1. 6. 2013 - mladší přípravka "C" tři vítězství

MFK Nové Město nad Metují „C“ - TJ Velké Poříčí  3:2(1:1)

MFK Nové Město nad Metují „C“ - TJ Sokol Zábrodí  8:2(3:2)

Branky:  Čerenkov 4, T. Žahourek 2, J. Žahourek 2

MFK Nové Město nad Metují „C“ - AFK Hronov  7:2(2:1)

Branky: J. Žahourek 2, Čerenkov 2, T. Žahourek 1, Macek, vlastní

Sestava MFK: Konrát – Bartošík, Šanovec, Čížek, M. Vacek, Čerenkov, J. Žahourek, Macek, T. Žahourek

Ve všech utkáních se střídali slabé chvíle, kdy jsme neuměli vybojovat míč, zpracovat ho a přihrát spoluhráči a chvíle pohledných kombinací, které ale mohli skončit více góly v soupeřově síti, než byl konečný výsledek zápasu.

Tomáš Žahourek

1. 6. 2013 - starší dorost remizoval s FC Hlinsko 3:3

Východočeský přebor  U19 – 1. 6. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FC Hlinsko  3:3(3:1)

Branky: J. Hánl 2, M. Klikar – M. Jeníček, D. Půlpán, D. Pelikán

Sestava MFK: J. Škoda – Darebník, Junek, Zákravský, Králíček – Borůvka, Lelek, Klikar – Šanovec(75. M. Škoda), Hánl

Sestava Hlinsko: Severýn – Jetmar, D. Pelikán, Pešek, M. Pelikán, Odstrčil, Jeníček, Pavliš, Holomek(60. Vymetal), Půlpán(46. Matěna)

Rozhodčí: P. Jansa – L. Nožka, J. Vávra / ŽK: 1 – 1 / diváci: 25

Dnes jako vždy, jsme se připravili o body sami. První poločas stejně jako před týdnem jsme hráli pěkný fotbal, ale oproti Olympii přišly i góly a další šance. Na gól soupeři jsme přihráli sami a druhý poločas to nebylo jinak. Moc brzo jsme si nechali dát kontaktní gól a to soupeře hodně zvedlo. Měli jsme další šance, dvakrát tyč. Soupeř vyrovnal po nedorozumění obrany a brankáře. Přesto hráče chválím, druhý poločas trochu docházely síly, ale to je daň za nízký počet hráčů.                                                                                                                                                                   Pavel Zelený – trenér MFK

26. 5. 2013 - starší přípravka uhrála 1bod

KP starší přípravka – 26. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FKM Javorka  0 : 4 ( 0 : 2 )

MFK Nové Město n. Met. - SK Jičín       0 : 8 ( 0 : 4 )

MFK Nové Město n. Met. – Sokol Třebeš   1 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: Světlík

Sestava MFK: Meier - Rücker, Ťokan, Čtvrtečka, Světlík, Žahourek, Kubeček, Novák, Vacek, Vávrů, Čerenkov, Vítek

Za velice chladného počasí jsme sehráli opět těžká utkání. S týmem Sokola Třebeš máme odehrané tři utkání a vzájemnou bilanci máme 1 vítězství, 2 remízy, což je pro nás povzbudivé. Tento turnaj jsme odehráli na hranici svých sil a kvalit, hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost.

Václav Krátký -  trenér MFK

26. 5. 2013 - mladší žáci, dvě prohry a jedna remíza

KP mladší žáci – 26. 5. 2013

FKM Javorka – MFK Nové Město n. Met.  3:1(2:1)

Branky: Lelek

SK Jičín – MFK Nové Město n. Met. 3:3(2:1)

Branky: Kubeček 2, Červenka

Sokol Třebeš – MFK Nové Město n. Met.  2:0(1:0)

Sestava MFK: M. Hůlek - Vítková, Lelek, Zítko, Ťokan, Borůvka, Lepšík,

Červenka, Kubeček

Vezeme pouze jediný bod po remíze s Jičínem, což je pro nás trochu zklamání, neboť jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí, ale ty jsme nedokázali  využít. Pochvalu zaslouží hráč starší přípravky Aleš Kubeček, který pro nedostatek hráčů  posílil náš tým.

