22. 6. 2013 - mladší přípravka / pohár Ivo Ulicha

MFK Nové Město

V sobotu 22.6.2013 se naše mladší přípravka zúčastnila prvního ročníku turnaje o pohár Ivo Ulicha v Ohnišově.

Turnaj se hrál, v pro nás nezvyklém, rozestavení 7+1 na polovinu fotbalového hřiště. Navíc při absenci několika hráčů jsme nemohli střídat a zvláště mladší kluci v "B" týmu (ročník 2005 a mladší) tak hráli na hranici svých možností. A někdy snad i za ní - když v posledním zápase o umístění předvedli co je fotbalová bojovnost a porazili Spartak Opočno 4:3. Za tento výkon si zaslouží maximální pochvalu.

Novoměstští fotbalisté slaví postup do 1. A třídy dospělých Královehradeckého kraje

Vážení sportovní přátelé,

dovolte nám, abychom se s Vámi podělili o naši velkou radost z postupu našeho družstva dospělých do 1. A třídy Královehradeckého kraje.

Tímto postupem navazuje naše družstvo dospělých na dlouhodobé úspěchy našich mládežnických celků a umocňuje tak cílevědomou a koncepční práci našeho klubu MFK Nové Město nad Metují. Jsme si vědomi, že těchto úspěchů by se nikdy nepodařilo dosáhnout bez obětavé práce všech trenérů a funkcionářů klubu. Zcela zásadní je pro nás i podpora městských orgánů a všech sponzorů, kteří se podílejí na finančním a materiálovém zabezpečení klubu.

Velice si této podpory vážíme a děkujeme za ni.

Zároveň je Vaše podpora pro nás závazkem k další kvalitní práci a k dalšímu rozvoji.

Za MFK Nové Město nad Metují

Ing. Vilém Maur, MBA

Předseda MFK Nové Město nad Metují

16. 6. 2013 - starší dorost porazil TJ Dvůr Králové n. L. 2:1

Východočeský přebor U19 – 16. 6. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Dvůr Králové n. L.   2:1(1:0)

Branky: M. Klikar, P. Hlávko – T. Hampl

Sestava MFK: Škoda – Darebník, Junek, Zákravský, Králíček – Hánl(54. Šanovec), Klikar(64. Mašek), Lelek, Borůvka – Vaněk(54. Lukášek), Hlávko

Sestava Dvůr Králové: Matula – Albert, Krejsa(64. Tichovský), Machek, Hampl, Hlava, Gábor, Krušina, Duplinský, Hák, Ruprich

Rozhodčí: J. Kout – O. Pešava, P. Junek / ŽK: 1 – 2 / diváci: 35

V posledním utkání sezóny šlo už jenom o body, lepší umístění v tabulce už nehrozilo. V utkání jsme byli lepší, vytvořili jsme si i dost šancí. Vaněk sice trefil bránu, ale i jediného hráče a Klikar netrefil prázdnou bránu. Hosté měli jednu šanci, kterou chytil Škoda. Druhý poločas se hrála spíš kopaná, spousta nepřesností, ve vedru ubývaly síly. Na štěstí  Hlávko zvýšil vedení a hosté druhý poločas už nezlobili, přesto snížili po naší nepřesné rozehrávce a nedůrazném obraném zákroku. Děkuji hráčům a do další činnosti přeji hlavně zdraví a chuť do dalšího tréninku.

Pavel Zelený - trenér MFK

15. 6. 2013 - mladší žáci na závěr sezony porazili FC Hradec Králové

KP mladší žáci – 15. 6. 2013

FC Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met. 0:2(0:1)

Branky: Příkopa 2

FKM Javorka – MFK Nové Město n. Met. 3:0(2:0)

Sestava MFK:

Borůvka, Vítková, Ťokan, Lelek, Zítko, Lepšík, Zamastil, Kubeček, Příkopa

V posledním kole sezony se nám podařilo přehrát tým z FC Hradec Králové a v nevydařeném  utkání jsme podlehli mužstvu Javorky.

