6. 10. 2013 - starší dorost prohrál v Náchodě

Východočeský přebor U19 – 6. 10. 2013

FK Náchod  „B“  :  MFK Nové Město  n.  Met.     1   :  0 ( 1   :  0 )

Sestava MFK: Holý – Lukášek, J. Škoda (65´ Darebník), Junek, M. Škoda I – Hánl (60´ M. Škoda II), Lelek, Klikar, Bogusz, Králiček (64´ Mašek) – Majer

Rozhodčí:  Mucha / ŽK MFK:  47´ Junek, 71´ Klikar, 72´ M. Škoda  II, 75´  Lukášek

O výsledku tohoto utkání rozhodlo zaváhání stoperské dvojice v prvním poločase. Nám opět selhalo zakončení, a i když jsme po celé utkání  měli více ze hry, nedáváme branky. Domácí mužstvo podržel brankař, který nám nedovolil skórovat.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

5. 10. 2013 - muži prohráli s FC Nový Hradec Králové 2:3

I. A třída – 5. 10. 2013

FC Nový Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met.  3:2(1:1)

Branky: M. Šmíd, M. Jindra, A. Jarotek – J. Vít, P. Sedláček

Sestava FC NHK: Martinovský – Kotouček, Drenko(62´ Olšák), M. Jindra(89´ Hloušek), J. Jindra, Vopálka, Kašpar, Páter, Šmíd, David(84´ Linder), Jarotek

Sestava MFK: Bohuška – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček(60´ Koza), Valášek, T. Zákravský(66´ Vávra), Srubjan – Sedláček, Čopík

Rozhodčí: D. Žerovnický – P. Buchta, L. Bečvář / ŽK: 3 – 2 / diváci: 50

Úvod utkání se odehrával převážně ve středu hřiště s mírnou převahou hostí. Ti si po rychlých útocích vybojovali několik rohových kopů, ale nedokázali je využít. První vážnější akce utkání přišla v 8. min. , kdy po pravé straně unikl domácí obraně Sedláček, přesně nacentroval na Srubjana, jeho střelu však Martinovský vytlačil na roh. V 16. min. se po autovém vhazování dostal k míči J. Vít, obešel dva hráče a nechytatelnou střelou poslal hosty do vedení – 0:1. Po vstřelené brance přešli hosté do stavu klidu a domácí převzali taktovku hry. Ve 24. min. stačil ještě Bohuška v brance MFK zlikvidovat nebezpečnou střelu domácích, ale jejich tlak pomalu narůstal. Ve 28. min. po běžném souboji ve vápně hostů nařídil rozhodčí přísný pokutový kop a ten M. Šmíd bezpečně proměnil – 1:1. Zbytek poločasu se opět odehrál převážně ve středu hřiště bez gólových příležitostí.

5. 10. 2013 - starší přípravka opět vítězná

MFK Nové Město

KP starší přípravka – 5. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. - Olympia Hradec Králové  2 : 2 ( 1 : 1 )

Branky:   L. Světlík  2

MFK Nové Město n. Met. – Týniště n. Orl. /Albrechtice     3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: J. Žahourek 2, F. Ťokan

sestava MFK: Kumprecht Matěj - Rücker David, Vacek Jakub, Vávrů Jakub, Žahourek Jan, Čerenkov  Petr, Světlík Lukáš, Ťokan Filip, Šanovec Michal

Turnaj jsme odehráli s jedním hráčem na střídání, ačkoliv byli k dispozici čtyři, kteří z důvodů zranění či náhlého onemocnění nejeli. V obou utkáních jsme měli převahu s mnoha šancemi. To se stává, že se někdy nepromění tutovky, ale hráči bojovali  i když se někdy na ně musí ,, houknout ,, .

Václav Krátký  - trenér MFK

29. 9. 2013 - mladší přípravka v dohrávce úspěšná

KP mladší přípravka – 29. 9. 2013

Sestava "A": Petera Max - Žahourek Tomáš, Váňa Oliver, Franc Denis, Macek Viktor, Vacek Matěj, Knap Lukáš, Týfa Tobiáš

MFK Nové Město nad Metují "A" - TJ Slavoj Broumov "A"   11:0(5:0)

Branky: Žahourek 5x, Vacek 3x, Knap 2x, Franc

MFK Nové Město Nad Metují  "A" - TJ Dvůr Králové nad Labem "A"  7:4(6:1)

Branky: Váňa 4x, Žahourek, Vacek, Knap

Sestava "B": Praus Michal - Holý Tomáš, Lácha Matěj, Valtera Petr, Šitina Dominik, Meier Daniel, Matouš Pavel

MFK Nové Město nad Metují "B" - TJ Slavoj Broumov "B"   5:2(3:1)

Branky: Šitina 2x, Lácha, Meier, Valtera

MFK Nové Město Nad Metují  "B" - TJ Dvůr Králové nad Labem "B"  2:2(1:1)

Branky: Šitina, Praus

Dne 29.9.2013 jsme zajížděli k odloženému turnaji do Broumova. Kluci hráli s velkou chutí a obětavě, za což jim patří velký dík.

