MFK Nové Město n. Met. – Olympia Hradec Králové „A“   2:0(0:0)

Branky: M. Příkopa 2

Sestava MFK:

M. Hůlek- Vítková, Lelek, Lepšík, Zítko, Borůvka, Příkopa, Zamastil,  Červenka, Ťokan

Konečně v kompletní sestavě jsme předvedli v domácím prostředí velmi slušný výkon a zaslouženě zvítězili po dvou trefách uzdraveného Martina Příkopy.                                                                                                                                            Pavel Škoda – trenér MFK

8. 5. 2013 - starší přípravka "B" - podlehla Sokolu Zábrodí 0:2

8. 5. 2013 - OP starší přípravka „B“

MFK  Nové Město n. Met. „B“ -  Sokol Zábrodí  0 : 2(0 : 1)

sestava MFK : M. Kumprecht - L. Světlík, T. Víítek, P. Čerenkov, J. Žahourek, J. Vávrů, J. Novák, J. Knettig

Přijel tým ze Zábrodí, o kterém jsme věděli, že není až tak silný a toto utkání jsme pojali jako přípravu pro hráče z mladší přípravky. Sice jsme prohráli, ale přesto si hráči zahráli skvělý fotbal. Nádherné kombinace, přečíslování soupeře a hlavně hodně gólových příležitostí., které jsme neproměnili. Chválím za přístup k utkání.

Václav Krátký -  trenér MFK

8. 5. 2013 - muži zvítězili v Jíčíně 3:0

8. 5. 2013 – I. B třída sk. A

SK Jičín „B“ – MFK Nové Město n. Met.  0:3(0:1)

Branky:  P. Zákravský 2, P. Růžička

Sestava SK Jičín: Přibyl – Materna(60. Hejtmánek – 88. Mikolášek), Babák, Krykorka(72. Veg), Kubíček,  Zugar, Samko(46. Sobotka), Pluhař, Kirschner, Kocourek, Meszáros

Sestava MFK: Šrámek – Zelený, Kálmán(54. David), P. Zákravský, Vávra – Darebník(80. Bauerfeind), T. Zákravský, Klikar(69. Vítek), Srubjan(43. Koza) – Růžička, Čopík

Rozhodčí: M. Fryš – B. Kánská, A. Jiříček / ŽK: 0 – 1 / PK: 1 – 1 /

V dohrávaném utkání 15. kola hostilo Jičínské béčko celek Nového Města n. Met. Utkání mělo od samého začátku potřebný náboj. Obě mužstva se snažila o útočný fotbal a přicházely i gólové šance.

První si vypracovali již v 8. min. hosté, ale Čopík ve vyložené pozici trefil jen brankáře. Ve vyrovnaném průběhu, kdy se obě mužstva snažila  strhnou vedení na svou stranu, přišla v 19. min. chyba domácích obránců na polovině hřiště, míč vybojoval Růžička, postupoval sám na brankáře, ale gól nedal. Ve 20. min. měli jasnou gólovku i domácí, ale z 5m netrefili branku. Další gólovou šanci domácích ve 24. min.  zmařil Šrámek v brance MFK. Ve 29. min. dlouhý výkop Šrámka zpracoval Čopík, zbavil se dvojice obránců a jeho střílenou přihrávku proměnil Růžička ve vedoucí gól MFK – 0:1. O minutu později mohlo být vyrovnáno, ale únik domácích zlikvidoval skvělým zákrokem Šrámek. V závěru poločasu se domácí natlačili před branku MFK a po sérii rohů nastřelili ve 42. min. břevno.

4. 5. 2013 - starší žáci remizovali v Chlumci n. C. 3:3

KP starší žáci – 4. 5. 2013

FK Chlumec n. C. – MFK Nové Město n. Met.  3:3(2:2)

Branky MFK: F. Kupka, T. Tulej, R. Práza

Sestava MFK: Holčík – L. Tulej, T. Tulej, Zamastil, Lhotský – Hable, Mádr – Tuček, Matishynets, Kupka – Práza

Střídal: Valášek

Do utkání  jsme vstoupili velice dobře, hned v úvodu se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Bohužel  poté převzali iniciativu domácí a dvěma góly z rychlých brejků zápas otočili. Na konci poločasu jsme byli opět aktivnější my a podařilo se nám v poslední minutě 1. poločasu vyrovnat.

