jsme hlavně,aby se kluci prosazovali sami v souboji jeden na jednoho,ale aby byli také i schopni plnit úkoly trenéra ve prospěch mužstva.Výborná byla i hlasitá podpora rodičů,za což jim děkujeme,ale také za podporu při dopravě k jednotlivým turnajům během cele uplynulé sezony.
Střelci branek v turnaji:
Macháček Lukáš 9 /gólů/,Hoffinger Václav 8,Jaroš Jan 5,Mencl Patrik 5,Škoda Šimon 4,Ducháč Jan 2,Dyntar Marek 1,Hradil Matyáš 1,Sedláček Adam.
 
Celkově lze hodnotit sezonu jako úspěšnou. V okresní soutěži mladších přípravek,kdy za mužstva soupeřů  nastupovali starší hráči,tak v konkurenci 13 mužstev jsme obsadili 6 místo,což se solidní umístění.Největší radost máme ovšem  z toho,že hráči udělali velký výkonostní pokrok a že je tréninky baví,což dokazuje až 90% účast kluků na trénincích.
 
Trenéři.
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

Ročník 2008 zakončil sezónu turnajem Nufra cup v Provodově

MFK

Sezonu 2017/2018 zakončil ročník 2008 turnajem Nufra cup v Provodově na kvalitním travnatém povrchu.  Po několika omluvenkách (nemoc, oslava) jsme přijeli pouze s jedním hráčem na střídání. Naštěstí nám vypomohl Štěpán Škoda z Ohnišova, který s námi absolvoval část sezony.

     Již při losu turnaje jsme předpokládali, že naším největším soupeřem bude tým Červeného Kostelce, který v jarní části sezony hrál finálovou skupinu krajského přeboru, což se také potvrdilo. Ve všech zápasech s týmy hrajícími okresní soutěž si naši kluci zastříleli a předváděli pěkné kombinace, což ocenili přítomní rodiče. Nejhezčí zápas základní části jsme odehráli proti Červenému Kostelci, dvakrát jsme se ujali vedení, ale soupeř vždy dotáhl. V tomto zápase jsme rozhodně nebyli horším soupeřem. V semifinále jsme si podruhé poradili s domácím týmem z Provodova a ve finále nás čekal opět Č.K.. Bohužel se zde projevila únava, soupeř měl k dispozici více hráčů a to rozhodlo. Po závěrečném hvizdu většina hráčů musela otírat slzy zklamání, ale po pár okamžicích si již užívali stříbra a sklidili potlesk přihlížejících za krásné předváděné výkony. Zúčastněným klukům děkujeme za reprezentaci MFK.  Týmový výkon byl korunován i jedním individuálním oceněním, Adam Hronovský si i zásluhou podpory celého týmu vystřílel pohár pro nejlepšího střelce.
 
trenér SP:
Hronovský Vladimír
 
Sestava : Štěpán Čáp, Štěpán Zámečník (4 branky), Štěpán Škoda (2), Lukáš Lochman (2), Eliáš Kozák (4), Vojta Bělobrádek (5), Adam Hronovský (15)
 
Výsledky : MFK - Police nad Metují 7:0, Provodov 3:0, Babí 9:0, Č.Kostelec 2:2, Velichovky 9:1, semifinále Provodov 3:0, finále Č.Kostelec 0:2

Ročník 2010 odehrál závěrečný turnaj OFS ve V. Poříčí

MFK

Poslední turnaj sezóny jsme odehráli na krásném trávníku ve Velkém Poříčí, kde se uskutečnil finálový turnaj okresního přeboru mladší přípravky.

Začátek nás nezastihl v nejlepším rozpoložení a hned v prvním zápase jsme prohráli s mužstvem Hronova.
Následoval velice vyrovnaný zápas s Broumovem, kde jsme i chvíli vedli, ale bohužel jsme zápas do vítězného finále nedotáhli. Poté nás už čekal zápas s fyzicky vyspělým soupeřem ze Zábrodí, kde jsme dlouho drželi dobrý výsledek, ale nakonec jsme i tomuto soupeři podlehli a čekal nás zápas o sedmé místo. V něm jsme narazili na tým z Machova. Chlapci předvedli velice dobrý a hlavně oproti začátku turnaje zlepšený výkon, podpořený i gólově, ovšem tak jako celý turnaj, nás srazily chybičky plynoucí z nezkušenosti našich borců a zápas skončil 4:3. Nutno podotknout, že jsme na turnaj přijeli s hráči, kteří byli většinou o rok mladší než soupeři a rozhodně svými výkony neudělali ostudu, ačkoliv výsledek tentokrát nebyl tak pěkný jako před týdnem.
Hráčům patří poděkování za zlepšený výkon v druhé části turnaje a hlavní dík je rodičům, kteří nás neúnavně podporovali celý turnaj i když se nám tolik nedařilo.
 
