26. 5. 2013 - mladší dorost prohrál se Sokolem Třebeš 0:1

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Třebeš  0:1(0:0)

Branky: M. Pelikán

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Hanzl, Junek, Škoda – Valášek, Borůvka, Bogusz, Šanovec – Lukášek, Mašek

Střídali: L. Tulej, T. Tulej, Mádr, Tuček

Sestava Třebeš: Kollátor – Kratochvíl, Staněk, Kalvach, Prokop, Macoun, Kunc, Etflaiš, Šmied, Cílek, Musil

Střídali: Pelikán, Kvíz, Demchyk, Pilný, Neugebauer

Rozhodčí: O. Čejchan / ŽK: 1 – 1 / diváci. 20

Darované body, nic více k tomu nelze říct. Je potřeba, aby někteří kluci zlepšili přístup k utkání a začali plnit dané úkoly, které si řekneme před zápasem. Zbytečná chyba a darovaná přihrávka nás stála body, ale i takový je fotbal. Vyhrává jen ten, kdo vstřelí branku a tu dali hosté. Jinak nemohu klukům vytknout snahu a bojovnost.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

26. 5. 2013 - starší žáci podlehli Sokolu Třebeš vysoko 1:8

MFK Nové Město

KP starší žáci – 26. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Třebeš  1:8(0:3)

Branky: L. Tulej – O. Ridl 3, M. Vírava 2, J. Pospíchal, M. Franta, D. Pitra

Sestava MFK: Holčík - Doucek, T. Tulej, Zamastil, Lhotský – Tuček, Hable – L. Tulej, Matishynets, Kupka – Mádr

Střídal: Kárník

Sestava Třebeš: Lhotka – Franta, Kopecký, Ridl, Bryknar, Landa, Bitarovec, Vírava, Pitra, Pospíchal, Rychtecký

Střídali: Lupínek, Zaal

Rozhodčí: O. Čejchan / ŽK: 0 – 1 / diváci: 20

Utkání vyznělo jednoznačně ve prospěch hostí. Měli jsme sice dobré  momenty, zvláště v prvním poločase, ale v důležitých chvílích jsme propadali v osobních soubojích a v kvalitě přihrávek, z čehož těžili hosté a z vypracovaných šancí poměrně snadno dávali branky.

Petr Holčík – trenér MFK

25. 5. 2013 - muži prohráli se Sokolem Bílá Třemešná 0:1

25. 5. 2013 – I. B třída sk. A

MFK Nové Město n. Met. – Sokol Bílá Třemešná   0:1(0:1)

Branky: Jar. Kubelka

Sestava MFK: Šrámek – Darebník, Kálmán, P. Zákravský, Vávra – Mervart(58. Koza), Joneš, Valášek(67. Paďour -  76. Lelek), Srubjan – Růžička, Čopík

Sestava Bílá Třemešná:Dobřichovský – Kiss, Jos. Kubelka, M. Pátý, J. Pátý, Otradovský(89. Ježek), Hažer, T. Kubelka, Jar. Kubelka(81. Forman), D. Kubelka, Hendrych(84. Hrubý)

Rozhodčí: K. Miškař – O. Liebisch, Fr. Bednář ml. / ŽK: 0 / diváci: 120

Utkání vedoucích mužstev soutěže slibovalo tuhý boj o první místo. Začátek  zápasu  patřil překvapivě hostům, kteří  se rychlými útoky dostávali do slibných příležitostí. V 8. min. se jim aktivita vyplatila, když si na centr do vápna naběhl Jar. Kubelka a poslal hosty do vedení. Hráčům MFK v této fázi utkání chyběl klid a finální přihrávka. Postupem času se hra vyrovnala a v 16. min. přišla první šance domácích,když po rohovém kopu a závaru před brankou Sokola vykopávali hosté míč z brankové čáry. Hosté odpověděli ve 20. min. rychlým útokem, ale nebezpečnou střelu z úhlu Šrámek zneškodnil. Ve 22. min. po špatné rozehrávce domácích ve středu hřiště již míč směřoval do prázdné branky MFK, ale P. Zákravský stačil na brankové čáře jasný gól odvrátit. Od 25. min. převzali domácí iniciativu a rodily se i gólové šance.  Ve 25. min. útok domácích obrana Třemešné se štěstím odvrátila na roh. Ve30. min. si na kolmou přihrávku Růžičky naběhl Joneš, ale svou šanci neproměnil. V 34. min. střelu Čopíka vyrazil Dobřichovský s dávkou štěstí na břevno a následnou dorážku Joneše vytěsnil na roh. Ve 40. min. šanci Čopíka po přihrávce Růžičky opět zmařil výborný brankář  Dobřichovský. Ve 44. min. dvě šance MFK po rohovém kopu obrana Sokola se štěstím zastavila na brankové čáře. Ve 45. min. opět začaroval brankář hostí, který tečovanou střelu Valáška vyrazil na roh.

