MFK Nové Město n. Met. – Slovan Broumov  3:1(1:1)

Branky: T. Tulej, R. Práza, F. Mašek – T. Bitnar

Rozhodčí: Š. Janeček / ŽK: 1 – 0 / diváci: 25

Sestava MFK: Holčík – Chvojka, Hanzl, Hable – Pokorný, Mádr, Valášek, T. Tulej – Práza, Mašek, Majer

Sestava Broumov: Soumar – Bitnar, Hovorka, Starý, M. Felkel, Mervart, Brych, Horváth, Nemeš, Škoda, Žiga

Střídali: Janda, Dostál, Frydrych, Smrček

26. 10. 2013 - starší žáci na svého soupeře nestačili

KP starší žáci – 26. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. – Slovan Broumov  2:6(1:2)

Branky: M. Příkopa , E. Matishynets – V. Felkel 2, M. M. Felkel, M. Bureš, M. Doubrava

Rozhodčí: Š. Janeček / ŽK: 0 / diváci: 25

Sestava MFK: M. Hůlek - Zítko, Zamastil, Holčík, Doucek - Tuček, Lelek - Lepšík, Borůvka, D. Hůlek –  Příkopa

Střídali: Vítková, Ťokan, Matishynets

Sestava Broumov: Novotný – Brych, Doubrava, Bureš, Zelený, Řeháček, V. Felkel, Čihák, M. Felkel, Pancer, Kretschmer

Střídali: Frydrych, Borna, jakubec, Umlauf

26. 10. 2013 - starší přípravka prošla soutěží bez porážky

KP starší přípravka – 26. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. – Kostelec n. O.  7:0 (3:0)

Branky: Žahourek 3, Buriánek 2, Ťokan, Vacek

MFK Nové Město n. Met. – Rychnov n. Kn.  4:0 (1:0)

Branky: Buriánek, Ťokan, Světlík, Vacek

Sestava MFK: Kumprech, Konrát – Buriánek, Ťokan, Světlík, Žahourek, Čerenkov, Vacek, Rücker, Vávrů, Šanovec, Junek, Novotný, Bartošík

20. 10. 2013 - mladší přípravka v Lázních Bělohrad nezklamala

20. 10. 2013 – turnaj mladší přípravky r. 2005 v Lázních Bělohrad

Hrálo se dvoukolově - 1. zápasy se hrály 2x15 minut, 2.zápasy 1 x 15 minut.

Sestava MFK: Kanap Lukáš, Žahourek Tomáš, Váňa Oliver, Franc Denis, Týfa Tobiáš, Macek Viktor

FKM Javorka - MFK Nové Město nad Metují   4:6(2:4)/ 1:3(0:1)

Branky: Macek 4x, Váňa, Žahourek - Žahourek 2x, Váňa

MFK Nové Město nad Metují - FK Baumit Jablonec nad Nisou  9:6(4:2)/ 4:2(2:1)

Branky: Knap 4x, Žahourek 4x, Váňa - Váňa 2x, Žahourek, Knap

MFK Nové Město nad Metují - FK Náchod   8:7(3:5)/ 2:4(1:3)

Branky: Žahourek 4x, Knap 2x, Váňa 2x - Žahourek, Váňa

Přijali jsme nabídku týmu z Javorky zahrát si turnaj s velmi kvalitními soupeři. Kluci dnes ukázali, že fotbal hrát umějí a že mají velmi dobrou fyzickou kondici. Prohráli jsme pouze poslední zápas s Náchodem, kdy jsme už  "mleli z posledního". Dnes jsme hráli kombinačně a s velkým nasazením. Kluci si zaslouží za předvedený výkon velikou pochvalu.

Petr Čerenkov – trenér MFK

20. 10. 2013 - starší žáci remizovali v Jaroměři

KP mladší žáci – 20. 10. 2013

SK Jaroměř – MFK Nové Město n. Met.    1 : 1( 1 : 0 ) - PK  3 :1

Branka: D. Hůlek

Sestava MFK: M. Hůlek - Zítko, Zamastil, Holčík, Doucek - Lelek, Tuček -Příkopa, Borůvka, D. Hůlek  - Matishynets

Střídali: Lepšík, Meier

S výkonem v dnešním utkání nemůžu být spokojen. Až na úvodních 15 minut ve druhé půli, které vedli ve vyrovnávací branku, byla naše hra bez nasazení a bojovnosti. Hráli jsme v pochodovém tempu se spoustou pokažených přihrávek. Snad nám toto utkání bude ponaučením pro příští zápasy.                                                                                                                                    Petr Holčík – trenér MFK

20. 10. 2013 - mladší dorost zvítězil v Jaroměři 7:2

KP mladší dorost – 20. 10. 2013

FK Jaroměř – MFK Nové Město n. Met.  2:7(1:2)

Branky: Tůma, L. Emlar - D. Hanzl 3, O. Mádr, R. Práza, M. Majer, L. Tulej

Sestava MFK: Holčík – Hable, Hanzl, Štěpán – Pokorný, Valášek, Bogusz,     L. Tulej – Práza, Majer, Mádr

Střídali: Vik, Chvojka, T. Tulej

Po brzké obdržené brance jsme převzali iniciativu, domácí se nám snažili znepříjemnit hru bojovností na hraně dovolených pravidel a hrozili zejména z rychlých protiútoků. My jsme praktikovali celoplošný kombinační fotbal, avšak s množstvím chyb v rozehrávce. Přesto jsme do poločasu zvrátili nepříznivý vývoj a vstřelili dvě branky. Druhý poločas bylo na hřišti již jen jedno mužstvo. Předváděli jsme aktivní, celoplošný fotbal, začali jsme praktikovat věci, na kterých se snažíme pracovat v tréninku a postupně, po pěkných akcích jsme navyšovali skóre. Domácí snížili v závěru z velmi přísně nařízeného PK. Jsem rád, že kluci chtějí hrát fotbal a do zápasu se nám daří přenášet herní situace a momenty, na kterých pracujeme v tréninku, a nemusí být tolik zábavné, ale jak se ukazuje, mají své opodstatnění.