Na závěr bych chtěl všem klukům poděkovat za vydařenou sezonu a rodičům za jejich podporu.

Pavel Škoda – trenér MFK

16. 6. 2013 - muži zvítězili v Kopidlně 3:1 a zajistili si podtup do I. A třídy

TJ Kopidlno – MFK Nové Město n. Met.  1:3(1:2)

Branky: R. Čopík 2, P. Růžička – M. Havelka

Sestava TJ Kopidlno: Brožíček – Janáček, L. Komárek, Kotlář, Dřímal(81. Šafařík), P. Komárek, Klaban, Černovský, Odvárko

Sestava MFK: Šrámek – Darebník(61. Srubjan), P. Zákravský, Zelený, Vávra – Klikar(56. Lichter), Valášek, T. Zákravský, David(86. Hofman) – Růžička, Čopík(90. Vítek)

Rozhodčí: D. Frič – P. Průcha, K. Vlachynský / ŽK: 2 – 3 / diváci: 200

video z utkání

V utkání „o všechno“  začali lépe hosté. Již ve druhé minutě vyslal první střelu na branku Kopidlna T. Zákravský, tu ale brankář Brožíček lehce kryl. Ve 4. min. uvolnil Růžička Čopíka, jeho střela však minula branku. V 5. min. se po rohovém kopu dostali do zakončení domácí, ale střela z vápna skončila vedle. V 15. min. rychlý útok MFK potáhl Růžička, nahrál Klikarovi, ten v tísni přestřelil. V 18. min. zahrával z úhlu trestný kop Čopík, jeho střele prošla celým vápnem a skončila v síti domácích – 0:1.

Ve 23. min. se domácím povedl nákop za obranu, ale Šrámek včasným vyběhnutím jejich šanci zmařil. Ve 26. min. našel Růžička rozběhnutého Čopíka, a ten svůj únik proměnil v druhý gól MFK. Ve 31. min. přišel ojedinělý útok domácích a po nedorozumění v obraně hostí snížil Havelka na 1:2. Do této chvíle byli hosté jasně lepším týmem, ale po vstřelené brance převzali iniciativu domácí. Ve 35. min. po sérii rohů nebezpečnou střelu domácích s námahou Šrámek vyrazil. Ve 40. min. měl domácí J. Odvárko  jasnou gólovou šanci, ale z malého vápna netrefil branku.

15. 6. 2013 - mladší příravka na závěr sezony vyhrála co se dalo

KP mladší přípravka – 15. 6. 2013

MFK Nové Město nad Metují "A" : TJ Červený Kostelec "A" 5:2(4:0)

Branky: Novotný 2, Smola 3

MFK Nové Město nad Metují "A" : TJ Slovan Broumov "A" 7:4(3:2)

Branky: Smola 4, Junek 2, Novotný

MFK Nové Město nad Metují "A" : FK  Jaroměř "A"  8:5(4:4)

Branky: Vítek 4, Junek 2, Novotný, Smola

Sestava "A": Konrát - Bartošík, Vítek, Smola, Junek, Novotný

15. 6. 2013 - starší žáci zvítězili v Rychnově n. Kn. 4:2

KP starší žáci – 15. 6. 2013

Spartak Rychnov n. Kn. – MFK Nové Město n. Met.   2:4(1:4)

Branky: P. Nosek, M. Gunar -  O. Mádr 3, T. Tulej

Sestava MFK: Holčík – Doucek – Zamastil, T. Tulej, Lhotský – Hable, Tuček – L. Tulej, Mádr, Kárník –  Matishynets

Střídal: Kupka

Zápas byl velice vyrovnaný. V prvním poločase se nám hra dařila. Dobře jsme kombinovali a dobře bránili. Zato jsme byli odměněni čtyřmi brankami.

Ve druhém poločase už nebyla naše hra vlivem zranní klíčových hráčů tak vydařená, ale průběh zápasu jsme si s nasazením všech sil pohlídali.