Sestava: Řehák F., Jakl, Plašil, Duchoň, Dušek, Znamenáček, Šinkora, Světlík, Ryšavý, Hvězda, trenéři Lanta, Nejman

16.6.2018 - Mladší přípravka odehrála turnaj v Opočně

MFK
 Náš tým ml. přípravky ročník 2009 se v sobotu dne 16.6.2018 zúčastnil turnaj Miroslav Kliky v Opočně. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 týmů, které byly losem rozděleni do dvou  pětičlenných skupin. Los nám za soupeře určil spojený tým Opočna/Dobrušky, Solnice (zelení), Rychnova nad Kněžnou a Letohradu. V první zápase jsem zvítězili nad spojeným 
  Dobrušky a Opočna v poměru 5:1. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Solnice a jako po celou sezónu stačí vyslovit pouze název soupeře a je po zápase, výsledek hovoří za vše. Třetí zápas, a to asi nejpohlednější jsme sehráli s Rychnovem, kdy konečný výsledek 3:3 byl pro nás ztrátou, neboť dva góli jsme obdrželi velkých chybách našeho  brankáře. V poslední zápase skupiny s Letohradem, kdy jsme hráli o druhé postupové místo ze skupiny, náš tým naprosto rezignoval a po nepochopitelných chybách, kde jsme soupeři nahráli na všechny jeho góly, jsme prohráli 2:5 a výsledkem bylo třetí místo ve skupině. V boji o konečné umístění jsme nejprve s vypětím všech sil porazili druhý tým Dobrušky a Opočna 2:1, ale v závěrečném zápase o 5. místo jsme prohráli s týmem Libchav vysoko 1:6. Celkově se nám turnaj nepovedl, výkon týmu byl zklamáním nejen pro trenéry, ale i pro některé hráče, kteří svůj výkon doslova obrečeli. Příští sobotu dne 23.4.2018 nás čeká pro ročník 2009 závěrečný turnaj NUFRA Cup v Provodově, takže nezbývá nic jiného, než zvednout hlavy a konec sezóny oslavit pěkným úspěchem!!!
 
 
Výsledky:

MFK  -  Opočno/Dobruška         5 : 1

MFK  -  Solnice /zelený tým/     0 : 9

MFK  -  Rychnov n. Kněžnou      3 : 3

MFK  -  Letohrad                            2 : 5

Zápasy o 5. - 8. místo:

MFK  -  Dobruška/Opočno         2 : 1

MFK  -  Libchavy                            1 : 6

Hráči a střelci:  Hanzl (1), Bělobrádek, Vít, Řehák S., Hubálek T., Kučera, Říha (2), Poláček (6), Hubálek M. (3), Ježek (1),  trenéři Hubálek M., Bělobrádek J.,

Pořadí:  1. Solnice (zelení), 2. Letohrad, 3. Borohrádek, 4. Solnice (bílí), 5. Libchavy, 6. Nové Město n.M., 7. Dobruška/Opočno, 8. Opočno/Dobruška, 9. Jaroměř, 10. Rychnov n.Kněžnou.

9.6.2018 - Mladší žáci v Černilově odehráli kvalitní turnaj

MFK

Sestava:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Valtera Petr, Uhlíř Jakub, Bašek Dominik, Lácha Matěj, Týfa Tobiáš, Čížek Vojtěch, Dubský Pavel, Zelený Tomáš, Hronovský Adam

Utkání:

MFK Nové Město n/M – FK Kolín  0 : 1

MFK Nové Město n/M – FC Hradec Králové  0 : 2

MFK Nové Město n/M – FK Černilov  0 : 3

MFK Nové Město n/M – RMSK Cidlina  2 : 2

Branky:  2x Matouš

MFK Nové Město n/M – FC Nový Hradec  2 : 0

Branky:  2x Čížek

MFK Nové Město n/M – TJ Baník Vamberk  1 : 0

Branka:  Matouš

MFK Nové Město n/M – TJ Sokol Třebeš  0 : 1

MFK Nové Město n/M – MFK Trutnov  0 : 2

MFK Nové Město n/M – FC Olympia HK  1 : 1

Branka: Lácha                  

Celkové pořadí:                                      1. FK Černilov

                                                               2.  FC Nový HK

                                                               3.  FC Hradec Králové

                                                               4.  TJ Sokol Třebeš

                                                               5.  MFK Trutnov

                                                               6.  RMSK Cidlina

                                                               7.  FK Kolín

                                                               8.  MFK Nové Město n/M

                                                               9.  TJ Baník Vamberk

                                                               10. FC Olympia HK

10.6.2018 - Starší žáci těsně prohráli s Jaroměří

MFK

MFK : FK Jaroměř  5:6  (1:1)

Branky MFK: Buriánek 3, Novák 2

Sestava MFK: Bartošík – Čížek, Novotný, Vacek, Čtvrtečka, Smola, Knap, Čerenkov, Junek, Šafář, Novák, Buriánek, Valtera

V neděli 10.6. zakončili starší žáci sezonu krajského přeboru domácím utkáním s FK Jaroměř.

Od úvodního hvizdu se soupeři oťukávali, co si mohou dovolit. Postupem času přibylo šancí, ty soupeře byly nebezpečnější  a tak se zaslouženě dostal do vedení. Naštěstí jsme do poločasu srovnali. Do druhé půle soupeř změnil rozestavení, my jsme jej ještě podpořili několika individuálními chybami a nedůrazem a rázem jsme prohrávali o tři branky. Po hloupé brance z téměř nulového úhlu poklesla nálada hluboko k bodu mrazu. Ale hrálo se dál, podařilo se nám dotáhnout se na kontaktní gól, ale soupeř nám znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Znovu jsme se dotáhli na kontakt, ale snahu o vyrovnání ukončila závěrečná píšťalka.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva

9.6.2018 - Ročník 2010 vybojoval na Agro Cupu skvělé 4. místo

MFK

V sobotu 9.6. se r. 2010 zúčastnil tradičně velmi kvalitně obsazeného Agro cupu v České Skalici. Pro řadu hráčů šlo o první velký turnaj v rámci svého ročníku (v soutěžních utkáních nastupovali zpravidla proti o rok starším soupeřům).

Kluci se na turnaj těšili a tomu odpovídal začátek, kdy hned v prvním utkání vybojovali cennou remízu s týmem Xaverova. Pak následovala vítězná šňůra, která se táhla celou skupinou až k poslednímu utkání. Tajemstvím úspěchu bylo vysoké nasazení, umožněné střídáním dvou zcela vyrovnaných čtyřek. Vyzdvihnout je třeba výkon proti do té době suverénní Aritmě, kde jsme si vytvořili až 5-brankové vedení i vydřenou výhru proti Dobrušce/Opočnu, kdy se proti papírově slabšímu soupeři herně nedařilo, ale body jsme dokázali urvat. Závěrečné utkání ve skupině bylo přímým soubojem o první místo, kluci ani zde nepolevili v bojovnosti a v závěru proti lepšímu soupeři dokázali vyrovnat. Bez porážky, se dvěma remízami, jsme z druhého místa postoupili do finálové čtyřky.

Je třeba sportovně uznat, že zde byly ostatní týmy fotbalově výrazně vyspělejší a v utkáních o umístění nás jasně přehrály. Semifinálovou prohru s Pardubicemi nastartovaly zbytečné individuální chyby, vyrovnanější bylo utkání o třetí místo, kde nám v prostřední části chyběl ke zdramatizování průběhu jeden gól. Přesto nadšený výkon našich borců vzbudil uznání přítomných odborníků i diváků, čtvrté místo v nabité konkurenci považujeme za mimořádný úspěch.

Za podporu děkujeme rodičům i trenérům MFK (není úplně běžné, aby se trenéři všech 3 přípravkových kategorií sjeli povzbudit své svěřence), hráčům gratulujeme k výkonu i umístění a těšíme se na další podobné fotbalové zážitky!