Dominik Maur - trenér MFK

19. 10. 2013 - muži utrpěli krutou porážku v Třebechovicích p. O.

19.10. 2013 – I. A třída

SK Třebechovice p. O. – MFK Nové Město n. Met.  5:0(3:0)

Branky: 13´ J. Lochman, 15´ M. Bíl,  26´ T. Lukášek, 75´ A. Horák, 82´ D. Vích

Sestava Třebechovice: Rolejček – Horák, Čapek(46´ M. Lukášek), Pokorný, Kolínek, Lochman, T. Lukášek(67´ M. Vích), Kyral, M. Bíl(62´ Hruška – 83´ R. Bíl), Horák, D. Vích

Sestava MFK: Maur – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Darebník, Růžička, Valášek, Vávra(46´ Lelek) – Voráček, Čopík(82´ Hofman)

Rozhodčí: K. Šiling – T. Gerek, L. Říha / ŽK: 0 – 2 / diváci:

Začátek utkání se odehrával převážně ve středu hřiště a obě mužstva spíše testovala své možnosti. V 9. min. si na přesný pas Růžičky naběhl Vávra, dostal se do výborné střelecké pozice, jeho rána však skončila nad brankou domácích. Ve 13. min. zcela neškodný útok domácích zakončil střelou ze 30m Lochman a poslal svůj tým do vedení  1:0. V 15. min. po rychlém útoku domácích následoval centr do vápna, kde obrana MFK nechala zcela volného M. Bíla a ten pohodlně zvýšil na 2:0. Po této brance domácí ovládli hru a hosté se prakticky jen bránili. Ve 26. min. nakopl od postraní čáry míč do vápna T. Lukášek a ten k překvapení všech skončil v síti MFK – 3:0. Zbytek poločasu již žádné větší vzrušení nepřinesl.

19. 10. 2013 - starší dorost opět prohrál

Východočeský přebor U19 – 19. 10. 2013

FC Olympia Hradec Králové “B“ - MFK Nové Město n. Met.    6 :3 ( 3 :1 )

Sestava MFK: Holý – Lukášek, J. Škoda, Junek, M. Škoda I – M. Škoda II, Králiček, Vaněk (59´  Darebník), Bogusz  – Majer (46´ Klikar), Hánl

Branky MFK: 15´ M. Škoda II, 51´ J. Hánl, 66´ M. Klikar

ŽK:  Bogusz

Pokračujeme dále v nevýrazných výkonech. Kluci se dopouštějí individuálních chyb, které soupeř nekompromisně trestá.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

19. 10. 2013 - starší přípravka vyhrála co se dalo

KP starší přípravka – 19. 10.2013

MFK Nové Město n. Met. – Týniště n. O. / Albrechtice  4:0  (1:0)

Branky: Buriánek, Čerenkov, Žahourek, Světlík

MFK Nové Město n. Met. – Vamberk / Doudleby  2:1  (0:0)

Branky: Žahourek 2

MFK Nové Město n. Met. – Rychnov n. K.  2:1  (2:1)

Branky:Buriánek, Ťokan

Sestava MFK:  Kumprecht, Konrát – Buriánek, Ťokan, Čerenkov, Žahourek, Světlík, Rücker, Vacek, Vávrů, Šanovec, Novák, Smola Tomáš, Junek, Novotný, Bartošík

13. 10. 2013 - mladší dorost pouze remizoval

KP mladší dorost – 13. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. – MFK Trutnov / Volanov  3:3(0:1) PK 3:4

Branky: M. Majer, A. Valášek, O. Mádr – P. Brejcha, V. Purkert, P. Havlík

Sestava MF: Holčík – Pokorný, Hable,Cohorna, Štěpán – Hanzl, Mašek, Valášek, Majer – Mádr, Práza

Střídali: L. Tulej, T. Tulej, Vik, Rathouský

Sestava Trutnov / Volanov: Rubáček – Žák, Spěvák, Kuhn, Landa, Bartůněk, Brejcha, Purkert, Havlík, Vošanovič, Hemelík

Střídali: Čeněk, Jeřábek, Kaufman, Koníř, Čalovka

Rozhodčí: P. Vítek / ŽK: 0 – 3 / ČK: o – 1(Vošanovič) / diváci: 40

V utkání jsme byli po celý zápas lepším týmem, ale nepodařilo se nám ho dotáhnout do vítězného konce i přesto, že jsme nastřelili 5 krát tyč a několik dalších tutových šancí jsme bohužel neproměnili. Fotbal se hraje na góly a ne na šance, na což jsme dnes doplatili. Doufám, že v příštím zápase střeleckou nemohoucnost vylepšíme.