Pavel Škoda – trenér MFK

26. 5. 2013 - mladší přípravce se nedařilo

KP mladší přípravka – 26. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. "A" - FC Hradec Králové "A" 2:10 (1:3)

Branky: Čerenkov, Vítek

MFK Nové Město n. Met. "A" - Náchod "A" 2:4 (1:1)

Branky: Knap, Čerenkov

Sestava Nové Město n. Met. "A"

Kumprecht Matěj - Smola Tomáš, Bartošík Tomáš, Vítek Tomáš, Čerenkov Petr, Knap Lukáš, Denis Franc

26. 5. 2013 - mladší dorost prohrál se Sokolem Třebeš 0:1

KP mladší dorost – 26. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Třebeš  0:1(0:0)

Branky: M. Pelikán

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Hanzl, Junek, Škoda – Valášek, Borůvka, Bogusz, Šanovec – Lukášek, Mašek

Střídali: L. Tulej, T. Tulej, Mádr, Tuček

Sestava Třebeš: Kollátor – Kratochvíl, Staněk, Kalvach, Prokop, Macoun, Kunc, Etflaiš, Šmied, Cílek, Musil

Střídali: Pelikán, Kvíz, Demchyk, Pilný, Neugebauer

Rozhodčí: O. Čejchan / ŽK: 1 – 1 / diváci. 20

Darované body, nic více k tomu nelze říct. Je potřeba, aby někteří kluci zlepšili přístup k utkání a začali plnit dané úkoly, které si řekneme před zápasem. Zbytečná chyba a darovaná přihrávka nás stála body, ale i takový je fotbal. Vyhrává jen ten, kdo vstřelí branku a tu dali hosté. Jinak nemohu klukům vytknout snahu a bojovnost.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

26. 5. 2013 - starší žáci podlehli Sokolu Třebeš vysoko 1:8

KP starší žáci – 26. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Třebeš  1:8(0:3)

Branky: L. Tulej – O. Ridl 3, M. Vírava 2, J. Pospíchal, M. Franta, D. Pitra

Sestava MFK: Holčík - Doucek, T. Tulej, Zamastil, Lhotský – Tuček, Hable – L. Tulej, Matishynets, Kupka – Mádr

Střídal: Kárník

Sestava Třebeš: Lhotka – Franta, Kopecký, Ridl, Bryknar, Landa, Bitarovec, Vírava, Pitra, Pospíchal, Rychtecký

Střídali: Lupínek, Zaal

Rozhodčí: O. Čejchan / ŽK: 0 – 1 / diváci: 20

Utkání vyznělo jednoznačně ve prospěch hostí. Měli jsme sice dobré  momenty, zvláště v prvním poločase, ale v důležitých chvílích jsme propadali v osobních soubojích a v kvalitě přihrávek, z čehož těžili hosté a z vypracovaných šancí poměrně snadno dávali branky.

Petr Holčík – trenér MFK

25. 5. 2013 - muži prohráli se Sokolem Bílá Třemešná 0:1

25. 5. 2013 – I. B třída sk. A

MFK Nové Město n. Met. – Sokol Bílá Třemešná   0:1(0:1)

Branky: Jar. Kubelka

Sestava MFK: Šrámek – Darebník, Kálmán, P. Zákravský, Vávra – Mervart(58. Koza), Joneš, Valášek(67. Paďour -  76. Lelek), Srubjan – Růžička, Čopík

Sestava Bílá Třemešná:Dobřichovský – Kiss, Jos. Kubelka, M. Pátý, J. Pátý, Otradovský(89. Ježek), Hažer, T. Kubelka, Jar. Kubelka(81. Forman), D. Kubelka, Hendrych(84. Hrubý)

