MFK Nové Město nad Metují "A" : TJ Slovan Broumov "A" 7:4(3:2)

MFK Nové Město nad Metují "A" : FK  Jaroměř "A"  8:5(4:4)

Branky: Vítek 4, Junek 2, Novotný, Smola

Sestava "A": Konrát - Bartošík, Vítek, Smola, Junek, Novotný

15. 6. 2013 - starší žáci zvítězili v Rychnově n. Kn. 4:2

Spartak Rychnov n. Kn. – MFK Nové Město n. Met.   2:4(1:4)

Branky: P. Nosek, M. Gunar -  O. Mádr 3, T. Tulej

Sestava MFK: Holčík – Doucek – Zamastil, T. Tulej, Lhotský – Hable, Tuček – L. Tulej, Mádr, Kárník –  Matishynets

Střídal: Kupka

Zápas byl velice vyrovnaný. V prvním poločase se nám hra dařila. Dobře jsme kombinovali a dobře bránili. Zato jsme byli odměněni čtyřmi brankami.

Ve druhém poločase už nebyla naše hra vlivem zranní klíčových hráčů tak vydařená, ale průběh zápasu jsme si s nasazením všech sil pohlídali.

Petr Holčík – trenér MFK

15. 6. 2013 - mladší dorost prohrál v Rychnově n. Kn. vysoko 8:1

KP mladší dorost – 15. 6. 2013

Spartak Rychnov n. Kn. - MFK Nové Město  n.  Met.     8  :  1( 2 : 1 )

Branky: J. Jedlinský  4, Jakub, D. Vojka 3, A. Kočnar  - D. Borůvka

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Lukášek, Junek, Škoda – Hable, Borůvka, Bogusz, Cohorna – Mádr , Mašek

Střídali: L. Tulej,T.  Tulej, Tuček

Tento zápas se nám vůbec nepovedl, dopustili jsme se hodně chyb v rozehrávce ve středu hřiště, ze kterých nás domácí z rychlých protiútoků trestali. Nechci se vymlouvat, ale když jedete na zápas jen z osmi hráči základní sestavy a zbytek mužstva  musíte doplnít z hráčů, kteří předtím odehráli celé předchozí utkání, tak s takovýmto vyspělým soupeřem nemůže zápas skončit jinak, než jak skončil. Doufám, že si kluci z tohoto zápasu vezmou ponaučení a příští zápas odehrají lépe.                                                                                                 Bohumil Pöpperle – trenér MFK

15. 6. 2013 KP starší přípravka - vydařený závěr sezony

KP starší přípravka – 15. 6. 2013

MFK Nové Město n. Met. - FC Hradec Králové  1 : 1(0 : 0)

Branky:  Žahourek

MFK Nové Město n. Met. – FKM Javorka  0 : 3(0 : 1)

sestava MFK: Meier - Rücker, Ťokan, Čtvrtečka, Vacek, Žahourek, Čerenkov, Novák, Vávrů

Poslední turnaj jarní části se nám vydařil. FC přijelo s nekompletním týmem a i když měli navrch, podařila se nám uhrát remíza a to Novák ještě při samostatném úniku nastřelil tyč. Javorka už byla nad naše síly, přesto jsme si i proti nim zahráli fotbal. Hráči hráli výborně ( u některých to mohlo být ještě lepší), Čerenkov podal nadstandardní výkon.

Touto cestou děkuji rodičům za podporu, trpělivost a povzbuzování svých dětí. Také jim děkujeme za dopravu na turnaje, k jiným utkáním a vyřešení nenadálých potíží.