Úvod druhé půle nám opět vyšel a ujali jsme se vedení po brance Radima Prázy. Bohužel výsledek jsme do konce zápasu neudrželi. Domácím se ještě před koncem zápasu podařilo vyrovnat.

Bylo to vyrovnané bojovné, vyhecované utkání se šancemi na obou stranách. Remíza je asi nakonec spravedlivá.

Petr Holčík – trenér MFK

4. 5. 2013 - mladší přípravce "C" se příliš nedařilo

OP mladší přípravka – 4. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. „C“ - AFK Hronov  4:4(1:2) PK  1:3

Branky MFK: V. Macek, M. Praus, F. Zákravský, T. Žahourek

MFK Nové Město n. Met. „C“ – Teplice n. Met. / Meziměstí   3:9(2:4)

Branky MFK: T. Žahourek 2, M. Konrát

MFK Nové Město n. Met. „C“ - TJ Č. Kostelec    1:2(0:0)

Branky MFK: T. Žahourek

Sestava MFK: Michal Praus, Viktor Macek, Matiáš Konrát, Tobiáš Týfa, Petr Valtera, Filip Zákravský, Dominik Bašek, Dominik Šitina, Tomáš  Žahourek,    Tomáš Bartošík, Marek Zámečník

Naši hoši mají pochvalu, za bojovné nasazení.

Tomáš Žahourek, Václav Zákravský – trenéři MFK

4. 5. 2013 - mladší žáci v okleštěné sestavě jedno vítězství

KP mladší žáci – 4. 5. 2013

MFK  Nové Město n. Met.  –  FC Spartak Rychnov n. Kn.       1 : 0 (1 : 0 )

Branky:  P. Vítková

MFK Nové Město n. Met.  -  FK Náchod       0: 3 ( 0 : 2 )

MFK Nové Město n. Met.  -  FKM Javorka       0 : 2 ( 0 : 0 )

Sestava MFK: M. Hůlek, Zítko, Vítková, Borůvka, Zamastil, Červenka, D. Hůlek

Bez čtyř hráčů základní sestavy jsme nepočítali, že se nám podaří získat 3body vítězstvím nad Rychnovem. Ostatní dvě utkání už byla nad naše síly, ale přesto bych chtěl klukům poděkovat za předvedené výkony a doufám, že v příštím kole už budeme kompletní.

Pavel Škoda – trenér MFK

5. 5. 2013 - starší dorost porazil Letohrad "B" 4:1

Východočeský přebor U19 – 5. 5. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FK OEZ Letohrad „B“  4:1(4:1)

Branky: D. Vaněk, P. Hlávko, M. Klikar, D. Borůvka – J. Stejskal

Sestava MFK:  Škoda – Darebník, Junek, Zákravský, Králíček  , - Lukášek(72. J. Šanovec), Klikar, Borůvka, Lelek  –  Hlávko, Vaněk(75. P. Šanovec)

Sestava Letohrad: Ordoš – Jedlička, Slodičák, J. Stejskal, Janoušek, Procházka, Uhlíř(78. Roček), Škorpil, D. Stejskal(46. Švercl), Brož, Ščambura

Rozhodčí: J. Vašata – L. Horský, M. Hofman / ŽK: 2 – 1 / diváci: 20

Hráli jsme proti technickému soupeři, což nám dělá problémy. Naštěstí jsme našli v prvním poločase díry ve středu obrany hostí a využili jsme je ke vstřelení 4 gólů, po pěkných kombinačních akcích. Druhý poločas měli více ze hry hosté, trefili břevno, dvakrát je vychytal Škoda. Díky patří Klikarovi a mladším dorostencům, kteří přes únavu ze zápasu v sobotu odmakali zápas na výbornou.