Petr Holčík – trenér MFK

15. 6. 2013 - mladší dorost prohrál v Rychnově n. Kn. vysoko 8:1

KP mladší dorost – 15. 6. 2013

Spartak Rychnov n. Kn. - MFK Nové Město  n.  Met.     8  :  1( 2 : 1 )

Branky: J. Jedlinský  4, Jakub, D. Vojka 3, A. Kočnar  - D. Borůvka

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Lukášek, Junek, Škoda – Hable, Borůvka, Bogusz, Cohorna – Mádr , Mašek

Střídali: L. Tulej,T.  Tulej, Tuček

Tento zápas se nám vůbec nepovedl, dopustili jsme se hodně chyb v rozehrávce ve středu hřiště, ze kterých nás domácí z rychlých protiútoků trestali. Nechci se vymlouvat, ale když jedete na zápas jen z osmi hráči základní sestavy a zbytek mužstva  musíte doplnít z hráčů, kteří předtím odehráli celé předchozí utkání, tak s takovýmto vyspělým soupeřem nemůže zápas skončit jinak, než jak skončil. Doufám, že si kluci z tohoto zápasu vezmou ponaučení a příští zápas odehrají lépe.                                                                                                 Bohumil Pöpperle – trenér MFK

15. 6. 2013 KP starší přípravka - vydařený závěr sezony

KP starší přípravka – 15. 6. 2013

MFK Nové Město n. Met. - FC Hradec Králové  1 : 1(0 : 0)

Branky:  Žahourek

MFK Nové Město n. Met. – FKM Javorka  0 : 3(0 : 1)

sestava MFK: Meier - Rücker, Ťokan, Čtvrtečka, Vacek, Žahourek, Čerenkov, Novák, Vávrů

Poslední turnaj jarní části se nám vydařil. FC přijelo s nekompletním týmem a i když měli navrch, podařila se nám uhrát remíza a to Novák ještě při samostatném úniku nastřelil tyč. Javorka už byla nad naše síly, přesto jsme si i proti nim zahráli fotbal. Hráči hráli výborně ( u některých to mohlo být ještě lepší), Čerenkov podal nadstandardní výkon.

Touto cestou děkuji rodičům za podporu, trpělivost a povzbuzování svých dětí. Také jim děkujeme za dopravu na turnaje, k jiným utkáním a vyřešení nenadálých potíží.

Václav Krátký  trenér a vedení MFK

12. 6. 2013 - muži v dohrávce zvítězili v Janských Lázních 1:0

I. B třída sk. A – 12. 6. 2013

SK Janské Lázně – MFK Nové Město n. Met.  0:1(0:0)

Branky: P. Srubjan

Sestava Janské Lázně: Dvořák – Romančák(56. Koblížek), Sapár, Kubišta, Mihalík, Kašpar, Kult, Štelzer, Horák, Němeček, Doležal

Sestava MFK: Šrámek – Darebník, Kálmán, P. Zákravský, Vávra – Srubjan(82. Vítek), Valášek, T. Zákravský, Čopík – Koza(86. Lelek), Růžička(71. Hofman)

Rozhodčí: M. Vitvar – J. Erlebach, L. Stejskal / ŽK: 2 – 2 / diváci: 50

V dohrávaném utkání 24. kola se střetla mužstva z opačných pólů tabulky. Úvod utkání patřil hostům, kteří měli mírnou převahu. Již v 5. min. přetlačil v osobním souboji Čopík svého strážce, postupoval sám na brankáře, ale velkou gólovou šanci neproměnil.  Další příležitost hostí měl po centru Darebníka Růžička, ale jeho hlavička skončila nad. Po 15. minutách se hra vyrovnala. Hostům chyběl pohyb a na těžkém terénu vázla kombinace. Hra upadla do průměru a odehrávala se mimo dosah branek. Až ve 44. min. si hosté vypracovali další gólovou příležitost, ale nedokázali ze skrumáže před brankou vystřelit. Domácí si nevytvořili žádnou gólovou příležitost a poločas tak skončil 0:0.

« Předchozí 1 31 61 90 107 108 109 110 111 112 113 120 Další »