Václav Krátký  trenér a vedení MFK

12. 6. 2013 - muži v dohrávce zvítězili v Janských Lázních 1:0

I. B třída sk. A – 12. 6. 2013

SK Janské Lázně – MFK Nové Město n. Met.  0:1(0:0)

Branky: P. Srubjan

Sestava Janské Lázně: Dvořák – Romančák(56. Koblížek), Sapár, Kubišta, Mihalík, Kašpar, Kult, Štelzer, Horák, Němeček, Doležal

Sestava MFK: Šrámek – Darebník, Kálmán, P. Zákravský, Vávra – Srubjan(82. Vítek), Valášek, T. Zákravský, Čopík – Koza(86. Lelek), Růžička(71. Hofman)

Rozhodčí: M. Vitvar – J. Erlebach, L. Stejskal / ŽK: 2 – 2 / diváci: 50

V dohrávaném utkání 24. kola se střetla mužstva z opačných pólů tabulky. Úvod utkání patřil hostům, kteří měli mírnou převahu. Již v 5. min. přetlačil v osobním souboji Čopík svého strážce, postupoval sám na brankáře, ale velkou gólovou šanci neproměnil.  Další příležitost hostí měl po centru Darebníka Růžička, ale jeho hlavička skončila nad. Po 15. minutách se hra vyrovnala. Hostům chyběl pohyb a na těžkém terénu vázla kombinace. Hra upadla do průměru a odehrávala se mimo dosah branek. Až ve 44. min. si hosté vypracovali další gólovou příležitost, ale nedokázali ze skrumáže před brankou vystřelit. Domácí si nevytvořili žádnou gólovou příležitost a poločas tak skončil 0:0.

9. 6. 203 - starší přípravka na své soupeře nestačila

KP starší přípravka – 9. 6. 2013

MFK Nové Město n. Met.  – SK  Jičín      0 : 6(0 : 4)

MFK Nové Město n. Met.  -  Spartak Rychnov n. Kn.      0 : 7(0 : 3)

sestava MFK : Kumprecht - Rücker, Ťokan, Čtvrtečka, Vacek, Smola, Žahourek, Čerenkov, Novák, Vávrů, Kubeček, Světlík,

Blíží se  konec sezony a jen se budu opět opakovat. Jelikož tuto sezonu hrajeme s mladším ročníkem, soupeři jsou nad naše síly a neumíme překonat příliš velký respekt k nim. Přesto hráče chválím, že to nevzdávají.

Václav Krátký - trenér MFK

9. 6. 2013 - mladším žákům se doma dařilo

KP mladší žáci – 9. 6. 2013
MFK Nové Město n. Met.  – SK  Jičín    3 : 0(3 : 0)
Branky:  Lepšík Pavel 2, Borůvka Adam

MFK Nové Město n. Met.  -  Olympia Hradec Králové     0 : 0(0 : 0)

MFK  Nové Město n. Met. – Spartak  Rychnov n. Kn.      4 : 0(0 : 0)
Branky:  Kubeček Aleš, Příkopa Martin, Vítková Pavlína, Červenka Tomáš

Dnes jsme 2 krát vyhráli 1 remizovali, takže jsem s výkony hráčů a jejich přístupu k zápasům spokojen.Zvláště bych chtěl pochválit výkon Vojty Ťokana.
                                                                          Pavel Škoda – trenér MFK

9. 6. 2013 - muži porazili FC TJ AVON Rudník 7:2

I.B třída sk. A – 9. 6. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FC TJ AVON Rudník  7:2(3:0)

Branky: J. Koza 3, R. Čopík 2, M. Klikar, P. Růžička – J. Prívara, J. Havránek

Sestava MFK:Maur – Darebník, Kálmán, P. Zákravský, Vávra – Hofman(58. Lichter), T. Zákravský, Valášek(77. Lelek), Klikar(46. Čopík) – Koza(70. Vítek), Růžička

Sestava Rudník: J. Čáp – Beláň, Štemberka, Hylmar, Víšek, Kment, Hořešovský, Prívara, Stránský(85. Pecold), Havránek, D. Čáp(75. Zeman)

Rozhodčí: J. Styblík – J. Vích, M. Vitvar / ŽK: 0 / diváci: 50

Poslední utkání sezony na domácí půdě odehráli domácí s týmem Rudníku. Zápas se pro ně začal velmi dobře. Hned v 1. min. si na přihrávku Klikara naběhl Koza a dal úvodní branku utkání. Ve 3. min. se do gólové šance dostal opět Koza, ale dal těsně vedle. Další šance domácích přišla v 6. min., kdy si na centr Darebníka naběhl Valášek, jeho volej však skončil mimo branku. V 7. min. se na vápně uvolnil Koza a přesnou střelou zvýšil na 2:0. Po úvodní vydařené desetiminutovce domácí zvolnili a do hry se dostáli i hosté. Branku MFK však neohrozili. Ve 22. min. po kombinaci na velkém vápně střílel T. Zákravský, jeho ránu však zastavila tyč. Další minuty se pak odehrávali spíše ve středu hřiště a hra ztratila tempo. Ve 42. min. podnikli domácí rychlý útok a Koza dal třetí gól MFK.