Petr Čerenkov – trenér MFK

28. 9. 2013 - mladší přípravka, poloviční zisk

KP mladší přípravka – 28. 9. 2013

Sestava MFK "A": Zákravský Filip - Žahourek Tomáš, Váňa Oliver, Macek Viktor, Franc Denis, Knap Lukáš, Šitina Dominik, Zámečník Marek, Vacek Matěj

MFK Nové Město nad Metují "A"  - RSCM Rozkoš "A"  5:8(5:3)

Branky: Žahourek 2x, Váňa, Vacek, Šitina

MFK Nové Město nad Metují "A" - FK Jaroměř "A"  4:3(2:2)

Branky: Žahourek 3x, Vacek

Sestava "B": Praus Michal - Valtera Petr, Bašek Dominik, Zítko Tomáš, Týfa Tobiáš, Smrco Adam, Holý Tomáš, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch

MFK Nové Město nad Metují "B" - RSCM Rozkoš "B"  5:3(1:2)

Branky: Valtera 2x, Týfa 2x, Praus

MFK Nové Město nad Metují "B" - FK Jaroměř "B"  1:2(0:0)

Branky: Týfa

"A" tým měl své obě utkání vyhrát. Nepochopitelně jsme nezvládli druhý poločas s Rozkoší !!! "B" tým bojoval, kluci hráli s velkým nadšením.

Děkujeme rodičům za spolupráci a obětavost.

29. 9. 2013 - starší dorost pouze remizoval s RMSK Cidlina 2:2

Východočeský přebor U19 – 29. 9. 2013

MFK Nové Město n. Met. – RMSK Cidlina „B“  2:2(1:1)

Branky: M. Klikar 2 – D. Vocásek, J. Jelínek

Sestava MFK: Holý – Junek, J. Škoda, Lukášek, Králíček, Lelek, Hánl(75´ Majer), Mašek(55´ Bogusz), Klikar, Vaněk(55´ M. Škoda II), M. Škoda I(Darebník)

Sestava RMSK: Šafařík – Petr, Pilný, Tvarůžek, Holec, Vácha, Vávra, Jelínek, Šoltýs, Vojtaš, Vocásek(67´ Čech – 87´ Rejnek)

Rozhodčí: F. Bednář ml. – K. Kos, F. Jehlička / ŽK: 3 – 3 / diváci: 40

V prvním vyrovnaném poločase byli hosté fotbalovější, ve druhé půli se nám z velkého tlaku podařilo jen vyrovnat.

28. 9. 2013 - muži porazili Starou Paku 4:0

I.A třída – 28. 9. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Stará Paka  4:0(3:0)

Branky: 13´ a 29´ R. Čopík, 20´ P. Srubjan, 52´ vlastní(O. Pavlíček)

Sestava MFK: Bohuška – L. Zákravský, P. Zákravský, Nejman, Vít – Koza, Růžička(72´ Lichter), Valášek, Srubjan – Voráček(58´ Vávra), Čopík

Sestava Stará Paka: Richter – Jeník, Krejčí, Pavlíček, Porubský, Bažík, Vavrinec, Fišar, Machát, Šalman, Patřín(75´ Jurčo)

Rozhodčí: M. Filip – M. Martínek, F. Bednář ml. / ŽK: 66´ Čopík – 43´ Bažík, 66´ Jeník / diváci: 100

Utkání Nového Města s dosud vedoucím týmem Sokola Stará Paka začalo gólovou šancí Voráčka, který ve 2. min. nastřelil po rychlé akci domácích tyč. Také další minuty patřili domácím, kteří ovládli střed hřiště, ale nedařilo se jim v zakončení. Ve 13. min. však Růžička vysunul kolmou přihrávkou Čopíka a ten svůj únik proměnil ve vedoucí gól MFK – 1:0. Po obdržené brance hosté přidali a nastěhovali se na polovinu domácích. Jejich akcím však scházelo zakončení. Ve 20. min. přišel bleskový útok MFK do otevřené obrany Staré Paky. Valášek našel dlouhým pasem Srubjana a ten křížnou střelou zvýšil vedení MFK na 2:0. Ve 29. min. přišel další rychlý útok MFK, Koza ideálně uvolnil Čopíka, ten si položil brankáře a s přehledem dal třetí gól MFK. Zaskočení hosté se nedokázali vypořádat s nátlakovou hrou novoměstských a pokoušeli se pouze o jednotlivé útoky, které však domácí poměrně lehce likvidovali. Další šance domácích přišla ve 38. min. , ale zmatků v obraně Paky nedokázali využít. Ve 39. min. dalekonosná střela Víta vystrašila brankáře Richtera, ale stačil ji vyrazil na roh. V závěru poločasu se hosté nadechli k náporu, ale nic z něho nevytěžili.