Rozhodčí: K. Miškař – O. Liebisch, Fr. Bednář ml. / ŽK: 0 / diváci: 120

Utkání vedoucích mužstev soutěže slibovalo tuhý boj o první místo. Začátek  zápasu  patřil překvapivě hostům, kteří  se rychlými útoky dostávali do slibných příležitostí. V 8. min. se jim aktivita vyplatila, když si na centr do vápna naběhl Jar. Kubelka a poslal hosty do vedení. Hráčům MFK v této fázi utkání chyběl klid a finální přihrávka. Postupem času se hra vyrovnala a v 16. min. přišla první šance domácích,když po rohovém kopu a závaru před brankou Sokola vykopávali hosté míč z brankové čáry. Hosté odpověděli ve 20. min. rychlým útokem, ale nebezpečnou střelu z úhlu Šrámek zneškodnil. Ve 22. min. po špatné rozehrávce domácích ve středu hřiště již míč směřoval do prázdné branky MFK, ale P. Zákravský stačil na brankové čáře jasný gól odvrátit. Od 25. min. převzali domácí iniciativu a rodily se i gólové šance.  Ve 25. min. útok domácích obrana Třemešné se štěstím odvrátila na roh. Ve30. min. si na kolmou přihrávku Růžičky naběhl Joneš, ale svou šanci neproměnil. V 34. min. střelu Čopíka vyrazil Dobřichovský s dávkou štěstí na břevno a následnou dorážku Joneše vytěsnil na roh. Ve 40. min. šanci Čopíka po přihrávce Růžičky opět zmařil výborný brankář  Dobřichovský. Ve 44. min. dvě šance MFK po rohovém kopu obrana Sokola se štěstím zastavila na brankové čáře. Ve 45. min. opět začaroval brankář hostí, který tečovanou střelu Valáška vyrazil na roh.

25. 5. 2013 - starší dorost, vysoká porážka na Olympii HK

Východočeský přebor – U19 – 25. 5. 2013

Olympia Hradec Králové „B“ – MFK Nové Město n. Met.   8:1(2:1)

Branky MFK:  M. Klikar

Sestava MFK: Škoda -  Darebník, Zákravský, Junek, Králíček - Borůvky, Lelek, Lukášek, Klikar (65. Hanzl) -  Hánl (25. Šanovec), Hlávko

První poločas jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Možná měli víc šancí, ale až na vyjímky jsem byl spokojený. Druhý poločas jsme hráli do 65. minuty, kdy musel pro zranění střídat Klikar. Po chybě na půlící čáře jsme však dostali na 3:1, ztratili jsme střed hřiště a góly v naší síti přibývaly. Domácí využili většinu šancí, my jsme je taky měli. Hlávko mohl dát 3 góly a výsledek mohl být přijatelnější.

Pavel Zelený –trenér MFK

25. 5. 2013 - mladší přípravka "C" - plný bodový zisk

OP mladší přípravka – 25. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. „C“ – AFK Hronov/ Police n. Met. „B“  12:0(6:0)

Branky: Čerenkov 2, T. Žahourek 2, J. Žahourek 4, Valtera 2,  Macek 2

MFK Nové Město n. Metují „C“ – Červený Kostelec  8:3(4:0)

Branky: Valtera 1, T. Žahourek 2, Čerenkov 2, J. Žahourek 3

MFK Nové Město n. Met. „C“ – TJ Velké Poříčí   14:2(8:2)

Branky: Čerenkov 2, J. Žahourek 5, Týfa 1, T. Žahourek 5, Konrát 1

Sestava MFK: Petr Valtera, Viktor Macek, Petr Čerenkov, Tobiáš Týfa, Jan Žahourek, Matyáš Konrát, Tomáš Žahourek

Naši hoši mají pochvalu za bojovné nasazení. Poslední zápas  proti Velkému Poříčí naši hráči hráli ve 3 z důvodu slabšího soupeře. Máme 3 výhry ze 3 zápasů.