Pavel  Zelený – trenér MFK

4. 5. 2013 - starší přípravka bez zisku bodů

KP starší přípravka – 4. 5. 2013

MFK  Nové Město n. Met.  – FC Spartak Rychnov n. Kn.       0 : 1 (0 : 1 )

MFK Nové Město n. Met.  -  FK Náchod        1 : 4 ( 0 : 1 )
Branky MFK:  Novák Josef

MFK Nové Město n. Met.  -  FKM Javorka       0 : 6 ( 0 : 3 )

sestava MFK: J. Meier - D. Rücker, F. Ťokan, L. Světlík, J. Novák, J. Žahourek, P. Čerenkov, J. Vávrů, T. Vítek, J. Vacek

První mistrovský turnaj máme za sebou. Pro nás to bylo velice náročné a předpokládáme, že i ty další turnaje budou pro nás velmi těžké. Jsme velmi mladý tým, ale přesto jsme rádi, že si můžeme zahrát proti kvalitním týmům, jako byly dnes. Soupeři hráli kvalitní fotbal a my jsme se se zodpovědnou defenzívou snažili o přerušení jejich protiútoků a při získání míče o jeho udržení pod kontrolou, což se nám i dařilo. Hráči si hrábli na dno svých sil, zaslouží si pochvalu. Meier se nám stává oporou v bráně, Ťokan v obranných řadách, Žahourek v záloze a posily z mladší přípravky Čerenkova a Vítka chválím za nebojácnost a fotbalovost. Také nám soupeři ukázali v čem máme nedostatky a co je potřeba stále pilovat

( zpracování míče, nabídka do kombinace, důraz v osobních soubojích ).

Václav Krátký – trenér MFK

4. 5. 2013 - mladší dorost prohrál v Chlumci n. C. 4:3

KP mladší dorost – 4. 5. 2013

FK Chlumec n. C. - MFK Nové Město n. M   4 : 3( 1 : 1 )

Branky MFK: Mašek, Šanovec, Mádr

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Lukášek, Junek, Škoda – Valášek, Borůvka, Bogusz, Šanovec – Cohorna, Mašek

Střídali: Práza, Tulej, Mádr

Dopouštíme se mnoha chyb v rozehrávce a toho dokázali domácí využít k rychlým kontrům a zakončení. Nejsme schopní dát branky i z vyložených šancí a to rozhodlo o výsledku.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

4. 5. 2013 - muži nezvládli roli favorita a pouze remizovali s Baníkem Žacléř 2:2

MFK Nové Město n. Met. – TJ Baník Žacléř  2:2(0:2)

Branky: M. Kálmán, M. Klikar – R. Kotyk, J. Janata

Sestava MFK: Šrámek – Zelený, Kálmán, P. Zákravský, Vávra – Koza, T. Zákravský, Srubjan, Darebník(46. Klikar) – Růžička, Čopík

Sestava Žacléř:  Volhejn – Baše, Herman, T. Knap, Popelka(58. Franze), Kotyk, Špecián, Janata(89. L. Knap), Mikolajczyk, Mádle, Ondráško

Rozhodčí: J. Vích – L.Bednář, J. Odvárko / ŽK: 1 - 5 / PK: 1 – 0 / diváci: 50

Utkání dosud vedoucího celku MFK s Baníkem Žacléř mělo být jasnou záležitostí pro domácí. Ti si sice vytvořili mírnou převahu v poli, ale jinak jejich hra postrádala pohyb, přesnou přihrávku a zakončení. Hosté naproti tomu produkovali agresivní jednoduchý fotbal s rychlými protiútoky. V 9. min. vyzkoušel  Srubjan pozornost brankáře Volhejna střelou z 20m, ten jeho střelu vyrazil a následnou dorážku obrana Baníku zablokovala. Ve 21. min. agilní hosté kopali trestný kop a R. Kotyk ho proměnil ve vedoucí gól Baníku – 0:1. Ve 25. min. měli stejnou možnost domácí, ale trestný kop Čopíka skončil jen na břevně. Ve 26. min. došlo při rychlém útoku hostí k nedorozumění mezi obranou a brankářem MFK a J. Janata dal druhý gól Baníku – 0:2. Ani tento stav nepřiměl domácí k většímu nasazení  a pokračovali v stereotypním zdlouhavém rozehrávání a krkolomných kombinacích před vápnem hostí. Až ve 44. min. po závaru před brankou Baníku nastřelil Koza břevno.

« Předchozí 1 27 53 79 97 98 99 100 101 102 103 105 Další »