Sestava:

Čáp, Řehák F., Jakl, Znamenáček, Duchoň, Plašil, Paar, Hubálek T., Ryšavý, Dušek, Škoda, trenéři Bělobrádek, Lanta, Nejman

Výsledky:

Skupina: MFK – Xaverov černá 2:2, - Č. Skalice 2:0, - V. Žižkov 2:0, - Aritma 6:3, - Dobruška/Opočno 4:3, - Cidlina 4:4

Semifinále: MFK – Pardubice 1:5, o 3. místo: MFK – Cidlina 1:4

Pořadí turnaje:

1. Chrudim, 2. Pardubice, 3. Cidlina, 4. MFK N. Město n/M, 5. Jablonec, 6. Xaverov černá, 7. Jaroměř, 8. Aritma, 9. Praga, 10. Dobruška/Opočno, 11. Xaverov červená, 12. Č. Skalice, 13. Viktoria Žižkov, 14. Č. Kostelec, 15. Náchod

9.6.2018 - Mladší přípravka odehrála poslední kolo Okresního přeboru

MFK
K poslednímu kolu OP soutěže mladších přípravek jsme v sobotu 9.6.2018 zajeli do Velkého Poříčí. Za krásného počasí na krásném hřišti byly našimi soupeři týmy Červeného Kostelce a domácí tým z Velkého Poříčí. K zápasu byly nominováni hráči ročníku 2009, kteří byli k dispozici, ročník 2010 se kompletně účastnil kvalitně obsazeného turnaje Agro Cup v České Skalici. V prvním zápase proti Červenému Kostelci po vyrovnaném prvním poločase naši hráči zpřesnili kombinaci a koncovku a nakonec z toho bylo vítězství v poměru 5:1. Druhý zápas proti domácímu celku se pro naše barvy vyvíjel od začátku příznivě, rychle jsem vedli 3:1, ale před koncem poločasu jsme ještě jednou inkasovali. Po změně stran se obraz hry změnil, naši hráči výrazně polevili v nasazení a koncentraci a rázem jsme prohrávali 3:5. Závěr se našim hráčům ale povedl a výsledkem bylo otočení skóre a vítězství v zápase v poměru 6:5.  Celý tým lez bez vyjímky pochválit, hráči ukázali, že když se jim chce, tak hrát umí a věříme, že to ještě ukáží ve dvou zbývajících turnajích v Opočně a Provodově!
 
Výsledky:      MFK Nové Město n. Met. - Červený Kostelec  5:1
                     MFK Nové Město n. Met. - Velké Poříčí   6:5
 
Sestava a branky: Ždára D. (1), Krč J. (1), Vít F., Kučera V. (1), Světlík J, Smola P., Říha O. (3), Hubálek M. (2), Ježek J. (3)
 
trenér Hubálek M.

Poslední kolo KP mladších žáků se odehrálo v sobotu 2.6. v Českém Meziříčí

MFK

V sobotu 2.6. jsme odehráli poslední kolo KP MŽ, kdy jsme na základě rozlosování vyrazili do Českého Meziříčí. Z různých důvodů nám opět chybělo několik hráčů a tak obě utkání již předem vyžadovala velkou chuť, bojovnost, odhodlání se na zakončení sezóny minimálně „porvat“. Závěrečný turnaj se nám ale bohužel výsledkově a ani herně příliš nevydařil, a tak nás může těšit jen zlepšený výkon v posledním poločase spolu s jen těsnými zápornými výsledky. Co se týče jarní sezóny jako takové, tak pouze jediné vítězství nám chybělo k čistě vyrovnané bilanci 8 výher, 4 remíz a 8 proher. A tak o našem „jasném“ zařazení do průměru svědčí umístění přesně ve středu konečné tabulky, a to na 5. místě (z 9 zúčastněných). Tomu odpovídají i naše výkony v jednotlivých turnajích a utkáních, kdy jsme byli jednou nahoře, jindy zase dole a povětšinou v šedi průměru. Hráčům však musíme pogratulovat i poděkovat za to, čeho byli v těžkých jarních podmínkách – domácí hřiště, účast ve více kategoriích, reprezentace v okresních výběrech, tlak ze strany ostatních zájmových organizací , apod. – schopni a jak se jednotlivých utkáních zhostili. Stejně tak i jejich rodičům a blízkým, kteří je v tom nemalou měrou podporovali a pomáhali nám všem „vpřed“. Krásné léto Vám všem přejí trenéři MŽ:

 

Josef Lácha a Ivana Holá

Sestava:  Šimek Martin, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Kuřátko David, Čížek Vojtěch, Týfa Tobiáš, Zítko Tomáš, Dubský Pavel, Komár Jáchym

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. – FC České Meziříčí  1 : 2  (1 : 1)

Branky: Kuřátko (pokutový kop)

 

MFK Nové Město n./M. – FC Slavia HK  2 : 4  (0 : 3) 

Branka: Lácha, Čížek

3.6.2018 - Starší přípravka porazila Náchod

MFK
Soupeřem v posledním kole KP nám byl po týdnu opět společný tým Dobruška/Opočno a FK Náchod, tedy dva nejlepší týmy naší skupiny. Konečný výsledek je pro nás vcelku přijatelný. S domácím týmem jsme prohráli nejnižším rozdílem v sezoně, Náchod se nám podařilo porazit.   
 
1. tým - V
šem hráčům děkujeme za nasazení a častokrát za výkon na hranici a možná i za hranicí svých možností a schopností. 
Za dnešní příkladný výkon je třeba vyzdvihnout Toma Zeleného. Dále děkujeme Matěji Láchovi, že když mohl, tak nám vždy přijel pomoc a byl důležitým hráčem. 
   
2. tým - Již minulý týden jsme se přesvědčili, že pokud budeme plnit co máme, tak i s lepším týmem, jako je Dobruška/Opočno, můžeme odehrát vyrovnané zápasy. V prvním poločase nás připravil o lepší výsledek krátký výpadek, kdy jsme přestali hrát a soupeř krátce před koncem rozhodl. Druhý již nebyl z naší strany tolik povedený, na druhou stranu, prohrát pouze o 4 branky bychom ještě na podzim brali všemi deseti. 
    V zápase s Náchodem jsme v prvním poločase zbytečně prohrávali o dvě branky, kluci začínali zápas vzdávat, přitom nebylo proč. Kontaktní gól nás probudil a se závěrečným hvizdem jsme vybojovali alespoň remizu. Poločas druhý rozhodla standardní situace, po které soupeř z blízka dorazil. Měli jsme i několikrát štěstí, kdy soupeř vstřelil brankovou konstrukci. My jsme si moc šancí nevypracovali. 
     Rodičům jsme dnes předvedli, že se naše hra postupně zlepšuje, i když je stále na čem pracovat. Dnes do týmu s přehledem nastoupil Ondra Říha (09), který se rozhodně neztratil. 
 
     Závěrem je třeba poděkovat hráčům za prezentaci MFK, i když někteří sami vědí, že by šlo pracovat rozhodně poctivěji a s větším zaujetím. Děkujeme rodičům a rodinným příslušníkům za podporu, fandění, pomoc s dopravou, či finanční dary. Ročníku 2007 přejeme úspěchy v příštím roce v kategorii mladších žáků a doufáme, že budeme pokračovat nejméně v takovém počtu, v jakém tuto sezonu končíme. 
     Příští týden v neděli 10.6. nás čeká zakončení sezony, kde se snad v co největším počtu setkáme. 
   
 
trenéři SP:
Hronovský Vladimír
Vrba Milan
 
Sestava :
 
1. tým - Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Jan Havelský, Adam Lorenc, Matyáš Čapek, Tom Zelený, Petr Koza, Matěj Lácha, Jáchym Komár
 
2. tým - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Adam Hronovský, Filip Hnik, Vojta Bělobrádek, Fanda Škoda, Martin Vecko, Ondra Říha
 
 
Výsledky :
 
 
MFK - Dobruška/Opočno  10:17
 
1. tým  8:10 (2:3, 6:7)
 
branky:  Lácha 4x, Komár 2x, Havelský, Zelený
 
2. tým 2:7 (2:3, 0:4)
 
branky : Hronovský, Hnik
 
 
MFK - Náchod 11:7
 
1. tým  8:3 (4:1, 8:3)
 
branky : Zelený 3x, Havelský 2x, Lácha 2x, Komár
 
2. tým 3:4 (3:3, 0:1)
 
branky : Bělobrádek 2x, Hronovský
« Předchozí 1 2 3 4 5 30 59 88 117 Další »