28. 9. 2013 - mladší dorost podlehl FC Vrchlabí 0:1

KP mladší dorost – 28. 9. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FC Vrchlabí  0:1(0:1)

Branky: vlastní

Sestava MFK: Krulich – Štěpán, Pokorný, Hable, Bogusz, Cohorna, Hanzl, Valášek, Mádr, Práza, Majer

Střídali: Vik, L. Tulej, Chvojka, T. Tulej, Vrba

Sestava Vrchlabí: Rolf – Klimeš, Šebela, Hanuš, Nývlt, Navrátil, Hradecký, Najman, Herz, Fišera, Kunc

Střídali:Pavlů, Blažek

Rozhodčí: L. Nožka / ŽK: 2 – 3 / ČK: D. Hanzl / diváci: 40

V utkání hraném s minimem šancí na obou stranách se štěstí přiklonilo na stranu hostů, kteří po ojedinělé akci vstřelili jediný gól zápasu. Stínem utkání bylo vyloučení našeho kapitána Davida Hanzla.

I v deseti předvedli kluci bojovný výkon, za který zaslouží pochvalu, bohužel vyrovnat se nám už nepodařilo.                                                                              Pavel Škoda – trenér MFK

28. 9. 2013 - staší žáci po boji podlehli FC Vrchlabí 1:2

KP starší žáci – 28. 9. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FC Vrchlabí  1 : 2 ( 0 : 1 )

Branky: I. Lelek – M. Tauchman, D. Balog

Sestava MFK: M. Hůlek – Zítko, Zamastil, Holčík, Doucek – Lelek, Tuček – Lepšík, Borůvka, Ťokan – Příkopa

Střídali: D. Hůlek, Matishynets, Meier

Sestava Vrchlabí: Hladík – Kučera, Šimůnek, Mikšík, Blažej, Exner, Balog, Cink, Tauchman, Farský, Montagna

Střídali: Pitts, Svoboda, Matoušek, Mikšík, Kršík

Rozhodčí: L. Nožka / ŽK: 0 – 1 / diváci: 35

První poločas byl pod taktovkou hostí a už v 5. minutě se po chybě našeho brankáře ujali vedení. Za to druhý poločas byl vyrovnaný. Podařilo se nám po krásné akci vyrovnat, bohužel  na bodový zisk to opět nestačilo. Za bojovný výkon si ale zaslouží všichni hráči pochvalu.

Petr Holčík – trenér MFK

25. 9. 2013 - starší přípravka v dohrávce opět bez porážky

KP starší přípravka – 25. 9. 2013

sestava MFK: Kumprecht Matěj - Rücker David, Vacek Jakub, Světlík Lukáš, Žahourek Jan, Čerenkov Petr, Smola Martin, Buriánek Adam, Vávrů Jakub, Šanovec Michal, Junek Tomáš, Vítek Tomáš, Novák Josef, Bartošík Tomáš, Novotný Tomáš

MFK Nové Město n. Met. – SK Třebechovice p. O.  5 : 1 (3 : 1)

Branky: Smola 3, Buriánek 2

MFK Nové Město n. Met. – Spartak Rychnov n. Kn.   5 : 2 (0 : 1)

Branky: Buriánek, Smola, Světlík, Žahourek, Rücker

MFK Nové Město n. Met. – FC Olympia Hradec Králové „A“   5 : 1(2 : 1)

Branky: Žahourek 2, Smola 2, Vacek

Na tento turnaj se nám povedlo odjet s kompletním týmem ( se sedmi hráči na střídání ) a vcelku se nám to povedlo. Ve druhém a třetím utkání excelovala první sedmička, která s velkým nasazením, důrazem a odhodláním vzala obraz hry do svých rukou. Měla i spoustu šancí, ale brankáři soupeřů byli proti. Svými skvělými zákroky zmařila nejednu gólovou šanci. Z druhé sedmičky lze pochválit jen Míšu Šanovce, který podal standardně výborný výkon. Ostatní byli nekoncentrovaní, nesoustředění a díky tomu nedostali tolik prostoru, jak bychom si všichni přáli. Sbírají zkušenosti a starší ( r. 03 ) jim byli na tomto turnaji příkladem.