8. 6. 2013 - mladší přípravce se v dohrávce nedařilo

KP mladší přípravka – 8. 6. 2013

MFK Nové Město nad Metují "A" : TJ Dvůr Králové nad Labem "A" 1:5 (0:3)

Branky: Vávrů

MFK Nové Město nad Metují "A" : TJ Jiskra Jaroměř "A" 1:8 (1:7)

Branky: Smola

MFK Nové Město nad Metují "A" : FC Hradec Králové "A" 3:13 (1:7)

Branky: Vávrů, Smola, Franc

Sestava "A": Konrát - Bartošík, Franc, Vávrů, Zámečník, Smola, Váňa

V sobotu 8.6. jsme zajížděli do Dvora Králové k dohrávce odloženého kola.

Obě družstva nebyla v plné síle a to jednak z důvodu nemocí a jednak z důvodu nominací na souběžně hraný závěrečný turnaj ve Velkém Poříčí (příští rok již nebudeme hrát okres). To ovšem nebylo na škodu, neboť tak dostali příležitost mladší hráči, kteří si tak mohli zkusit zahrát proti soupeřům, se kterými dosud neměli možnost se utkat. A tohoto úkolu se zhostili se ctí. Asi největší slabinou u "A" týmu byla rozehrávka. Hráči sice obětavě vybojovali míč, ale pak jej zbrkle a nebo naopak vůbec neodehráli. A toho soupeři bohatě využívali. Věříme ale, že nabíráním zkušeností při trénincích a v dalších zápasech se tyto chyby odstraní.

Petr Čerenkov- trenér, Tomáš Bartošík - vedoucí družstva

8. 6. 2013 - starší dorost prohrál ve Vysokém Mýtě 3:0

Východočeský přebor U19 - 8. 6. 2013

SK Vysoké Mýto – MFK Nové Město n. Met.  3:0(1:0)

Sestava MFK: Škoda - Šanovec, Junek, Zákravský, Lukášek, Lelek, Borůvka, Hánl, Klikar, Králíček, Hlávko

Střídali: Hanzl, Cohorna.

Do Vysokého Mýta jsme přijeli s jasným cílem a to neprohrát vyšším rozdílem a zkusit jak se říká uhrát s druhým celkem tabulky dobrý výsledek a urvat bodík za remízu. Začátek utkání se nám nepovedl a již ve třetí minutě jsme prohrávali 1:0. V následujících deseti minutách nás soupeř přehrával, ale z vypracovaných šancí nedokázal překonat našeho brankaře. Postupem času jsme hru zcela vyrovnali a od 20 do 40 minuty jsme na hřišti byli lepším týmem.

K pohledné dvacetiminutovce tomu chybělo jen trošku a mohli jsme klidně zápas otočit a vstřelit více branek, ale naše (velké šance) zůstali nevyužity. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem a to nedostat další branku a z nějakého protiútoku soupeře zaskočit a vstřelit vyrovnávající branku. Vstup do druhého poločasu se nám opět nevydařil a domácí tým nás zatlačil do hluboké defenzivy a jen svoji nemohoucností proměnit stoprocentní šance jsme zůstávali ve hře o dobrý výsledek. Jenže velmi kvalitní výkon z prvního poločasu jsme ve druhé půli nezopakovali a tak přišli chyby a z toho pramenili i dvě další branky v rozmezí 15 minut, a jak  se říká bylo po zápase.Konec zápasu se dohrál v režii domácího týmu a proto si po zásluze připsali tři body za vítězství. Kluky ale musím pochválit za velmi dobrý výkon v prvním poločase. Ve druhém poločase kluci zápas odmakali, ale herně jsme nenavázali na první poločas a tak výsledek  pro domácí je zcela zasloužený.