25. 5. 2013 - starší dorost, vysoká porážka na Olympii HK

Východočeský přebor – U19 – 25. 5. 2013

Olympia Hradec Králové „B“ – MFK Nové Město n. Met.   8:1(2:1)

Branky MFK:  M. Klikar

Sestava MFK: Škoda -  Darebník, Zákravský, Junek, Králíček - Borůvky, Lelek, Lukášek, Klikar (65. Hanzl) -  Hánl (25. Šanovec), Hlávko

První poločas jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Možná měli víc šancí, ale až na vyjímky jsem byl spokojený. Druhý poločas jsme hráli do 65. minuty, kdy musel pro zranění střídat Klikar. Po chybě na půlící čáře jsme však dostali na 3:1, ztratili jsme střed hřiště a góly v naší síti přibývaly. Domácí využili většinu šancí, my jsme je taky měli. Hlávko mohl dát 3 góly a výsledek mohl být přijatelnější.

Pavel Zelený –trenér MFK

25. 5. 2013 - mladší přípravka "C" - plný bodový zisk

OP mladší přípravka – 25. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. „C“ – AFK Hronov/ Police n. Met. „B“  12:0(6:0)

Branky: Čerenkov 2, T. Žahourek 2, J. Žahourek 4, Valtera 2,  Macek 2

MFK Nové Město n. Metují „C“ – Červený Kostelec  8:3(4:0)

Branky: Valtera 1, T. Žahourek 2, Čerenkov 2, J. Žahourek 3

MFK Nové Město n. Met. „C“ – TJ Velké Poříčí   14:2(8:2)

Branky: Čerenkov 2, J. Žahourek 5, Týfa 1, T. Žahourek 5, Konrát 1

Sestava MFK: Petr Valtera, Viktor Macek, Petr Čerenkov, Tobiáš Týfa, Jan Žahourek, Matyáš Konrát, Tomáš Žahourek

Naši hoši mají pochvalu za bojovné nasazení. Poslední zápas  proti Velkému Poříčí naši hráči hráli ve 3 z důvodu slabšího soupeře. Máme 3 výhry ze 3 zápasů.

Tomáš Žahorek – trenér MFK

22. 5. 2013 - starší přípravka "B" porazila Sokol Velká Jesenice 6:2

22. 5. 2013 – OP starší přípravka

MFK Nové Město n. Met. "B" – Sokol Velká Jesenice  6:2(2:1)

Branky:  J. Žahourek 3, M. Smola 2, J. Novák – J. Malina, V. Štěpán

Sestava MFK: Meier – Novák, Knettig, Rücker, Vacek, Vávrů, Světlík, Smola, Žahourek, Čerenkov

Rozhodčí: J. Gieci / diváci: 20

Týmu z Velké Jesenice chyběli tři hráči ze základní sestavy a zřejmě to bylo znát. Po celou dobu utkání jsme měli navrch. Žahourek dal sice hatrik, ale přesnější střelbou mezi tyče by vstřelil mnohem více gólů. Při střelecké chuti byl i Smola, který svou bojovností, kolektivní sehraností dal dvě branky a na dalších šancích se podílel. Skóre uzavřel důraznou dorážkou Novák. Chválím celý tým.

Václav Krátký – trenér MFK

19. 5. 2013 - starší dorost pouze remizoval se Slavií HK

Východočeský přebor U19 – 19. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FC Slavia Hradec Králové / Nový Hradec Králové  2:2(0:0)

Branky: A. Lelek, L. Zákravský – O. Liebisch, F. Picka

Sestava MFK:  Škoda – Darebník, Junek, Zákravský, Králíček – Lukášek, Borůvka, Lelek, Šanovec(46. Cohorna) – Klikar, Hlávko(65. Hánl)

Sestava HK: Ende – Herel, Bůžek, Kosyak, Filipi, Schejbal, Soóky, Jošt, Picka(60. Kubišta), Liebisch, Kaplan

Rozhodčí: P. Jansa – P. Vítek, M. Bareš / ŽK: 3 – 5 / diváci: 30

Dnešní utkání podle výsledku vypadá vyrovnané, ale dnes, stejně jako celé jaro, nám to tam nepadá. Na šance jsme vyhráli 5:1, něco chytil gólman, tyč, spousta střel těsně vedle. Soupeř měl v 1.poločase jednu tutovku, kterou vyškrábl Škoda. Druhý poločas se hosté 2-krát ukopli, a bylo to 0:2. Od 70. min. jsme hráli v deseti a vytvořili jsme si spoustu šancí. Škoda, že se ujaly jenom dvě, mohli jsme zápas otočit. Chválím Klikara, i přes včerejší zranění v zápase mužů, byl dnes nejlepší na hřišti.

Pavel Zelený – trenér MFK

18. 5. 2013 - mladší žáci získali pouze 3 body

KP mladší žáci – 18. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. - Sokol Třebeš  0:1(0:1)

MFK Nové Město n. Met. –Spartak Rychnov n. Kn.  3:1(1:0)

Branky: Příkopa 2, Červenka

MFK Nové Město n. Met. – FC Hradec Králové 3:6(1:3)

Branky: Lelek, Příkopa, Červenka

sestava MFK: M. Hůlek - Borůvka, Lepšík, Ťokan, Zítko, Lelek, Příkopa, Zamastil, Červenka

Našim cílem bylo přivést 6 bodů, to se nám bohužel nepovedlo a vezeme pouze body tři, což je pro nás trochu zklamání.

Pavel Škoda – trenér MFK

18. 5. 2013 - muži nezvládli utkání v Miletíně

I. B. třída sk. A - 18. 5. 2013

SK Miletín – MFK Nové Město n. Met.  3:1(2:0)

Branky: Z. Urban, P. Jukl, A. Leplt – P. Růžička

Sestava Miletín:  Schejbal –Nosek, Leplt(89. Lámr), Brentner, Bartoníček(81. Kněžourek), Machačka, Poláček(73. Mnich), Krátký, Němeček(34. Jukl), Urban

Sestava MFK:  Šrámek – Darebník, P. Zákravský, Kálmán, Vávra – L. Zákravský, Klikar(55. Mervart), T. Zákravský, Srubjan – Růžička, Čopík

Rozhodčí: J. Trnovský –A. Trejbal, J. Lavrenčíková / ŽK: 1 – 5 / ČK: 0 – 1 /

Utkání  začalo velice dobře pro domácí. Již ve 3. min. prokombinovali do vápna a Urban křížnou střelou poslal Miletín do vedení – 1:0. Branka domácí tým nastartovala a důraznou hrou nepouštěli hosty do žádné akce.  Ti se dostali do první vážnější akce až v 10. min., ale chyběla finální přihrávka. V dalších minutách se hra odvíjela převážně ve středu hřiště, rozdrobená množstvím osobních soubojů. Ve 20. min. vyslal na branku Miletína technickou střelu Klikar, ale Schejbal ji efektním zákrokem kryl. Ve 22. min. musel naopak po trestném kopu domácích ukázat své umění Šrámek v brance MFK. Následoval rychlý útok hostí, ale ti nedokázali přečíslení využít. Další střela Klikara ve 30. min. skončila těsně vedle. V závěru poločasu převzali hosté iniciativu, ale do zakončení se prakticky nedostali. Ve 43. min. zužitkovali domácí rychlý protiútok a Jukl  zvýšil na 2:0.

18. 5. 2013 - mladší dorost zvítězil na Slavii Hradec Králové

KP mladší dorost – 18. 5. 2013

Slavia Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met.  1:2(0:1)

Branky MFK: A. Valášek, P. Šanovec

Sestava MFK: Holčík – Hable, Lukášek, Junek, Škoda – Valášek, Borůvka, Bogusz, Šanovec – Cohorna, Mašek

Střídali: L. Tulej, T. Tulej, Mádr, Práza

Domácí měli za celý zápas jen dvě přímé střely na branku a my jsme byli rádi, že ke konci zápasu nevyrovnali. Můžou nás jen těšit tři body, na hru se dá docela dívat, i když hrajeme hodně upracovaný fotbal a stále se nám nedaří zakončení. Nezbývá nám než hru zjednodušit a konečně začít proměňovat šance co si vypracujeme.

« Předchozí 1 28 54 81 97 98 99 100 101 102 103 107 Další »